Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Zuk

Розрахувати вартість

A

Ці лупаті та незграбні вантажівки зі зворушливим ім'ям ZUK (не плутати з маздівською фішкою ZOOM-ZOOM) сьогодні є великою рідкістю на столичних дорогах. Не виключено, що в Києві їх всього пара-трійка примірників. В хорошому стані нам відомий лише один «сарайчик».

Машина оснащена «побєдовськім» двигуном об'ємом 2,1 л. з триступеневою трансмісією. Потужність агрегату - 52 к. с. Сьогодні це навіть для матізів замало, а от для бензопили - в самий раз.

Проте, «жучок» здатний тягнути майже тонну вантажу (на практиці - істотно більше). Витрата палива при цьому радує - всього 15 літрів низькооктанового бензину. Але ZUK і цьому радий. Адже з народження, з 1959-го, йому доводилося «перетравлювати» і не таке.

ГБО для ZUK - це великий подарунок старому. Навіть якщо мова йде про найперше покоління газових установок. Але навряд чи він зрадіє. Адже змінювати звички в такому похилому віці нелегко.

Єдине чого він уж точно бажає, це щоб його не забували. А якщо ви все-таки зважились на встановлення ГБО на ZUK, то ми будемо раді бачити вас в нашому сервісному центрі.

Вам потрібне Встановлення ГБО на Zuk? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Zuk повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Zuk?🤔
Встановлення ГБО на Zuk, за чи проти?🤔