Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

Станція Бориспіль

Сім'я СТО «Час Газу» збільшується! З радістю повідомляємо про відкриття нової станції, і тепер автолюбителям, які проживають у Київській області (східний напрямок), можна встановити газ на авто в Борисполі.

Щоб отримати якісний сервіс, тепер не обов'язково їхати до Києва і втрачати час у столичних пробках. Це вже восьма станція мережі та друга в області. Автолюбителям, які проживають у західному напрямку, очевидно, буде зручніше користуватися нашими послугами в Ірпені, де також діє наш інсталяційний центр.

Мережа СТО «Час Газу» розширюється! Ми раді повідомити про відкриття нової станції, і тепер автолюбителі, які мешкають у Київській області (південно-східний напрямок), зможуть установити газ на авто в Борисполі.

Щоб отримати якісний сервіс, тепер не обов'язково їхати до Києва і втрачати час у столичних корках. Це сьома станція мережі і друга в області, і вона покриває східний напрямок. А ось автомобілістам, які мешкають у західному напрямку, очевидно, буде зручніше користуватися нашими послугами в Ірпені.

СТО «Час Газу» в Борисполі: послуги

Крім монтажу газобалонного обладнання тут можна отримати повну інформацію щодо газифікації конкретно вашої моделі авто: від рекомендацій з комплектації газової апаратури на машину до юридичних нюансів експлуатації автомобіля на газі. Тепер не потрібно їхати до Києва, щоб перевірити електронний блок управління (ЕБУ), продіагностувати редуктор-випарник, замінити газові шланги або відкалібрувати газові форсунки, допомогу можна отримати тут.

Крім того, у переліку послуг кожної нашої станції обов'язково присутня послуга щодо ремонту ГБО. Бориспіль – не виняток.

Станція «Бориспіль» логістично зручно розташована, перебуваючи на околиці міста поблизу Києва, адреса станції – Київський Шлях, 2/15. Фахівці також готові проконсультувати за телефонами, які вказані вище. Для всієї мережі використовується єдиний прейскурант. А щоб розрахувати строк окупності газового обладнання, скористайтеся можливостями нашого газового калькулятора. Поки майстри нашого сервісу виявляють неполадки, шукають витік або роблять ТО, можна побалувати себе першокласною кавою, зручно розташувавшись у комфортній зоні очікування.

Газ на авто s Борисполі

Інформація для тих, кого цікавить установлення ГБО у Броварах

Автовласників, які бажають установити газ на авто у Броварах, з нетерпінням чекаємо на своїй фірмовій станції в Борисполі. Ми порахували, що шлях від Броварів до Борисполя займе менше часу, ніж дорога по київських корках. Нагадаємо, що після монтажу ГБО у Броварах обслуговування газобалонної системи можна проходити на будь-якій із наших СТО.

На щастя, газифікація автомобіля не робить вас залежними від газового палива. Тому навіть при несправності окремих компонентів газобалонної системи можна переключитися на бензин, щоб доїхати до найближчої станції «Час Газу». Для ремонту ГБО клієнтам із Броварів потрібно подолати не більше 30 км до нашої станції в Борисполі. Часи роботи СТО – з 9:00 до 19:00.

При дотриманні міжсервісного інтервалу несправності газобалонного обладнання – рідкісне явище.

За статистикою, більшість поломок стається через несвоєчасне ТО. Записатися на плановий сервіс ГБО автомобілістам із Броварів можна за телефонами, вказаними вище. За цими ж телефонами дізнавайтеся щодо варіантів комплектації газобалонної системи, яка підходить саме для вашого автомобіля. Ми робимо все, щоб установлення ГБО для автомобілістів із Броварів було максимально комфортним.Газ на авто в Борисполі

Газ на авто в Борисполі

Зекономлена сума безпосередньо залежить від строку експлуатації ключових компонентів ГБО. В Борисполі представлено всі варіанти комплектацій: від бюджетних до преміальних. Наприклад, недорогі моделі форсунок ходять до 100 тис. км пробігу. Причому на половині цієї дистанції форсунки потребують заміни ремкомплекту і калібрування. А ось преміальні форсунки здатні витримувати 200–250 тис. км, але за умови своєчасної заміни фільтру пароподібної фази газу.

З редукторами-випарниками ситуація схожа: чим дорожча модель, тим довше слугуватиме. Однак у будь-якому випадку газобалонне обладнання встигне окупити себе. Навіть «складні» мотори (GDI, TSI, FSI, SkyActiv тощо) вже нормально працюють на ГБО 4-го покоління, і газифікація двигуна з безпосереднім упорскуванням є не менш вигідною, ніж переведення на газ традиційного інжектора.

Газ на авто в Борисполі: переводимо на пропан-бутан двигуни з прямим упорскуванням

Не так давно з газифікацією ДВЗ із прямим упорскуванням відбувались утруднення, пов'язані з відсутністю будь-яких програм упорскування або відповідних компонентів газобалонної системи. Нині таких проблем немає: пряме впорскування коректно поєднується з газом, необхідні прошивки є для кожної моделі авто – виробник газового обладнання постачає їх разом з іншою комплектацією ГБО.

Детальніше, як відбувається встановлення ГБО в Борисполі на автомобілі з безпосереднім упорскуванням, дізнавайтесь у фахівця відділу.

Алгоритм роботи двигуна з прямим упорскуванням на газі такий: запуск і прогрівання мотора виконуються на бензині – тут усе традиційно. Відмінності для інжекторного мотора на газі з'являються після активації газового режиму, коли пропан-бутан і бензин подаються в циліндр паралельно. Тобто подача бензину в штатні форсунки в газовому режимі не припиняється, але значно зменшується.

Через штатні форсунки пропускається рівно стільки бензину, скільки необхідно для їх охолодження. В нормі процентне співвідношення газу і бензину становить 80 до 20. Коли стрілка тахометра опиняється в зоні 4500 обертів, основним паливом стає бензин.

Щоб реалізувати подібний алгоритм, як раз і потрібні спеціальні прошивки ЕБУ. Персоналізована під конкретний двигун програма забезпечує коректну і безпроблемну їзду на газі без шкоди для мотора. Щоб переконатися в цьому особисто, приїжджайте на станцію «Час Газу» в Борисполі, – наші майстри розкриють більше нюансів, які стосуються експлуатації автомобілів на пропан-бутані.

Карта станцій
photo
Славутич
ріг вул. Центральна та вул. 139-та Садова
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Оболонь
вул. Автозаводська, 18
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Поділ
вул. Набережно-Лугова, 8
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Кільцева дорога
с. Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48а
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Святошин / нивки
вул. Академіка Туполєва, 19 (МРЕВ)
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Ірпінь
вул. Центральна, 30
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Бориспіль
вул. Київський шлях, 2/15 (орієнтир – ТРЦ «Аеромолл»)
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут