Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Mitsubishi

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Марка Mitsubishi давно не радує нас новинками. Але є тут і позитивний момент - вся коротка лінійка бензинових моторів «японця» вивчена нами вздовж і поперек. Адже через наші центри установки ГБО пройшло чимало Mitsubishi.

Серед ряду чотирициліндрових двигунів, якими оснащуються Лансери, Аутлендер і Галант, виділяється паджерівська «шістка». Але виділяється тільки об'ємом, в іншому все мотори Mitsubishi мають схожий поступливий характер, і пропан ними сприймається штатно і без сюрпризів.

Незручною особливістю можна назвати відсутність гідрокомпенсаторів - власникам доводиться періодично заїжджати на сервіс для регулювань теплових зазорів клапанів. Але ця повинність з ГБО ніяк не пов'язана. Єдине - перед монтажем газової установки зазори повинні бути в порядку.

За час роботи з цими двигунами відмінно показало себе ГБО 4-го покоління. Один нюанс: у автомобілів Mitsubishi дивний алгоритм контролю рівня палива. Щоб система працювала коректно, в комплект входить один цікавий додатковий елемент. Щоб дізнатися про це детальніше, ласкаво просимо в наші центри установки.