Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Наші бренди: MRC, LOVATO, KME

Підберіть комплект під ваше авто

Установлення ГБО 4-го покоління всього за 6 годин. Приділяємо увагу кожній дрібниці у вашому автомобілі

Газ на авто: чи варто ставити та якому виробнику надати перевагу?

Це питання стало справжнім наріжним каменем як для автовласників, так і для професіоналів на станціях технічного обслуговування. Противники такого апгрейду паливної системи оперують цілком реальними фактами негативного впливу газифікації на ДВЗ. Безперечно, вони цілком реальні. Проте виникають тільки в тих випадках, коли машина потрапила в руки дилетантів та/або ж коли на неї встановлено неякісні комплектуючі, що не підходять для конкретного автомобіля та його двигуна. Якщо усунути ці чинники, газифікація авто стане найкращим капіталовкладенням.

Коли питання про необхідність установлення газу на авто вирішено позитивно, справа залишається за малим – знайти справді хороший професійний профільний сервіс і визначитися, системі якого з брендів надати перевагу. Довгий час безперечним лідером у галузі вважалася продукція компанії STAG. Але прогрес не стоїть на місці. Сьогодні існує кілька набагато сучасніших і технічно досконаліших, більш продуманих рішень. MRC Systems, Lovato Electric, KME – ось провідні виробники, системи яких на практиці довели свою ефективність. Тому мережа СТО «Час Газу» надає перевагу саме їм. 

MRC Systems - повна технічна досконалість

14 років. Саме стільки часу знадобилося компанії-розробнику для того, щоб випустити на ринок газобалонне обладнання для автомобілів із бензиновим двигуном. Час було витрачено недаремно: нині саме системи MRC є найкращими у своєму сегменті. На це є кілька причин:

  • широкий діапазон налаштувань із можливістю індивідуального регулювання під кожний ДВЗ;
  • норми викиду вихлопних газів за стандартом Євро 5;
  • зносостійкі форсунки (гарантійний робочий резерв - до 100 000 кілометрів);
  • редуктор потужністю 250 кінських сил.<

Мережа СТО "Час газу" не тільки підтримує всі гарантійні зобов'язання виробника, а й розширює їх. На встановлені системи MRC додатково надається гарантія на 5 років (або 200 000 кілометрів). Постійна наявність комплектуючих європейського виробництва (Польща) на складі дозволяє вирішувати будь-які проблеми щодо гарантії, і не тільки в день звернення. Всім клієнтам після встановлення видається софт для обслуговування системи за кордоном.

 

Блок керування
Форсунки
Редуктор
Перемикач газ / бензин
OBD адаптація
Балон
Мультиклапан
ВЗП у бампер / під бампер
Документи для сертифікації
Базовий
(від 18 186 грн)
до 4-х циліндрів
MRC G-04
MRC G-04
MRC Solo (60 к.с. на цил)
MRC SHIRE (до 200 к.с.)
MRC FCS
від 42л
від 30 до 65л
Євростандарт ЄЕК ООН R67.01
Оптимальний
(від 19 761 грн)
до 4-х циліндрів
MRC G-01
MRC G-01
MRC Solo (60 к.с. на цил)
MRC Compact (до 250 л.с.)
MRC RGB
від 42л
від 30 до 65л
Євростандарт ЄЕК ООН R67.01
Оптимальний
(від 24 612 грн)
5-6-8 циліндрів
MRC G-02
MRC G-02
MRC Solo / MRC+ / MRC GT (75 к.с. на цил)
MRC (до 250 к.с.) / MRC+ (до 300 к.с.) / MRC Power (до 350 к.с.)
MRC FCS
від 42л
від 30 до 65л
Євростандарт ЄЕК ООН R67.01
Преміум
(від 24 360 грн)
4-5-6-8 циліндрів
MRC G-03 OBD
MRC G-03 OBD
MRC Solo / MRC+ / MRC GT (75 к.с. на цил)
MRC (до 250 к.с.) / MRC+ (до 300 к.с.) / MRC Power (до 350 к.с.)
MRC FCS
від 42л
від 30 до 65л
Євростандарт ЄЕК ООН R67.01
Пряме впорскування
(від 32 907 грн)
4-5-6-8 циліндрів
MRC Power
MRC Power Direct
MRC Solo / MRC+ / MRC GT (75 к.с. на цил)
MRC (до 250 к.с.) / MRC+ (до 300 к.с.) / MRC Power (до 350 к.с.)
MRC FCS
від 42л
від 30 до 65л
Євростандарт ЄЕК ООН R67.01
Наші бренди > Параграфы
Виробництво Польща
Cайт виробника
Наші бренди > Параграфы

Підберіть комплект під ваше авто. Встановлення ГБО 4-го покоління всього за 6 годин. Приділяємо увагу кожній дрібниці у вашому автомобілі.

Lovato – прекрасне газобалонне обладнання для вашого авто

Ця італійська компанія – одна з небагатьох, яка не перекваліфікувалася на виробництво комплектуючих для автомобільного ГБО, а займалася саме цим із моменту створення. Сучасні комплектуючі мають відповідний сертифікат ISO 9001:2000. Системи адаптовані до роботи в умовах різкого та сильного перепаду температур. Чудово функціонують навіть за умови використання зрідженого газу не кращої якості. Передбачено автоматичне калібрування. Компактні розміри комплектуючих дозволяють легко розмістити їх навіть на авто з мінімальною кількістю місця в підкапотному просторі.

Установка ГБО Lovato в мережі СТО «Час Газу» – це гарантія ідеального підбору комплектуючих, технічно правильного монтажу, тривалої безпечної експлуатації з відвідинами СТО тільки для планового ТО (за умови правильної експлуатації ТЗ).

KME: екологічно, надійно, економічно

Усі компоненти для автомобільних систем ГБО KME виготовляються на повністю автоматизованому виробництві в Польщі. Багато в чому саме в цьому полягає причина прекрасної якості готової продукції. Додатковий бонус до приємної вартості – найвищі показники екологічності, оскільки викиди відпрацьованих газів із системи – мінімальний. Підібрати для конкретного автомобіля можна одну із трьох існуючих модифікацій залежно від виду ДВЗ та типу впорскування: Nevo, Plus, Pro. Робота всіх систем контролюється двоядерним мікропроцесором з єдиним інтерфейсом. Можливе індивідуальне налаштування контролерів.

Мережа СТО «Час Газу» гарантує максимально швидке та якісне встановлення системи ГБО після індивідуального підбору. Клієнту на вибір завжди пропонується кілька варіантів з різною вартістю, які підходять для конкретного автомобіля. Після встановлення та налаштування видається повний пакет документів для реєстрації. Наш сервіс – це найкраще, що може статися з вашим автомобілем!


 

43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку