Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Subaru

Розрахувати вартість

C
F
I
L
O
S
T

Бренд Subaru випускає автомобілі на будь-який смак: седани, кросовери, універсали, машини для відпочинку та екстремального спорту. В топі продажів - відомі моделі Impreza, Forester, Legacy, BRZ. Незалежно від моделі, японські машини маневрені, легкі в управлінні, досить потужні. Ось тільки фінансові витрати на бензин затьмарюють радість українських автовласників. Вирішується ця проблема просто: досить поставити газ на Субару.

Одне рішення - сім плюсів

Ні дня не обходиться без «залізного коня»? Тоді переклад автомобіля на газове паливо буде виправданим капіталовкладенням. Звичайно, установка обладнання вимагає серйозних витрат, але при активному використанні інструмента вкладення окупаються протягом року.

Які вигоди дає інсталяція ГБО:

 1. Економія фінансів складе до 50%, адже газ коштує як мінімум в два рази дешевше бензину.
 2. Двигун і циліндропоршневая система служать значно довше. Октанове число газу 102-108 (в залежності від виду палива), бензину - 92-95. Пропан-бутанова суміш згорає повністю, кіптява на стінках ДВС не утворюється.
 3. Знижується кількість шкідливих викидів в атмосферу. Використання газових систем на автотранспорті дозволено європейськими екологічними нормами ЄВРО 2-5.
 4. Більш тиха і плавна робота мотора, особливо на підвищених обертах.
 5. Газодинамічні зворотні удари в колекторі відсутні.
 6. Універсальний двигун. Перехід на газ зовсім не означає повну відмову від використання стандартного палива. ДВС однаково успішно може працювати на пропан-бутані або бензині. Причому, перемикання відбувається автоматично.
 7. Збільшується дальність пробігу без заправки. Якщо раптом закінчиться газ, а заправної станції поблизу немає - нічого страшного, машина просто перейде на бензин.

Як бачите, кількість переваг вражає. Що стосується побоювань, то одна з найпоширеніших «страшилок» з приводу встановлення ГБО на Subaru: машина сильно втратить у потужності. З огляду на великий досвід роботи компанії Gaz-time, можемо заспокоїти: робота на газовому паливі тільки поліпшить «поведінку» ДВС. Тільки за умови, що вибрано якісне обладнання, а монтаж провели професіонали

ГБО на Субару: всі автодороги ведуть в Gaz-time

Subaru - справжній «японець» і вимагає до себе належного ставлення. Тому установку газової системи повинні проводити професіонали. Фахівці компанії «Час газу» переобладнують авто цього бренду з 2008 року, тому знають все про специфіку установки ГБО на різні моделі Субару.

На сучасних станціях ми пропонуємо:

 1. Допомога у виборі газобалонної системи (обладнання 4, 5, 6-го поколінь від європейських брендів).
 2. Повна кваліфікована установка газової апаратури на автомобіль.
 3. Налаштування та регулювання на високоточному обладнанні.
 4. Подальше технічне обслуговування (огляд стану ГБО, калібрування, ремонт).

Коли установкою газового обладнання займаються професіонали Gaz-time, задоволення від виконаної роботи отримують всі: майстри, власник та автомобіль. Всього 6 годин на салоні компанії машина готова мчати на новому паливі!

Вам потрібне Встановлення ГБО на Subaru? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Subaru повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Subaru?🤔
Встановлення ГБО на Subaru, за чи проти?🤔