Станція Бориспіль

Сім'я СТО «Время Газа» збільшується! З радістю повідомляємо про відкриття нової станції, і тепер автолюбителям, які проживають у Київській області (східний напрямок), можна встановити газ на авто в Борисполі. Щоб отримати якісний сервіс, тепер не обов'язково їхати до Києва і втрачати час у столичних пробках.

Це вже восьма станція мережі та друга в області. Автолюбителям, які проживають у західному напрямку, очевидно, буде зручніше користуватися нашими послугами в Ірпені, де також діє наш інсталяційний центр.

СТО Время Газа в Борисполе

СТО «Время Газа» в Борисполі: послуги

Крім підбору і монтажу газобалонного обладнання тут можна отримати повну інформацію щодо газифікації конкретної моделі авто: від рекомендацій щодо комплектації газової апаратури на машину до юридичних нюансів експлуатації автомобіля на газі. Тепер не потрібно їхати до Києва, щоб перевірити налаштування електронного блоку управління (ЕБУ), продіагностувати редуктор-випарник або відкалібрувати газові форсунки, – допомогу можна отримати тут.

Крім того, у переліку послуг кожної нашої станції обов'язково присутній ремонт ГБО. Бориспіль – не виняток. Для всієї мережі використовується єдиний прейскурант. А поки наші сервісмени виявляють неполадки, шукають витік або роблять ТО, можна побалувати себе першокласною кавою. Адреса станції: Київський шлях, 2/15. Фахівці також готові проконсультувати за телефонами, які вказані вище. А щоб розрахувати строк окупності газового обладнання, скористайтеся нашим газовим калькулятором.

На газ переходять не тільки заради окупності, але й для постійної економії на паливі.

Зекономлена сума безпосередньо залежить від строку експлуатації ключових компонентів ГБО. В Борисполі представлено всі варіанти комплектацій: від бюджетних до преміальних. Наприклад, недорогі моделі форсунок ходять до 100 тис. км пробігу. Причому на половині цієї дистанції для форсунок потрібні заміна ремкомплекту та калібрування. А ось преміальні форсунки здатні витримувати і 200, і 250 тис. км, але за умови своєчасної заміни фільтра парової фази..

З редукторами-випарниками ситуація схожа: чим дорожча модель, тим довше слугуватиме. Однак у будь-якому випадку газобалонне обладнання встигне окупити себе 5–7 разів. Навіть «складні» мотори (GDI, TSI, FSI, SkyActiv тощо) вже нормально працюють на газі, і газифікація двигунів із безпосереднім упорскуванням – не менш вигідне рішення, ніж переобладнання на газ традиційного інжектора.

Газ на авто в Борисполе

Газ на авто в Борисполі: переводимо на пропан-бутан двигуни з прямим упорскуванням

Не так давно з газифікацією «безпосередніх» ДВЗ виникали труднощі, які були пов'язані з відсутністю програм упорскування або відповідних компонентів газобалонного устаткування. Нині таких проблем немає: пряме впорскування коректно поєднується з газом, і необхідні прошивки є для кожної моделі авто – їх надає виробник газового обладнання разом із рештою комплектації ГБО.

Детальніше, як відбувається встановлення ГБО в Борисполі на «вприскові» моделі, дізнавайтеся в нашому установчому центрі.

Алгоритм роботи «безпосереднього» двигуна на газі такий: запуск і прогрівання мотора відбуваються на бензині – тут усе традиційно. Відмінності від інжектора на газі з'являються після активації газового режиму, коли пропан-бутан і бензин подаються в циліндри поперемінно. Тобто подача бензину на штатні форсунки в газовому режимі не припиняється, але скорочується.

Через штатні форсунки пропускається рівно стільки бензину, скільки необхідно для їх охолодження. При нормальній їзді процентне співвідношення газу і бензину становить 80 до 20. Коли стрілка тахометра опиняється в зоні 4500 обертів, основним паливом стає вже бензин.

Щоб реалізувати такий складний алгоритм, як раз і потрібні спеціальні прошивки ЕБУ. Персоніфікована під конкретний двигун програма забезпечує коректну і безпроблемну їзду на газовому паливі без шкоди для мотора. Щоб переконатися в цьому особисто, приїжджайте на станцію «Время Газа» в Борисполі – наші майстри розкриють більше нюансів, які стосуються експлуатації автомобілів на пропан-бутані.

Бориспіль
8 СТО в Києві
список станцій
NEW відкрито
З питань встановлення та обслуговування
На зв'язку щоденно
9:00 - 19:00
Оболонь
вул. Автозаводська, 18
пн.-сб.
9:00-18:30
нд.
Вихідний
X
obolon
Славутич
перехрестя вул. Центральна та 139-та Садова
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
slavik
Поділ
вул. Набережно-Лугова, 8
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
podol
Кільцева дорога
с. Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48а
пн.-сб.
9:00-20:00
нд.
9:00-20:00
X
okrugna
Виноградар
вул. Новомостицька, 25
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
vinogradar
Нивки
вул. Академіка Туполєва, 19 (МРЕВ)
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
Svyatosheno
Ірпінь
вул. Центральна, 30
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
Irpen
Бориспіль
вул. Київський шлях 2/15, (орієнтир "Аеромолл" ТРЦ)
пн.-сб.
9:00-18:30
нд.
Вихідний
Назад до списку станцій
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа