Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Гарантія на установку ГБО

Уже 12 років авто, обладнані ГБО на наших станціях, без проблем возять своїх власників по київських та українських дорогах.

І при регулярному ТО ці автомобілі служитимуть вірою і правдою ще багато років.

Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.

Запорука такої безпроблемності – тільки оригінальні деталі, виключно акуратне і професійне встановлення та налаштування ГБО на станціях «Время газа».

До 3 років гарантії

Якість обладнання – це 50% успіху при встановленні ГБО, інші 50% – досвід механіків і якість використаних витратних матеріалів.

Ми впевнені у своїй роботі та обладнанні, яке ставимо. І підкріплюємо впевненість, надаючи крім заводської гарантію на встановлення в розмірі 1 рік для ГБО 2-го покоління і 3 роки для ГБО 4-го покоління або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа».

Для вас це означає вирішення гарантійного питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу виробника.

Також при ремонті або ТО ми даємо гарантію на роботи і деталі як у період гарантійного, так і післягарантійного обслуговування.

Що ми гарантуємо:

  • Безкоштовний ремонт або заміну вузла ГБО, якщо причиною його поломки був заводський брак.

З вашого боку:

Потрібно регулярно проходити на наших станціях планове ТО кожні 10 000 км, своєчасно проводити чищення, заміну витратних матеріалів.

Для підтримки гарантії проводити будь-яке калібрування, доустаткування, модернізацію – будь-яку зміну вашого ГБО – потрібно тільки на СТО «Время газа».