Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Audi

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Те, що двигуни Audi здатні без проблем працювати на пропані, підтверджує і сам виробник: для деяких ринків автомобілі концерну штатно комплектуються ГБО. Тому в момент зародження вітчизняного ринку газового обладнання власники цих автомобілів закономірно стали першими, хто обзавівся газобалонною установкою.

До цього дня через автостанції Час Газу проходить чимало Audi. Причому і остання генерація бензинових ДВС концерну (FSI, TSI), всупереч деяким думкам, відмінно газифікована. Звичайно, високотехнологічні мотори вимагають відповідного ГБО.

За роки роботи ми виробили оптимальну комплектацію газобалонних установок під кожен тип двигуна Audi. ГБО прогнозовано і коректно працює на всіх сучасних бензинових двигунах концерну. Причому потужність та інші характеристики при цьому не страждають, а економія підтверджується конкретними цифрами.

За подробицями звертайтеся в наші центри, де вас проконсультують наші експерти безпосередньо по вашій моделі авто.

Машини німецького концерну Audi AG представлені на українському ринку в самих різних варіаціях: седани, кросовери, автомобілі представницького класу, спорткари. Кожен знайде свою мрію, в залежності від уподобань і фінансових можливостей. Варіантів безліч, але автовласники єдині в одному: з такими цінами на бензин особливо не наїздишся. Вихід є: поставити газ на Ауді. Для тих, хто готовий переобладнати свою машину в Києві - двері компанії Gaz-time завжди відкриті!

Встановлення ГБО на Ауді: в ногу з часом

Наша компанія працює в газовому сегменті з 2008 року. За цей час ми переобладнали більше 8500 авто самих різних марок, серед них велика частка Audi. З упевненістю заявляємо: перехід на газ не впливає на динамічні та ходові властивості авто. Причому, представники цього німецького бренду відмінно газифікуються: від ранніх моделей до найновіших бензинових моторів (TSI, FSI). Більшість автомобілів Ауді - інжекторного типу, на який монтуються газові системи 4-го покоління і вище.

8 плюсів використання ГБО:

  1. Витрати на паливо скорочуються в 2 рази і більше. Так, витрата пропану на 10-15% більше, ніж бензину. Зате літр газової суміші в 2-3 рази дешевше нафтопродукту А-95. Вигода очевидна.
  2. Рівномірна, плавна робота мотору на високих обертах.
  3. Свічки, клапани, поршні, циліндри служать довше, адже суміш пропану і бутану не утворює нагару.
  4. Свобода пересування. Подорожуйте довше без дозаправки. Коли закінчиться газ, двигун потрібно просто перемкнути на бензин.
  5. Робота газової системи повністю автоматизована, контролюється спеціальним ЕБУ.
  6. Менше шкідливих вихлопів.
  7. Сучасні системи виключають ймовірність зворотних газодинамічних ударів в колектор.
  8. Витрати на переобладнання швидко окупаються. За умови активної експлуатації автомобіля (1,5-2000 км пробігу в місяць) через рік вкладені кошти відшкодуються.

Чому, приїхавши до нас на встановлення, ви будете задоволені

Інсталяція ГБО на Audi - вузькопрофільна процедура, і фахівці Gaz-time освоїли її досконало. У компанії є всі документи: ліцензія на встановлення газобалонного обладнання на автомобілі Ауді, допуск на проведення вибухонебезпечних робіт. Майстри регулярно беруть участь в спеціальні тренінгах, які проводять провідні виробники газового обладнання.

Сервіс в кожному з чотирьох київських салонів Час газу не поступається високому професіоналізму співробітників. Все, що від вас вимагається - приїхати на своєму Audi до нас, іншим займуться майстри.

Підбір обладнання, інсталяція, налаштування, регулювання, тестування - якби ваша машина вміла говорити, вона б розповіла, що з нею поводяться, як з королевою. Якщо в найближчі 6 годин не заплановано справ - а саме стільки триває монтаж - то можна провести час в затишній гостьовій кімнаті, спостерігаючи за процесом на моніторі.

Якість, безпека та надійність роботи системи - ось реальний результат установки ГБО в компанії Gaz-time.