Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Opel

Розрахувати вартість

A
C
I
M
O
S
V
Z

Компанія Opel вже давно в орбіті GMC, але нічого спільного опелівські мотори EcoTec не мають з монструозними американськими двигунами. Німецькі атмосферники мають автоматичне регулювання клапанів, що благотворно позначається на роботі на пропановому паливі.

Єдине, на що ми звертаємо увагу наших клієнтів, це своєчасна заміна ременя ГРМ щоб уникнути зустрічі клапанів з поршнями. Але від наявності або відсутності газобалонної установки під капотом періодичність такої заміни не залежить.

Як і будь-яка просунута система в схемі фаз газорозподілу, двигуни Opel повністю розкривають свій потенціал з ГБО 4-го покоління. Це стосується і потужності, і економічності. Практика наших центрів показує, що домогтися витрати газу на рівні бензину цілком реально. Попередні ж покоління сильно примітивізують роботу мотора: економії з ними ні на гріш, а клопоту маса.

З розміщенням навісного газового обладнання на автомобілях Opel також проблем немає. На питання про комплектації і терміни монтажу вам дадуть детальну відповідь в наших центрах.

Вам потрібне Встановлення ГБО на Opel? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Opel повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Opel?🤔
Встановлення ГБО на Opel, за чи проти?🤔