ГБО в розстрочку

4 варіанти кредитування без переплати

Для консультації фахівця залиште заявку:

ГБО в кредит

4 види розстрочки

Розстрочка 0.1% від Idea Bank на 6 місяців

Заявку на розстрочку відправляємо online. Необхідні - паспорт та ІПН.

 • Початковий внесок - 0% (більше, за вашим бажанням).
 • Сума розстрочки - від 500 до 100 000 грн.
 • Щомісячна комісія - 0% перші 6 міс., 3,9% з 7 міс.
 • Термін кредиту - від 7 до 24 міс.
 • Разова комісія - 0.0%.
 • Реальна річна відсоткова ставка - 44.4%.
 • Щомісячна плата за обслуговування кредитної заборгованності - 3.9%.
 • Щорічна комісія 0,01% річних.
 • Без довідки про доходи.
 • Дострокове погашення без комісій.
 • Рішення щодо видачі кредиту - 15-20 хвилин.
 • Страховий тариф - немає.
 • Документи оформляються в найближчому відділенні банку

Розстрочка під 0.1% на 6 місяців від «УкрСиббанк»

Заявку на розстрочку відправляємо в банк прямо на станції. Візьміть із собою паспорт та ІПН.

 • Початковий внесок – 10% (більше – за вашим бажанням).
 • Сума розстрочки – від 300 до 29 999 грн.
 • Щомісячна комісія – 0% – перші 6 міс., 2,7% – через 6 міс.
 • Строк кредиту – від 7 до 24 міс.
 • Разова комісія – 0%.
 • Реальна річна відсоткова ставка (6 міс) - 2.31%.
 • Реальна річна відсоткова ставка (8 міс) - 19%.
 • Без довідки про доходи.
 • Дострокове погашення без комісій.
 • Рішення щодо видачі кредиту – 30–40 хв.
 • Страховий тариф – немає.
 • Документи оформляються в найближчому відділенні банку.

Оплата частинами від «ПриватБанк» на 4 платежі

Якщо ви володієте картою від «ПриватБанк», то можете оплатити встановлення ГБО в розстрочку. Ціна встановлення розбивається на 4 рівних платежі. Сплачуйте першу частину на станції, а решту суми – рівними частинами в банку протягом наступних 3 місяців.

Якщо у вас карта «Універсальна», «Універсальна Gold» або «VIP-клієнт» (Platinum, Infinite, World Signia або Elite), то скористайтеся перевагами, які вона вам дає:

 • Оформіть усе за 30 сек.
 • Ніяких документів (паспорта, коду, довідок тощо), тільки касовий чек.
 • Внесення щомісячних частин зручно через «Приват24».
 • Разова комісія – 0%.
 • Страховий тариф – немає.
 • Щомісячна комісія – 0%.
 • Реальна річна відсоткова ставка - 0.01%.
Щоб дізнатися докладніше про послугу та її реалізацію, зателефонуйте за номером довідкової служби «ПриватБанку» – 3700.

Оплата частинами від Monobank на 5 платежів

Якщо ви володієте картою від «monobank», то можете оплатити встановлення ГБО в розстрочку. Ціна встановлення розбивається на 5 рівних платежів. Сплачуйте першу частину на станції, а решту суми – рівними частинами в банку протягом наступних 3 місяців.

Якщо у вас карта monobank, то скористайтеся перевагами, які вона вам дає:

 • Оформіть усе за 30 сек.
 • Ніяких документів (паспорта, коду, довідок тощо), тільки касовий чек.
 • Внесення щомісячних частин зручно через «monobank».
 • Разова комісія – 0%.
 • Страховий тариф – немає.
 • Щомісячна комісія – 0%.
 • Реальна річна відсоткова ставка - 0,00001%.

Газ на авто в розстрочку: плюси

Установлення ГБО в розстрочку за умови активної експлуатації автомобіля є вигіднішим, ніж банківський депозит. Наприклад, при пробігу 5 тис. км на місяць бюджетний комплект газобалонного обладнання 4-го покоління окупиться вже через 3 місяці. Виходить, що за кожний місяць окупається приблизно третина вартості встановлення. Жодний банк не приймає депозити під 33% річних. Наш газовий калькулятор допоможе розрахувати період окупності точніше.

При цьому ресурс основних агрегатів газової установки в кілька разів перевищує пробіг окупності.

