Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Fiat

Розрахувати вартість

C
D
F
L
P
Q
S
T
5

Приємні в усіх відношеннях автомобілі Fiat прийнято вважати примхливими. Ми не поділяємо такої думки. Навпаки, «Фіати» – надійні та працьовиті машини. Просто будь-яка сучасна техніка потребує належного обслуговування. І наш досвід установлення ГБО на Fiat тільки підтверджує це правило.

Якщо говорити про двигуни, то з особливостей виокремлюється відсутність гідрокомпенсаторів. Але це зараз серед автовиробників поширене технічне рішення. Своєчасне регулювання теплових зазорів назавжди знімає проблему підгоряння клапанів. Процедура однаково актуальна і при бензиновій експлуатації, і при їзді на пропані.

На «Фіати» ми рекомендуємо ставити ГБО 4-го покоління. Тоді гарантовано можна добитися таких налаштувань, коли участь водія зводиться до мінімуму: заправляй, та й годі. За дотримання режимів газ/бензин відповідає ЕБУ, що працює у зв'язці з бортовим комп'ютером машини. На деяких ДВЗ у певних діапазонах обертів потрібне додаткове впорскування бензину. Точніше про параметри та комплектації ГБО дізнавайтесь у наших сервісних центрах.