Станція Ірпінь

Установити ГБО в Ірпіні? Легко! Тепер автовласникам, які проживають на околицях столиці в західному напрямку, немає потреби штовхатися в київських пробках, щоб потрапити на одну з шести СТО «Время Газа» в Києві. Нагадаємо, що автомобілістам зі східної частини Київської області буде зручніше звертатися в наш центр у Борисполі. Якщо у вас ще не встановлено ГБО (у чому ми сумніваємося), ласкаво просимо. Ну, а досвідченим газоводам рекомендуємо не забувати про міжсервісний інтервал, дотримання якого гарантує економну та безпечну експлуатацію автомобіля.

Послуги станції «Время Газа» в Ірпені

Послуги станції «Время Газа» в Ірпіні

Крім установлення і налагодження газобалонної апаратури в нас можна провести ТО, налаштувати систему або відкалібрувати форсунки, замінити ремкомплект редуктора і провести капітальний ремонт ГБО. Ірпінь – місто невеличке, тому знайти нас буде неважко: вулиця Центральна, 30. За телефонами, указаними у верхній частині сторінки, можна отримати консультацію або попередньо записатися на ТО.

Міжсервісний інтервал становить 10 тис. км пробігу. При складних умовах експлуатації або за бажання автовласника періодичність ТО може скоротитися..

Приблизно до 100 тис. км пробігу основними сервісними операціями є заміна газових фільтрів і перевірка герметичності системи. Також можливе налаштування системи. Після 100-тисячного рубежу, залежно від виробника, виконують або ремонт із наступним налагодженням системи ГБО, або заміну окремих компонентів газового устаткування. Одним словом, за весь строк експлуатації газобалонне устаткування окупиться до 10 разів!

Ресурс більшості елементів газового устаткування вимірюється десятками тисяч кілометрів пробігу. Наприклад, бюджетні газові форсунки здатні відходити до 50–80 тис. км, а преміальні моделі – 100–150 тис. км. Ресурс редуктора-випарника становить 80 тис. км пробігу до заміни ремкомплекту. Для редуктора вкрай важливо не допускати низького рівня охолоджувальної рідини (ОР) в системі.

Зазначимо, що на станції «Время Газа» в Ірпені можна встановити обладнання на двигун будь-яких складності та потужності. Є перевірені комплектації газобалонної апаратури для шести- і восьмициліндрових моторів, а також для ДВЗ із безпосереднім упорскуванням.

ГБО в Ірпені

ГБО в Ірпені для двигунів GDI, TSI, FSI, SkyActiv

Газифікація моторів із прямим упорскуванням проводиться за особливою схемою. Через специфічні конструкційні особливості на «безпосередні» агрегати встановлювати комплекти з універсальною програмою газового впорскування не можна. Інакше з ладу вийдуть бензинові форсунки, і тоді їзда на газі обернеться не економією, а додатковими витратами на ремонт або заміну дорогих деталей.

Установлення ГБО в Ірпені на автомобіль із прямим упорскуванням проводиться за такими самими схемою і ціною, що і на київських СТО «Время Газа»: автовласникові пропонується ряд комплектацій, які придатні для конкретної моделі авто. Справа в тому, що під кожний «безпосередній» двигун створюються персоніфіковані прошивки, які зазвичай не підходять для моторів іншого виробника. При газифікації GDI, TSI, FSI, SkyActiv тощо навіть модифікація агрегату одного виробника відіграє роль.

Після монтажу та активації потрібної програми впорскування коректність роботи двигуна на газі перевіряється за допомогою діагностики.

Алгоритм роботи «безпосереднього» двигуна на газі також відрізняється: запуск і прогрівання мотора тут відбуваються традиційно – на бензині. Однак при включенні газового режиму подача бензину на форсунки не припиняється, а скорочується до 10%. Цього обсягу вистачає, щоб бензинові форсунки не перегрілись. Основним же паливом стає пропан-бутан. Однак навіть за такою схемою ГБО на прямому впорскуванні – вигідна інвестиція. Якщо плануєте поставити газ на авто в Ірпені, то наші консультанти допоможуть точніше розрахувати період окупності.

Ірпінь
8 СТО в Києві
список станцій
NEW відкрито
З питань встановлення та обслуговування
На зв'язку щоденно
9:00 - 19:00
Оболонь
вул. Автозаводська, 18
пн.-сб.
9:00-18:30
нд.
Вихідний
X
obolon
Славутич
перехрестя вул. Центральна та 139-та Садова
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
slavik
Поділ
вул. Набережно-Лугова, 8
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
podol
Кільцева дорога
с. Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48а
пн.-сб.
9:00-20:00
нд.
9:00-20:00
X
okrugna
Виноградар
вул. Новомостицька, 25
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
vinogradar
Нивки
вул. Академіка Туполєва, 19 (МРЕВ)
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
Svyatosheno
Ірпінь
вул. Центральна, 30
пн.-сб.
9:00-19:00
нд.
9:00-19:00
X
Irpen
Бориспіль
вул. Київський шлях 2/15, (орієнтир "Аеромолл" ТРЦ)
пн.-сб.
9:00-18:30
нд.
Вихідний
Назад до списку станцій
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа