Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

ГБО у розстрочку

4 варіанти кредитування без переплати

Встановлення ГБО 4-го покоління всього за 6 годин. Приділяємо увагу кожній дрібниці у вашому автомобілі

Вид послуги
Місце оформлення
Час оформлення
Необхідні документи
Зручне внесення коштів
Кількість платежів
Разова комісія
Щомісячна комісія
Початковий внесок
Сума розстрочки
Строк кредитування
Страховий тариф
Без довідки про доходи
Дострокове погашення без комісії
Monobank
Оплата частинами ( 5 платежів)
СТО «Час Газу»
~ 3 хв
Касовий чек
Додаток Monobank
5
0,00%
0,00%
1 платіж
Залежить від кредитного ліміту
ПриватБанк
Оплата частинами (4 платежі)
СТО «Час Газу»
~ 3 хв
Касовий чек
Додаток Приват24
4
0,00%
0,00%
1 платіж
Залежить від кредитного ліміту
Idea Bank
Розстрочка 0,1% Idea Bank
Відділення банку
15 - 20 хв
Паспорт, ІПН
Додаток Idea Bank
0,00%
0% перші 6 міс, з 7 міс - 3,9%
500 -1000 грн.
до 50 000 грн
12 міс

Газ на авто в розстрочку: плюси

Встановлення ГБО в розстрочку за умови активної експлуатації автомобіля є вигіднішим, ніж банківський депозит. Наприклад, при пробігу 5 тисяч кілометрів на місяць бюджетний комплект газобалонного обладнання 4-го покоління окупиться вже через 3 місяці. Виходить, що за кожний місяць окупається приблизно третина вартості встановлення. Жодний банк не приймає депозити під 33% річних.

Наш газовий калькулятор допоможе розрахувати період окупності точніше. При цьому ресурс основних агрегатів газової установки в кілька разів перевищує пробіг окупності.

Наприклад, редуктор-випарник слугує не менше 100 000 кілометрів, а на практиці агрегат здатний відходити без ремонту 150 тисяч кілометрів. Потім замінюється ремкомплект, і редуктор знову буде готовий до бою. Саме тому газ у розстрочку є популярною послугою серед автовласників. Головне – не пропускати ТО. Для більшості комплектацій газобалонного обладнання міжсервісний інтервал становить 10 тисяч кілометрів пробігу.

Про вартість сервісу дізнавайтесь у нашого консультанта. Про ресурс інших елементів газової системи розкажемо далі.

Встановлення ГБО в розстрочку: мінуси

Установка ГБО в розстрочку

Якщо ви вирішили поставити газ на авто в розстрочку, добре було б знати про мінуси такої операції. Основним недоліком назвемо строки. Зазвичай розстрочка не передбачає сплати відсотків за користування грошима банку, тому більшість фінансових установ обмежують період розстрочки у пів року.

Коли пробіг автомобіля становить десятки тисяч кілометрів на рік, то за 6 місяців бюджетні комплекти, а також комплектації газобалонної установки середнього цінового сегменту встигають себе окупити. Як установити газове обладнання в розстрочку з мінімальним навантаженням на сімейний бюджет для автовласників, річний пробіг у яких невисокий? Відповідь проста – поставити газ у кредит.

Встановлення ГБО у кредит: нюанси

Кредит передбачає сплату відсотків. Іноді банк вводить й інші платежі, однак відсутність будь-яких відсотків і комісій, а також пільговий період, коли відсотки не нараховуються, – теж не рідкість. Зате можна встановити будь-який строк кредитування, що є неможливим, коли ставити газ у розстрочку. Ми регулярно оновлюємо пропозиції програм кредитування, які розроблялися спільно з банками-партнерами. Така співпраця стала можливою завдяки високій якості газобалонного обладнання в нашому асортименті.

Якщо вам не підходять ці пропозиції, то ви можете звернутися до свого банку – фінансової установи, з якою у вас склалися вигідні відносини. Наш консультант підкаже порядок дій у подібній ситуації. Однак ми намагаємося, щоб наші пропозиції поставити газ у кредит або встановити ГБО в розстрочку в Києві залишалися найвигіднішими на ринку.

Крім вигоди звертайте увагу і на зручність отримання кредиту. В нашій пропозиції є варіанти, коли від вас не буде потрібно ніяких довідок, копій документів та й взагалі іншого клопоту, що традиційно асоціюється з кредитом. Достатньо одного касового чека.

Газ на авто у кредит: сума передоплати

Зазвичай достатньо внести 10% вартості комплекту. Однак зустрічаються пропозиції з нульовим внеском. Природно, ніхто не забороняє придбати ГБО у кредит і з більшою сумою на руках. Наприклад, ви планували встановити певний комплект газобалонного обладнання та розраховували на конкретну суму, але раптом змінили рішення на користь більш досконалої комплектації, яка на 20% дорожча і на стільки ж ефективніша. Тоді перший внесок становитиме 80% вартості, а на решту суми оформляються кредит або розстрочка. Строк дії договору ви обираєте на свій розсуд – у будь-якому випадку, вкладення окупляться задовго до того, як елементи газової системи вироблять свій ресурс.

ГБО в розстрочкуу

Як довго слугує ГБО?

Почнемо з бюджетних комплектів, де найуразливішими елементами вважаються газові форсунки, які є найбільш навантаженим елементом ГБО. Форсунки типу «Валтек» ходять 80 тисяч кілометрів. Причому після 40 тисяч кілометрів пробігу форсунки доведеться відремонтувати і відкалібрувати. Однак газ на авто у кредит окупить себе навіть у цьому випадку.