Наприклад, редуктор-випарник слугує не менше 100 тис. км, а на практиці агрегат здатний відходити без ремонту 150 тис. км. Потім змінюється ремкомплект, і редуктор знову готовий до бою. Саме тому газ у розстрочку – популярна послуга серед автовласників. Головне – не пропускати ТО. Для більшості комплектацій газобалонного обладнання міжсервісний інтервал становить 10 тис. км пробігу. Про вартість сервісу дізнавайтесь у нашого консультанта. Про ресурс інших елементів газової системи розкажемо далі.

Установлення ГБО в розстрочку: мінуси

Якщо ви вирішили поставити газ на авто в розстрочку, добре б знати про мінуси такої операції. Основним недоліком назвемо строки. Зазвичай розстрочка не передбачає сплати відсотків за користування грошима банку, тому більшість фінансових установ обмежують період розстрочки у півроку. Коли пробіг автомобіля становить десятки тисяч кілометрів на рік, то за 6 місяців бюджетні комплекти, а також комплектації газобалонної установки середнього цінового сегмента встигають себе окупити. Як установити газове обладнання в розстрочку з мінімальним навантаженням на сімейний бюджет для автовласників, річний пробіг у яких невисокий? Відповідь проста – поставити газ у кредит.

Установлення ГБО у кредит: нюанси

Кредит передбачає сплату відсотків. Іноді банк вводить й інші платежі, однак відсутність будь-яких відсотків і комісій, а також пільговий період, коли відсотки не нараховуються, – теж не рідкість. Зате можна встановити будь-який строк кредитування, що неможливо, якщо ставити газ у розстрочку. Ми регулярно оновлюємо пропозиції програм кредитування, які розроблялися спільно з банками-партнерами. Така співпраця стала можливою завдяки високій якості газобалонного обладнання в нашому асортименті.

Якщо вам не підходять ці пропозиції, то ви можете звернутися до «свого» банку – фінансової установи, з якою у вас склалися вигідні відносини. Наш консультант підкаже порядок дій у подібній ситуації. Однак ми намагаємося, щоб наші пропозиції поставити газ у кредит або встановити ГБО в розстрочку в Києві залишалися найвигіднішими на ринку. Крім вигоди звертайте увагу і на зручність отримання кредиту. В нашій пропозиції є варіанти, коли від вас не буде потрібно ніяких довідок, копій документів та іншого клопоту, що традиційно асоціюється з кредитом. Достатньо одного касового чека.

Газ на авто в кредит: сума передоплати

Зазвичай достатньо внести 10% вартості комплекту. Однак зустрічаються пропозиції з нульовим внеском. Природно, ніхто не забороняє придбати ГБО в кредит і з більшою сумою на руках. Наприклад, ви планували встановити певний комплект газобалонної установки і розраховували на конкретну суму, але раптом змінили рішення на користь більш досконалої комплектації, яка на 20% дорожча і на стільки ж ефективніша. Тоді перший внесок становитиме 80% вартості, а на решту суми оформляються кредит або розстрочка. Строк дії договору ви обираєте на свій розсуд – у будь-якому випадку, вкладення окупляться задовго до того, як елементи газової системи вироблять свій ресурс.

ГБО в рассрочку

Як довго слугує ГБО?

Почнемо з бюджетних комплектів, де найуразливішими елементами вважаються газові форсунки, які є самим навантаженим елементом ГБО. Форсунки типу «Валтек» ходять 80 тис. км. Причому після 40 тис. км пробігу форсунки доведеться відремонтувати і відкалібрувати. Однак газ на авто в кредит окупить себе навіть у цьому випадку.

У комплектаціях трохи дорожчих використовуються більш досконалі швидкі газові форсунки. Строк їх експлуатації сягає 100-150 тис. км пробігу. Перевищення цієї межі – не рідкість. Такі форсунки не потребують заміни ремкомлекту, тому що технічно в цьому не мають потреби, як і штатні бензинові форсунки. Однак ми рекомендуємо ставити саме ці моделі, тому що крім загальної високої надійності вони ще мають поліпшені характеристики і максимально наближені до характеристик сучасних бензинових форсунок, що дозволяє експлуатувати авто на газі без втрати потужності. Якщо ви оформили ГБО в розстрочку з хорошими форсунками, то не тільки окупите вкладення і заощадите на ціні палива, але й не перестанете отримувати таке саме задоволення від їзди, як до цього – на бензині.

Наприклад, усім відомо, що форсунки відрізняються продуктивністю. Однак для форсунок крім потужності актуальним є показник скорострільності.

