Є питання?

Авто на бензині їздить «спритніше»?

Зазвичай на газу ваше авто буде також динамічно їздити як і на бензині. Хоча б в силу того, що на бензині ваша машина їздить не так добре як мала б. А якщо встановити варіатор КВЗ, то динаміка на газу буде навіть вищою, ніж на бензині.

Різниця між пропаном і метаном

Існують два типи газового палива - пропан і метан. Пропан - це те, на чому їздить 99% сучасного транспорту, обладнаного ГБО. Чому так? Пропан - це продукт нафтопереробки, а метан - природний газ. Балони цим двом видам палива потрібні різні - метану набагато міцніші і важчі. Крім того, у метанових установок набагато більш високі вимоги до безпеки. І це не кажучи про те, що метанові заправки не так-то легко і знайти (тільки в Києві їх менше, ніж пальців на одній руці). Тому ГБО на легкових авто споживає пропан, а не метан.

Як впливає газ на клапани

На це питання теж немає однозначної відповіді. Знову ж таки, в теорії, клапани працюють в більш теплонавантаженому режимі і тому їх ресурс повинен зменшуватись. Однак практика показує, що їзда на газу ніяк не впливає на стан клапанів. А точніше - не впливає їзда на правильно налаштованому обладнанні. Так що катайтесь на газу і не думайте ні про які клапани!

Який найкращий балон для газу?

Балони для газу бувають тільки округлі. У нас використовуються два види - циліндричні та тороїдальні. Якщо питання стоїть про те, щоб поставити балон великої місткості - то вибирайте циліндричний. Такі балони можна знайти будь-якої конфігурації по ємності і габаритам. Якщо мова йде про те, щоб максимально естетично встановити балон і не обмежувати багажний простір, то краще обрати тороїдальний балон. Він зазвичай невеликої ємності (до 40 л.), але відмінно розміщується в нішу для запасного колеса і не займає зайвого місця.

Газ VS. бензин - співвідношення і вигода коли встановлено газ на авто

Нормальна витрата газу на 10-15% більша від середньої витрати бензина, на 100 км пробігу, тобто 1 літр бензину = 1-1,1 літри газу. Якщо витрата газу більше витрати бензину більш ніж на 15%, то швидше за все потрібно більш оптимально налаштувати систему ГБО. А для того, щоб зрозуміти наскільки газ вигідніше бензину, досить подивитися на ціну газу проти бензину на вашій улюбленій заправці. Зазвичай ціна на 1 літр газу в 2 рази нижче, ніж 1 літр бензину. Тобто ви економите близько 50% на кожній заправці.

Заводимося по холодному

За ГОСТом на ГБО мотор повинен заводитись на газу при температурі від +5 градусів. Більшість з доступного газового обладнання дозволяють заводитися і при більш холодній температурі, хоча це може негативно позначитись на довговічності обладнання. Крім того, якщо зовсім не користуватись бензином, можуть прийти в непридатність гумові частини карбюратора. Так що краще за все завжди (по холодній) заводитись на бензині і потім переходити на газ, таким чином будуть "і вовки ситі, і вівці цілі".

Газ на турбо двигун

Всупереч масовій думці, ГБО можна ставити на турбо двигуни, але тільки ІНЖЕКТОРНЕ ГБО. Даному типу ГБО не важливо як сильно йде повітря в мотор, ГБО саме, власним тиском впорсне стільки газу, скільки потрібно.

Як часто потрібно робити заміну повітряного фільтру при їзді на газі?

Будь-яке ГБО більш відчутно до чистоти повітряного фільтра в порівнянні з їздою на бензині. Тому ми рекомендуємо виконувати заміну повітряного фільтру трохи частіше, ніж при їзді на бензині. Ну, припустимо, не раз в 15 000 км, а раз в 10 000 -12 000 км. Якщо витрата газу в вашому автомобілі збільшилась, то, можливо, справа якраз в повітряному фільтрі. Якщо є сумніви щодо його чистоти (наприклад, подорожували польовими дорогами), то краще його відразу замінити.

ГБО та свічки запалювання

Іноді поширюються чутки, що для газу потрібні свічки, відмінні від звичайних, деякі фірми навіть роблять свічки з написом LPG (типу для газу). Але досвід показує, що для їзди на газу підходять звичайні свічки. Найголовніше, щоб ці свічки були справними, так як погана свічка - це ймовірність "зворотного поштовху", наслідки якого для інжекторного мотору можуть бути плачевними.

0% розстрочка0% розстрочка
Время газа