Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Fiat

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Приємні в усіх відношеннях автомобілі Fiat прийнято вважати примхливими. Ми не поділяємо такої думки. Навпаки, Фіати - надійні та працьовиті машинки. Просто будь-яка сучасна техніка вимагає належного обслуговування. І наш досвід установки ГБО на Fiat тільки підтверджує це правило.

Якщо говорити про мотори, то з особливостей виділяється відсутність гідрокомпенсаторів. Але це зараз серед автовиробників поширене технічне рішення. Своєчасне регулювання теплових зазорів назавжди знімає проблему підгорання клапанів. Процедура однаково актуальна і при бензинової експлуатації, і при їзді на пропані.

На Фіати ми рекомендуємо ставити ГБО 4-го покоління. Тоді гарантовано можна добитися таких налаштувань, коли участь водія зводиться до мінімуму - заправляй, та й годі. За дотриманням режимів газ/бензин відповідає ЕБУ, що працює в зв'язці з бортовим комп'ютером машини. На деяких ДВС в певних діапазонах оборотів потрібно довприск бензину. Точніше про параметри та комплектації ГБО дізнавайтеся в наших сервісних центрах.