Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Mercedes-Benz

Розрахувати вартість

A
B
C
E
G
M
R
S
V
W
Е
С

Втілення бездоганного стилю та німецької якості, дизайн, продуманий до дрібниць, і класні технологічні характеристики - все це прославлений автомобіль Mercedes. Машини, які сходять з конвеєру в Штутгарті - справжні шедеври автоіндустрії. Однак українські водії знають, як довести «бензинових німців» до досконалості - встановити ГБО на Мерседес.

Від 1 до 6: яке покоління підходить для Mercedes

Кожного, хто вирішив перевести свій «мерс» на газ, хвилює питання: яке покоління газобалонного обладнання варто вибрати. На високотехнологічне авто і газова система встановлюється відповідна. Тому в Gaz-time на німецькі ДВС інсталюють ГБО не нижче 4-го покоління (конкретний вибір залежить від моделі автомобіля).

Не менш високі вимоги і до виробника. Наша компанія встановлює продукцію виключно європейських брендів: STAG (Польща), Lovato (Італія), Prins (Нідерланди). В результаті двигун коректно працює на двох видах палива, без втрати динамічних і технологічних властивостей.

Газ на Мерседес - ви завжди у виграші

Правильний підбір обладнання та професійна установка - запорука того, що в результаті переобладнання ви отримаєте гарантовані переваги:

  • фінансові витрати на паливо скоротяться до 50%;
  • термін «життя» двигуна і всієї циліндро поршневої системи збільшується завдяки особливостям горіння газової суміші;
  • відчутно скорочується кількість шкідливих вихлопів в порівнянні з роботою на бензині. Недарма встановлення ГБО підтримується в країнах Європи на державному рівні;
  • весь процес контролює автоматика - спеціальний газовий ЕБУ. Від водія не потрібно спеціальних навичок - навіть початківець водій може спокійно сідати і їхати;
  • можливість двигуна працювати на бензині зберігається. Це дуже зручно, коли газ закінчується, а заправки поблизу немає.

Чому Mercedes - часті гості в Gaz-time

«Час Газу» - один з перших українських установників, який працює в цьому сегменті з 2008 року. Бренд Мерседес традиційно популярний серед автовласників, тому за роки роботи, ми набули великого досвіду по переобладнанню різноманітних моделей цієї марки.

Підбір обладнання, установка, повне налаштування, тестування всіх систем - з вашим автомобілем працює ціла команда професіоналів, а на допомогу їм - знання, досвід і високотехнологічна апаратура. Всього шість годин і ви отримуєте модернізоване авто - можна сідати і вирушати в дорогу.

Ми - бюрократи, в хорошому сенсі слова. На руки після установки ГБО ви отримаєте повний пакет документів, які знадобляться для реєстрації обладнання в ДАІ. На всі газові системи, які встановлює наша компанія, поширюється гарантія виробника. За умови своєчасного проходження технічних оглядів.

Поставити газ на Mercedes просто - вам достатньо приїхати в один зі столичних салонів Gaz-time. Решта - наша турбота, робота і відмінний результат!

Вам потрібне Встановлення ГБО на Mercedes-Benz? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Mercedes-Benz повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Mercedes-Benz?🤔
Встановлення ГБО на Mercedes-Benz, за чи проти?🤔