Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

Калькулятор окупності ГБО

Спробуйте та отримуйте:
Цифри по економії грошей і часу
Точний розрахунок по конкретній моделі
+ бонус на встановлення
На вашому
рахунку вже
0
гривень

 

Встановлення газобалонного обладнання – це ваш внесок у поліпшення екологічної ситуації на нашій планеті. Але коли саме ця причина ставала основною при прийнятті рішення щодо встановлення газу на авто? Так, у ГБО багато переваг, але його встановлюють не тому. Економія – ось двигун прогресу!

І якщо розумом усі розуміють, що ГБО дозволить економити на поїздках майже у 2 рази, то на практиці рідко хто замислюється над конкретними цифрами. Ми створили для вас простий інструмент, який без зайвої неважливої інформації дозволить відразу побачити суть – реальні строки окупності та економію у зрізі дня і кількох років.

Окупність ГБО – актуальність інформації

Наш калькулятор окупності ГБО оперує тільки актуальними цифрами: вартість палива і курс, за яким розраховується ціна обладнання, підтягуються в режимі реального часу станом на зараз. Крім того, якщо на вашій улюбленій заправці вартість бензину інша, ви можете відкоригувати її тут вручну.

Щоб обчислити окупність за допомогою нашого калькулятора, потрібно мати на руках мінімум даних:

  • Вартість обладнання та встановлення. Це залежить від виробника ГБО і кількості циліндрів вашого авто – просто оберіть із декількох брендів у нашому асортименті.
  • Пробіг вашого автомобіля за місяць. Якщо кожний місяць у вас різний пробіг, візьміть середнє значення за останній рік.
  • Витрати бензину на 100 кілометрів пробігу по місту і трасі (теж можна брати в середньому).

Введіть свою інформацію в калькулятор окупності й натисніть «Розрахувати».

Ви побачите не тільки цифри, які дозволять вам визначитись у глобальному виборі – установлювати чи не встановлювати ГБО, а й невелику характеристику вас як користувача автомобіля.

Можна повернутися до початкових даних і подивитись, як окупність зміниться, якщо ви оберете іншу систему ГБО – дешевшу чи дорожчу.

Звісно, чим частіше ви будете користуватися своїм транспортним засобом, на якому встановлено ГБО, тим швидше окупляться ваші вкладення.

Додаткові аспекти економії, які не враховує наш розрахунок окупності ГБО

Варто звернути увагу на те, що ГБО економить не тільки на паливі, а ще й на ТО (техобслуговуванні) двигуна. Газ спрацьовує двигун на 30% менше, ніж традиційний бензин. Це означає, що ремонт двигуна потрібно робити набагато рідше.

Газоповітряна суміш, на відміну від бензину, прогоряє на 90% і не залишає нагару на клапанах, поршнях і свічках. Чистити і міняти їх потрібно рідше. Приємний бонус – економія на мастилі. Газ не змиває масляну плівку зі стінок циліндра.

У підсумку економимо на:

  • паливі;
  • мастилі;
  • ремонті запчастин.

Виняток, що підтверджує правило

Якщо ви рідко використовуєте автомобіль, то встановлення ГБО окупатиметься настільки довго, що до того часу ви вже поміняєте машину. Один раз на тиждень ви їздите за покупками до найближчого мегамаркету, а на роботу ходите пішки? Не потрібно бути пророком, щоб зробити висновок: ГБО не принесе вам істотної економії. Ви економите на частоті й тривалості поїздок, так що все гаразд. Калькулятор ГБО дозволить побачити вам реальну картину економії та вбереже від зайвих витрат.