Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Kia

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Не тільки через фамільний дизайн у цієї марки мільйони шанувальників: і седани, і хетчі KIA комплектуються сучасними двигунами CVVT.

Це бензинові мотори з просунутою системою зміни фаз газорозподілу, що дозволяють знімати майже «сотню конячок» з кожного літра робочого об'єму ДВС. Зовсім недавно на таке були здатні лише гранди автоіндустрії. Тому до встановлень рекомендовано виключно 4-е покоління

ГБО, яке в змозі забезпечити коректну роботу системи запалювання. Ця вимога підтверджується самим виробником: якщо автомобілі марки комплектуються газовими установками з конвеєра, то застосовується тільки ГБО 4.

КІА - автомобілі компактні, з ідеальною ергономікою. І акуратна компонування елементів газобалонної установки - завдання не з простих.

Але в наших центрах такої проблеми немає: за роки ми напрацювали цінний досвід, і червоніти за нашу роботу ще не доводилося. Детальні відомості про комплектацію газової установки ви отримаєте у фахівців нашого центру.

ГБО на KIA: про доцільність

Слоган компанії - Мистецтво дивувати - на щастя, не стосується моторної лінійки KIA. Тут більше мова про перфектно дизайні від Пітера Шрайера. Для нас, як установників, сюрпризів немає - двигуни корейців відмінно сприймають пропан в якості основного палива. Пояснюється це просто - в Південній Кореї добре вміють вчитися.

Власне виробництво бензинових ДВС починалося свого часу з ліцензійною збірки Mitsubishi Motors. Японські коріння досі даються взнаки в самому позитивному сенсі. Особливо якщо говорити про «великі» мотори, що володіють відмінною надійністю. До слова, там встановлені гідрокомпенсатори клапанів, що позитивно впливає на роботу всієї системи з ГБО, тому поставити газ на КІА V2.4 - раціональне рішення.

Ще більш виправданий переклад на пропан моделей з бензиновими V-подібними «шістками» обсягом 3.5л., тому що міська витрата з таким двигуном - під 20 л 92-го. Нехай він і дешевше 95-го, однак ціна пропан-бутану нижче в 2.5 рази. У пробках ви вже через місяць відчуєте економію, тоді як всі інші характеристики мотора залишаться незмінними.

Даремно вважати, що установка газобалонного обладнання на малі двигуни KIA себе не виправдовує. Мова про ДВС сімейства Alfa, Beta, Gamma, якими оснащуються компактні і середньорозмірні корейські хетчбеки і седани. Деякі модифікації мають систему зміни фаз газорозподілу, що позитивно позначається на потужності.

Розрахунок показує, що вже через 20-25 тис. км. ГБО на КІА об'ємом 1.6-2л. повністю себе виправдовує.

А це в середньому рік-півтора експлуатації у великому місті.

З особливостей: ці мотори видають максимальний момент на високих обертах, і газове обладнання налаштовується на миттєвий перехід в бензиновий режим при досягненні 4500 об/хв. і вище, що зручно при обгонах і різких прискорень. За режими відповідає електроніка (ЕБУ) - втручання водія не буде потрібно.

Але чи часто нам доводиться викручувати двигун на повну потужність в повсякденній їзді? Звичайно, для гонок газ не підходить - його завдання економити гроші.Комплектації газових установок

Залежно від моделі авто, ми пропонуємо певну специфікацію газобалонного обладнання. Автомобілі KIA - марка популярна в наших настановних центрах, і за роки роботи у нас виробилися чіткі рекомендації до комплектації - зайвого не запропонуємо, а й нехтувати думкою фахівця не варто. У загальних інтересах, щоб установка працювала стабільно і без збоїв. До зустрічі у нас!