У трохи дорожчих комплектаціях використовуються більш досконалі швидкі газові форсунки. Строк їх експлуатації сягає 100–150 тисяч кілометрів пробігу. Перевищення цієї межі – не рідкість. Такі форсунки не потребують заміни ремкомлекту, тому що технічно в цьому не мають потреби, як і штатні бензинові форсунки.

Однак ми рекомендуємо ставити саме ці моделі, тому що крім загальної високої надійності вони ще мають поліпшені характеристики і максимально наближені до характеристик сучасні бензинові форсунки, що дозволяє експлуатувати авто на газі без втрати потужності. Якщо ви оформили ГБО в розстрочку з хорошими форсунками, то не тільки окупите вкладення і заощадите на ціні палива, а й не перестанете отримувати таке саме задоволення від їзди, як до цього – на бензині.

Наприклад, усім відомо, що форсунки відрізняються продуктивністю. Однак для форсунок крім потужності актуальним є показник скорострільності.

ГБО в рассрочку Киев

Ідеться про швидкість спрацьовування штоку (клапану). Чим швидше працює форсунка, тим більша її ціна, проте якість їзди теж вища. Ідеально – коли показник скорострільності газових форсунок не поступається характеристикам бензинових. Отже, при нестачі коштів краще взяти газове обладнання у кредит, ніж економити на форсунках, а потім нарікати на брак тяги. При цьому комплектація газобалонної установки має на 100% відповідати вашому двигуну.

Одним словом, установлення ГБО у розстрочку в Києві дозволить вам не думати про економію тут і зараз, а зосередитися на ідеальній комплектації газової системи, яка зрештою окупиться з лишком.

Ресурс редуктора-випарника

Другим основним елементом газобалонної установки вважається редуктор. Агрегат також підбирається відповідно до потужності двигуна, а його ресурс рідко буває меншим за 100 тисяч кілометрів пробігу. Проте це за умови правильної експлуатації та своєчасного сервісного обслуговування, яке полягає в чищенні агрегату і заміні ремкомплекту. Якщо купувалася газова установка в кредит, то до моменту першого ремонту редуктора-випарника ви вже повернете гроші кредитору і встигнете заощадити гроші на кілька таких самих комплектів ГБО.

Редуктор-випарник слугуватиме довше, якщо його продуктивність на 20% перевищуватиме мінімально необхідний показник для конкретного двигуна. Логічно, що від потужності агрегату залежить і його ціна. Ми рекомендуємо не заощаджувати на вартості редуктора і включити в комплект випарник із запасом потужності, що усуне граничні навантаження на агрегат. У разі нестачі коштів виручить установлення ГБО у кредит. Наш консультант підкаже, як поставити газ на авто в розстрочку в Києві.

ЕБУ і налаштування газового обладнання

Крім комплектації ГБО не менш важливим етапом газифікації автомобіля залишається налаштування системи після монтажу. Встановлення газу на авто в Києві у кредит включає в себе також монтажні та налагоджувальні роботи. Необхідність налаштування пов'язане з тим, що більшість комплектацій газобалонного обладнання йдуть з універсальною програмою впорскування газу, яку прошито в електронному блоці управління (ЕБУ). Тобто цю саму комплектацію можна застосовувати і на інших автомобілях зі схожими характеристиками ДВЗ. Машина буде готова до повноцінної експлуатації, проте тільки після уточнюючих регулювань в умовах реальної експлуатації на всіх режимах їзди.

Винятком можуть стати комплектації преміумкласу. Встановлення такого ГБО в кредит у Києві в центрах «Час Газу» також можливе. Якщо вам потрібно встановити газ на авто з безпосереднім упорскуванням у Києві в розстрочку, тоді назвіть нашому консультанту марку авто, і він підбере відповідну комплектацію.

Особливість газифікації автомобілів із прямим упорскуванням полягає в необхідності застосування спеціальних програм упорскування газу. Тобто комплект ГБО з універсальною програмою тут не підійде, тому що звичайний газовий блок управління не зможе реалізувати складну схему спільного упорскування газу і бензину. Комплектації з персоніфікованої програмою коштують дорожче, а отже, газ окупатиметься довше.

Проте іншого варіанту без шкоди перевести GDI-двигун на пропан немає. В разі дефіциту коштів краще купити ГБО на авто у кредит – у Києві 35% наших клієнтів уже скористалися такою можливістю й економлять на паливі без шкоди для якості їзди і ресурсу двигуна.

LPI-системи у кредит

Альтернативою газобалонного обладнання 4-го покоління для двигунів із прямим упорскуванням вважається технологія LPI. Йдеться про установки 5-го та 6-го поколінь, принциповою відмінністю яких від попередніх систем є агрегатний стан пропану, що поступає в камеру згоряння. У LPI-системах газ не переходить у редукторі в пароподібний стан, а подається під високим тиском безпосередньо в циліндри. Редуктора-випарника в комплектації немає – його місце займають газовий насос і складна система перепускних клапанів, яка керує дозуванням палива, що подається.

LPI-системи дорогі й в українських умовах експлуатації нерентабельні, навіть у разі можливості встановити газ на авто в Києві у кредит. Чому немає сенсу встановлювати ГБО 5-го чи 6-го покоління в Україні дізнавайтесь у наших фахівців.

43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку