Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Opel Omega B (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

Фотографії на Opel Omega B (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Opel Omega B (4 циліндра) система ГБО - Digitronic
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Opel Omega B и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Opel Omega B (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

Автовласники складають легенди про цю модель. Не останню роль в легендарності зіграла надійність силових агрегатів. Машини оснащувалися «четвірками» і «шістками», ресурс яких часто перевищував 300 тис. км безремонтного пробігу. Головне - вчасно міняти масло і ремені. Втім, перше стосується всіх двигунів, а ось обрив ременя забезпечував «зустріч» клапанів і циліндрів. Процедуру рекомендується проводити кожні 60 тис. км пробігу.

При переході на газ слід враховувати похилий вік авто. З сотнями тисяч кілометрів, намотаних по нашим дорогам, з'являється ризик перегріву движка. А це означає, не можна ігнорувати точні доналаштування після монтажу та автокалібровки. Отриманий результат потрібно перевірити ще раз при діагностиці, інакше некоректне вприскування наблизить «капіталку». Тому не рекомендуємо ставити обладнання самостійно, а також в тих місцях, де неможливо продіагностувати двигун.

Встановлення ГБО на Опель Омега В Opel Omega B (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

На щастя, омегівські мотори не примхливі, тому їх газифікація в центрах «Час Газу» завжди проходить успішно. До комплектації також немає особливих вимог: тут звичайний інжектор, тому можна обійтися бюджетними газобалонними установками. Навіть клапани регулювати не доведеться, але варіатор КВЗ не завадить.

Пристрій забезпечить коректне запалювання у всіх режимах їзди. Це означає, що ні клапани, ні каталізатор не отримають термічного навантаження на середніх оборотах, що для літнього мотору завжди плюс.

З нюансів виділимо підключення контуру редуктора-випарника до системи охолодження авто - тут потрібні досвід і кваліфікація установника. Автовласники, які ставили обладнання самі або в гаражах, обпеклися на цьому етапі монтажу. Наслідки неприємні - від перегріву мотора до негріющомуся грубки. Якщо вам необхідна установка ГБО на Опель Омега Б, але є питання по комплектації і ціною, звертайтеся до наших консультантів. У нас секретів від клієнтів немає.

Вам потрібне встановлення ГБО на Opel Omega B? 🤔
Чому Opel Omega B повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Opel Omega B?🤔
Встановлення ГБО на Opel Omega B, за чи проти?🤔