Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

Встановлення ГБО на Subaru

Розрахувати вартість

C
F
I
L
O
S
T

Бренд Subaru випускає автомобілі на будь-який смак: седани, кросовери, універсали, машини для відпочинку та екстремального спорту. В топі продажів – відомі моделі: Impreza, Forester, Legacy, BRZ. Незалежно від моделі, японські машини маневрені, легкі в управлінні, досить потужні. Ось тільки фінансові витрати на бензин затьмарюють радість українських автовласників. Вирішується ця проблема просто: достатньо поставити газ на «Субару».

Одне рішення - сім плюсів

Ні дня не обходитеся без «залізного коня»? Тоді переведення автомобіля на газове паливо буде виправданим капіталовкладенням. Звичайно, установлення обладнання потребує серйозних витрат, але при активному використанні інструмента вкладення окупаються протягом року.

Які вигоди дає інсталяція ГБО:

 1. Економія фінансів доходить до 50%, адже газ коштує мінімум у два рази менше, ніж бензин.
 2. Двигун і циліндро-поршнева система слугують значно довше. Октанове число газу – 102–108 (залежно від виду палива), бензину – 92–95. Пропан-бутанова суміш згоряє повністю, кіптява на стінках ДВЗ не утворюється.
 3. Знижується кількість шкідливих викидів в атмосферу. Використання газових систем на автотранспорті дозволене європейськими екологічними нормами Євро 2, 3, 4, 5.
 4. Більш тиха і плавна робота двигуна, особливо на підвищених обертах.
 5. Газодинамічні зворотні удари в колекторі відсутні.
 6. Універсальний двигун. Перехід на газ зовсім не означає повну відмову від використання стандартного палива. ДВЗ однаково успішно може працювати на пропан-бутані та бензині. Причому перемикання відбувається автоматично.
 7. Збільшується дальність пробігу без заправки. Якщо раптом закінчиться газ, а заправної станції поблизу немає – нічого страшного, машина просто перейде на бензин.

Як бачите, кількість переваг вражає. Що стосується побоювань, то одна з найпоширеніших страшилок із приводу встановлення ГБО на Subaru – машина сильно втратить у потужності. З огляду на великий досвід роботи компанії Gaz-time, можемо заспокоїти: робота на газовому паливі тільки поліпшить поведінку ДВЗ, але за умови, що вибрали якісне обладнання, а монтаж провели професіонали.

ГБО на Субару: усі автодороги ведуть до Gaz-time

Subaru – справжній «японець» і потребує належного ставлення до себе, тому встановлення газової системи мають проводити професіонали. Фахівці компанії «Час Газу» переобладнують авто цього бренду з 2008 року, тому знають усе про специфіку встановлення ГБО на різні моделі «Субару».

На сучасних станціях ми пропонуємо:

 1. Допомогу при виборі газобалонної системи (обладнання 4-го, 5-го, 6-го поколінь від європейських брендів).
 2. Повне кваліфіковане встановлення газової апаратури на автомобіль.
 3. Налаштування та регулювання на високоточному обладнанні.
 4. Подальше технічне обслуговування (огляд стану ГБО, калібрування, ремонт).

Коли встановленням газового обладнання займаються професіонали Gaz-time, задоволення від виконаної роботи отримують усі: майстри, власник та автомобіль. Усього 6 годин на салоні компанії – і машина готова мчати на новому паливі!

 

Вам потрібне Встановлення ГБО на Subaru? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Subaru повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Subaru?🤔
Встановлення ГБО на Subaru, за чи проти?🤔