Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Peugeot

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Ця марка славиться елегантними авто. Крім лінійки стильних цивільних моделей, Peugeot може похвалитися суто утилітарними комерційними автомобілями, які оснащуються як дизелями, так і сучасними бензиновими «четвірками». Тому Peugeot - частий гість в наших центрах по установці ГБО.

З особливостей виділяється наступне: практично всі мотори Peugeot мають гідрокомпенсатори. Це означає, що регулювання теплових зазорів проводити не потрібно - система сама подбає про оптимальний зазор. А ось ДВС 1.4 такої системи не має. І щоб не «спалити клапани», потрібно регулювати зазори. Причому, навіть якщо машина експлуатується на бензині.

Ще один нюанс - датчик рівня палива на деяких моделях Peugeot. Ну ніяк він не хоче «співпрацювати» з ЕБУ. Щоб дані були коректними, в комплект входить додатковий елемент, який вирішує проблему показань. Але це не для всіх моделей марки. Дізнатися комплектацію ГБО до вашого Peugeot можна в будь-якому з центрів Час Газу. Там же вас проконсультують за ціною і термінами монтажу.

Газ на Пежо: які вигоди дає установка

За відгуками клієнтів компанії, зміни на краще відчуваються з перших хвилин їзди на пропані.

«Газобалонні вигоди»:

  • робота мотора стає «еластичнішою» і тихіше, рівномірний хід на високих обертах;
  • ДВС та комплектуючі (свічки, клапани) служать довше;
  • заміна технічного мастила потрібно рідше, адже в газовій суміші мінімальний вміст домішок;
  • роботою елементів ГБО управляє електронний блок, газобалонна «начинка» коректно інтегрується в штатну бензинову систему;
  • в обладнанні 4 покоління і вище не утворюється конденсат. Це спрощує догляд за нею;
  • виключаються газодинамічні «хлопки» назад в колектор;
  • склад пропану чистіше нафтопродукту, тому знижується кількість шкідливих викидів. Газові системи сертифіковані європейськими екологічними організаціями і відповідають стандартам ЄВРО 3,4,5.

В установці ГБО на Пежо немає нічого складного. Для автовласника. Приїхали, залишили машину, забрали через 6 годин з заправленим газовим балоном. Монтаж ювелірно виконають майстри Gaz-time.