Ідеться про швидкість спрацьовування штоку (клапану). Чим швидше працює форсунка, тим більша її ціна, але й якість їзди теж вища. Ідеально – коли показник скорострільності газофорсунки не поступається характеристикам бензинових. Отже, при нестачі коштів краще взяти газове обладнання у кредит, ніж економити на форсунках, а потім нарікати на брак тяги. При цьому комплектація газобалонної установки має на 100% відповідати вашому двигуну.

Одним словом, установлення ГБО у розстрочку в Києві дозволить вам не думати про економію тут і зараз, а зосередитися на ідеальній комплектації газової системи, яка зрештою окупиться з лишком.

Ресурс редуктора-випарника

Другим основним елементом газобалонної установки вважається редуктор. Агрегат також підбирається у відповідності з потужністю мотора, а його ресурс рідко буває меншим за 100 тис. км пробігу. Проте це за умови правильної експлуатації та своєчасного сервісного обслуговування, яке полягає в чищенні агрегату і заміні ремкомплекту. Якщо купувалася газова установка в кредит, то до моменту першого ремонту редуктора-випарника ви вже повернете гроші кредитору і встигнете заощадити гроші на пару-трійку таких самих комплектів ГБО.

Редуктор-випарник слугуватиме довше, якщо його продуктивність на 20% перевищуватиме мінімально необхідний показник для конкретного двигуна. Природно, від потужності агрегату залежить і його ціна. Ми рекомендуємо не заощаджувати на вартості редуктора і включити в комплект випарник із запасом потужності, що усуне граничні навантаження на агрегат. У разі нестачі коштів виручить установлення ГБО в кредит. Наш консультант підкаже, як поставити газ на авто у розстрочку в Києві.

ЕБУ і налаштування газового обладнання

Крім комплектації ГБО не менш важливим етапом газифікації автомобіля залишається налаштування системи після монтажу. Установлення газу на авто в Києві у кредит включає в себе також монтажні та налагоджувальні роботи.

Необхідність налаштування пов'язане з тим, що більшість комплектацій газобалонного обладнання йдуть з універсальною програмою впорскування газу, яку прошито в електронному блоці управління (ЕБУ). Тобто цю саму комплектацію можна застосовувати і на інших автомобілях зі схожими характеристиками ДВС. Машина буде готова до повноцінної експлуатації, проте тільки після уточнюючих регулювань в умовах реальної експлуатації на всіх режимах їзди.

Винятком можуть стати комплектації преміум-класу. Установлення такого ГБО в кредит у Києві в центрах «Час Газу» також можливе. Якщо вам потрібно встановити газ на авто з безпосереднім упорскуванням у Києві в розстрочку, то назвіть нашому консультанту марку авто, і він підбере відповідну комплектацію.

Особливість газифікації автомобілів з прямим упорскуванням полягає в необхідності застосування спеціальних програм уприскування газу. Тобто комплект ГБО з універсальною програмою тут не підійде, тому що звичайний газовий блок управління не зможе реалізувати складну схему спільного упорскування газу і бензину. Комплектації з персоніфікованої програмою коштують дорожче, а отже, окупатиметься газ довше. Проте іншого варіанту без шкоди перевести безпосередній двигун на пропан немає. У разі дефіциту коштів краще купити ГБО на авто в кредит – у Києві 35% наших клієнтів уже скористалися такою можливістю й економлять на паливі без шкоди для якості їзди і ресурсу двигуна.

LPI-системи в кредит

Альтернативою газобалонного обладнання 4-го покоління для моторів з прямим упорскуванням вважається технологія LPI. Йдеться про установки 5-6-го покоління, принциповою відмінністю яких від попередніх систем є агрегатний стан пропану, що поступає в камеру згоряння. У LPI-системах газ не перетворюється редуктором у пароподібний стан, а подається під високим тиском безпосередньо в циліндри. Редуктора-випарника у комплектації немає – його місце займають газовий насос і складна система перепускних клапанів, яка керує дозуванням палива, що подається.

LPI-системи дорогі, і в українських умовах експлуатації нерентабельні, навіть в разі можливості встановити газ на авто в Києві у кредит. Чому немає сенсу встановлювати ГБО 5 і 6 покоління в Україні дізнавайтеся у наших фахівців.

В нашій мережі 6 СТО в Києві, 1 станція в Ірпені, 1 станція в БорисполіВ нашій мережі 6 СТО в Києві, 1 станція в Ірпені, 1 станція в Борисполі
В нашій мережі
6 СТО в Києві і
1 станція в Ірпені
1 станція в Борисполі
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа