Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 (4 циліндра) система ГБО - Lovato
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
50 л
42 л
-8 л
Вартість повного бака
2201 ₴
890.82 ₴
-1310.18 ₴
Витрата на 100 км
місто 8.8 л
місто 10.12 л
1.32 л
траса 5.5 л
траса 6.33 л
0.83 л
Поїздка на одному баку
місто 568 км
місто 415 км
-153 км
траса 909 км
траса 664 км
-246 км
Ціна палива
44.02 ₴
21.21 ₴
22.81 ₴(на 52% дешевше)
Ціна поїздки 1000 км
місто 3874 ₴
місто 2146 ₴
1727 ₴(на 45% дешевше)
траса 2421 ₴
траса 1343 ₴
1079 ₴(на 45% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 31474 ₴
місто 17445 ₴
14029 ₴(на 45% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

У моделі в дев'ятому поколінні моторна лінійка трохи багатша, якщо порівнювати з наступними. Однак на деяких двигунах є гідрокомпенсатори. А отже, автовласникам, які встановили газ на Лансер-9, випадає трохи менше клопоту, пов'язаного з регулюванням теплових зазорів клапанів. Особливо якщо йдеться про газифікацію лінійки двигунів Mitsubishi Orion та 1,6-літрового агрегату серії 4G92.

З недоліків цих двигунів виокремимо підвищене споживання масла при пробігах понад 100 тис. км. Здавалося б, до чого тут установка ГБО на Mitsubishi Lancer-9?

Головною причиною підвищених витрат моторного масла залишається спрацювання (залягання) маслознімних кілець. А ті, у свою чергу, руйнуються через нагар, що утворюється при бензиновій експлуатації. Але з ГБО Мітсубісі Лансер-9 практично не відчуває проблем із кільцями, адже пропан-бутанова суміш згоряє без утворення нагару. Отже, газифікація показана для цих моторів. Головне – підібрати відповідну комплектацію газового обладнання.

Ще один нюанс – характерний стукіт двигуна на холодну. Так проявляється спрацювання гідрокомпенсаторів, і встановлення газу на Mitsubishi Lancer-9 ніяк не впливає на їх ресурс. Вихід один – заміна, а щоб механізм служив довше, рекомендуємо застосовувати якісне моторне масло і дотримуватися міжсервісного інтервалу з його заміни.

ГБО на Мітсубиши Лансер 9

Установка ГБО на Mitsubishi Lancer-9: комплектація і налаштування обладнання Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Мотори цієї моделі не належать до категорії складних. Виняток – версії з прямим упорскуванням (GDI). Але вони вкрай рідко зустрічаються на даній машині, тому не будемо зупинятися на цій темі.

ГБО для Лансер-9 рекомендуємо не нижче 4-го покоління.

Справа в тому, що ГБО 2 не має керуючої електроніки – подача газу налаштовується вручну, і вимагає постійних регулювань. До того ж добитися точних регулювань при ручному налаштуванні неможливо. Щоб газ на Mitsubishi Lancer-9 працював не гірше від бензину, рекомендуємо застосовувати більш досконалу технологію 4-го покоління. Крім того, у середньому ціновому сегменті – досить широкий вибір комплектацій, які ідеально підійдуть для лансерівського мотора.

До комплекту ГБО на Лансер-9 входить електронний блок управління (ЕБУ). Його функція в газовій системі така сама, що і штатного блоку управління двигуном при бензиновій їзді: подача і дозування газу відбуваються за програмою газового впорскування. Алгоритм повністю повторює бензинове впорскування, а отже, газ на Мітсубісі Лансер-9 не стане причиною несправностей, пов'язаних із некоректною паливною сумішшю. Більше того, тяга і відклик на педаль акселератора будуть такими самими, як на бензині.

На точність часу подачі та обсягу газу також впливають газові форсунки.

До комплектації ГБО для Mitsubishi Lancer-9 входять чотири форсунки – по одній для кожного циліндра. Принцип їх роботи такий самий, як у бензинових аналогів: за сигналом ЕБУ форсунка відкривається і в камеру згоряння надходить пропан-бутан у пароподібному вигляді. Тому крім продуктивності газової форсунки, яка має відповідати потужності мотора, важливим також є показник швидкості спрацьовування штока (клапана).

Наприклад, до комплекту ГБО на Мітсубісі Лансер-9 MRC G-01 або ж MRC G-04 входять швидкісні форсунки MRC Solo. Їх «скорострільність» відповідає штатним форсункам для цього двигуна, а це важлива умова правильної газифікації.

До слова, якщо застосовувати блоки MRC Systems, тоді й інші компоненти обладнання мають бути цього бренду. На щастя, у лінійці MRC є прекрасні редуктори-випарники з відповідними характеристиками. Монобрендовий комплект «з однієї коробки» – це гарантія коректної роботи всієї системи. Однак при бажанні власника авто можна підібрати комплектацію ГБО на Mitsubishi Lancer-9, яка складається з компонентів різних виробників. Подробиці уточнюйте в наших консультантів.

Встановлення Гбо для Mitsubishi lanser IX

Як працює газ на Лансер-9? Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Автомобіль заводиться на бензині. ЕБУ активує газовий паливний режим після прогрівання. Відразу зазначимо, що після налаштування системи втручання водія в її роботу не потрібне – все працює автоматично. Якщо мотор прогрітий і встановка ГБО на Мітсубісі Лансер-9 має відповідну прошивку, запуск може проводитися відразу на пропан-бутані.

Заводитися на газі «на холодну» не рекомендується через підвищене механічне навантаження на редуктор-випарник. Для нормальної роботи агрегат слід прогріти до тієї температури, при якій гарантовано повноцінний перехід скрапленого пропан-бутану в пароподібний стан. Тому установлення ГБО на Лансер-9 налаштовується на перемикання на газ при температурі охолоджувальної рідини (ОР) 40°C.

Повернення в бензиновий режим відбувається, коли оберти двигуна перевищують 4500 об/хв.

Перемикатися з бензину на газ і назад можна і вручну. Для цього в салоні авто розміщують кнопку управління паливними режимами, яка також виконує функцію індикатора залишку пропан-бутану в балоні. Якщо вчасно заправлятися, то встановлення газу на Мітсубісі Лансер-9 не змінить звичок автовласника і заощадить пристойну суму. Окупність газифікації можна порахувати за допомогою нашого газового калькулятора. Решту запитань щодо експлуатації авто на газі адресуйте нашим консультантам.

Вам потрібне встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006? 🤔
Чому Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006?🤔
Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer IX 1.6 2006, за чи проти?🤔