Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Гарантія на встановлення ГБО

Гарантія 5 років або 200 000 км

Уже 14 років.

5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.

Запорука такої безпроблемної експлуатації системи ГБО – тільки оригінальні деталі, виключно акуратне і професійне встановлення та налаштування ГБО на станціях «Час Газу».

Гарантія 5 років або 200 000 км

Якість обладнання – це 50% успіху при встановленні ГБО, інші 50% – досвід механіків і якість використаних витратних матеріалів.

Ми впевнені у своїй роботі та обладнанні, яке ставимо. І підкріплюємо цю впевненість, надаючи, окрім заводської, гарантію на встановлення ГБО в розмірі 1 рік для ГБО 2-го покоління і 5 років або 200 000 км пробігу для ГБО 4-го покоління від мережі «Час Газу».

Для вас це означає якісне вирішення гарантійного питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.

Також при ремонті або ТО ми надаємо гарантію на роботи і деталі як у період гарантійного, так і післягарантійного обслуговування.

Що ми гарантуємо:

  • Безкоштовний ремонт або заміну вузла ГБО, якщо причиною його поломки був заводський брак.
  • Гарантія на монтаж.

З вашого боку:

Потрібно регулярно проходити на наших станціях планове ТО кожні 10 000 км, своєчасно проводити чищення, заміну витратних матеріалів.

Для підтримки гарантії необхідно проводити всі роботи з калібрування, дооснащення, модернізації, тільки на СТО «Час газу».