Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Dodge

Рассчитать стоимость

A
C
D
G
J
R
Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Цінники на київських АЗС ростуть, але любителів американських full size менше не стає. Це і зрозуміло: випробувавши один раз відчуття повної впевненості і переваги свого повнорозмірного авто, пересісти потім на «цивільний натирач» досить складно. Тому власники багатолітрових Dodge - в числі перших клієнтів наших центрів по встановленню ГБО.

Досвід експлуатації показує, що «американці» добре сприймають газ. А якщо взяти до уваги, що більшість часу ці авто експлуатуються в міських умовах, то на якість їзди пропан не впливає.

Коли ж виникає необхідність реалізувати весь жахливий крутний момент мотора, і калорій від спалюваного пропану не вистачає, то комп'ютер оперативно впорскує бензин. Виходить, біпаливний автомобіль сам визначає, яке паливо йому потрібно в цю секунду. Причому втручання водія не потрібно.

Такий алгоритм можливий за умови установки ГБО4: ЕБУ газової установки 4-го покоління налаштовується під різні режими експлуатації. Детально про це дізнавайтеся в наших сервісних центрах.