График работы наших станций на майские праздники
Увага! Графік роботи на 9, 10 травня! Друзі, 9 і 10 травня всі наші СТО працюють за звичайним графіком. Сонячних Вам вихідних!
Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Hummer

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Бензинові «вісімки» цього монстра нам добре відомі по Шеві Тахо. Це якщо говорити про Hummer H1-2. У Н3 зустрічається і більш «скромний» мотор R5. На великих V8 без другого редуктора не обійтися. Але з огляду на витрата бензину «хом'яка», окупність ГБО на всіх бензинових двигунах вимірюється в днях і тижнях, не в місяцях. Тому газобалонна установка для Hummer - надзвичайно вигідна інвестиція.

Для встановлення підходить ГБО не нижче 4-го покоління. В іншому випадку точне впорскування газу налаштувати не вдасться. Налаштування газового ЕБУ дозволяють домогтися штатної роботи ДВС на всіх режимах без втручання водія. Ми розповімо вам докладно про алгоритми роботи ГБО в нашому сервісному центрі. Там же ви дізнаєтеся про комплектації газового комлекту.

Що стосується компонування елементів ГБО, то і тут у нас є фірмові напрацювання. Адже, незважаючи на значні габарити Hummer, корисного простору в автомобілі не так вже й багато, особливо в Н3. Наше завдання, щоб газобалонне обладнання не тільки злагоджено працювало на вашому авто, а й органічно вписувалось в його існуючу ергономіку.