Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Станція Ірпінь

Встановити ГБО в Ірпені? Легко!

Тепер автовласникам, які живуть в околицях столиці в західному напрямку, немає потреби штовхатися в київських пробках, щоб потрапити на одну з шести СТО «Час Газу» в Києві.

Нагадаємо, що автомобілістам зі східної частини Київської області буде зручніше звертатися в наш центр в Борисполі. Якщо у вас ще не встановлене ГБО (у чому ми сумніваємося), ласкаво просимо. Ну, а досвідченим газоводи рекомендуємо не забувати про міжсервісний інтервалі, дотримання якого гарантує економну та безпечну експлуатацію автомобіля.

Послуги станції «Час Газу» в Ірпіні

Крім установлення і налагодження газобалонної апаратури в нас можна провести ТО, налаштувати систему або відкалібрувати форсунки, замінити ремкомплект редуктора і провести капітальний ремонт ГБО. Ірпінь – місто невеличке, тому знайти нас буде неважко: вулиця Центральна, 30. За телефонами, указаними у верхній частині сторінки, можна отримати консультацію або попередньо записатися на ТО.

Міжсервісний інтервал становить 10 тис. км пробігу. При складних умовах експлуатації або за бажання автовласника періодичність ТО може скоротитися.

Приблизно до 100 тис. км пробігу основними сервісними операціями є заміна газових фільтрів і перевірка герметичності системи. Також можливе налаштування системи. Після 100-тисячного рубежу, залежно від виробника, виконують або ремонт із наступним налагодженням системи ГБО, або заміну окремих компонентів газового устаткування. Одним словом, за весь строк експлуатації газобалонне устаткування окупиться до 10 разів!

Ресурс більшості елементів газового устаткування вимірюється десятками тисяч кілометрів пробігу. Наприклад, бюджетні газові форсунки здатні відходити до 50–80 тис. км, а преміальні моделі – 100–150 тис. км. Ресурс редуктора-випарника становить 80 тис. км пробігу до заміни ремкомплекту. Для редуктора вкрай важливо не допускати низького рівня охолоджувальної рідини (ОР) в системі.

Зазначимо, що на станції «Час Газу» в Ірпені можна встановити обладнання на двигун будь-яких складності та потужності. Є перевірені комплектації газобалонної апаратури для шести- і восьмициліндрових моторів, а також для ДВЗ із безпосереднім упорскуванням.

гбо ирпень

ГБО в Ірпені для двигунів GDI, TSI, FSI, SkyActiv

Газифікація моторів із прямим упорскуванням проводиться за особливою схемою. Через специфічні конструкційні особливості на «безпосередні» агрегати встановлювати комплекти з універсальною програмою газового впорскування не можна. Інакше з ладу вийдуть бензинові форсунки, і тоді їзда на газі обернеться не економією, а додатковими витратами на ремонт або заміну дорогих деталей.

Установлення ГБО в Ірпені на автомобіль із прямим упорскуванням проводиться за такими самими схемою і ціною, що і на київських СТО «Час Газу»: автовласникові пропонується ряд комплектацій, які придатні для конкретної моделі авто. Справа в тому, що під кожний «безпосередній» двигун створюються персоніфіковані прошивки, які зазвичай не підходять для моторів іншого виробника. При газифікації GDI, TSI, FSI, SkyActiv тощо навіть модифікація агрегату одного виробника відіграє роль.

Після монтажу та активації потрібної програми впорскування коректність роботи двигуна на газі перевіряється за допомогою діагностики.

Алгоритм роботи «безпосереднього» двигуна на газі також відрізняється: запуск і прогрівання мотора тут відбуваються традиційно – на бензині. Однак при включенні газового режиму подача бензину на форсунки не припиняється, а скорочується до 10%. Цього обсягу вистачає, щоб бензинові форсунки не перегрілись. Основним же паливом стає пропан-бутан. Однак навіть за такою схемою ГБО на прямому впорскуванні – вигідна інвестиція. Якщо плануєте поставити газ на авто в Ірпені, то наші консультанти допоможуть точніше розрахувати період окупності.

Карта станцій
photo
Славутич
ріг вул. Центральна та вул. 139-та Садова
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Оболонь
вул. Автозаводська, 18
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Поділ
вул. Набережно-Лугова, 8
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Кільцева дорога
с. Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48а
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Святошин / нивки
вул. Академіка Туполєва, 19 (МРЕВ)
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Ірпінь
вул. Центральна, 30
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут
photo
Бориспіль
вул. Київський шлях, 2/15 (орієнтир – ТРЦ «Аеромолл»)
Пн.-Сб.
Нд.
Замовити дзвінок побудувати маршрут