Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Hummer

Розрахувати вартість

H

Бензинові «вісімки» цього монстра нам добре відомі по «Шевроле Тахо». Це якщо говорити про Hummer H1-2. У Н3 зустрічається і більш скромний двигун R5. На великих V8 без другого редуктора не обійтися. Проте з огляду на витрати бензину окупність ГБО на всіх бензинових двигунах вимірюється у днях і тижнях, а не в місяцях. Тому газобалонна установка для Hummer – надзвичайно вигідна інвестиція.

Для встановлення підходить ГБО не нижче 4-го покоління. В іншому випадку точне впорскування газу налаштувати не вдасться. Налаштування газового ЕБУ дозволяють добитися штатної роботи ДВЗ у всіх режимах без втручання водія. Ми розповімо вам докладно про алгоритми роботи ГБО в нашому сервісному центрі. Там же ви дізнаєтеся про комплектації газового устаткування.

Що стосується компонування елементів ГБО, то і тут у нас є фірмові напрацювання. Адже, незважаючи на значні габарити Hummer, корисного простору в автомобілі не так уже й багато, особливо в Н3. Наше завдання – щоб газобалонне обладнання не тільки злагоджено працювало на вашому авто, а й органічно вписувалось у його існуючу ергономіку.