Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Cadillac

Розрахувати вартість

C
E
S

Від того, що в Cadillac установлено ГБО, автомобіль не перестає бути «Кадилаком». Це швидко зметикували власники величезних американських машин, адже основне місце проживання full size монстрів із «вісімкою» під капотом – це мегаполіси. І для того щоб комфортно і впевнено рухатись у київських корках, енергії спалюваного пропану цілком достатньо.

А якщо раптом доведеться пришпорити всіх коней, то на допомогу приходить ЕБУ, який миттєво перемикає двигун на бензин. Досягають такої злагодженої роботи двох паливних систем за рахунок точних налаштувань ГБО. Тому вимоги до газового обладнання суворі: газобалонна установка має бути 4-го покоління, не нижче. Детальніше дізнавайтесь у наших сервісних центрах у Києві.

Досвід показує, що V8 «американців» із задоволенням «їсть» газ. Наші фахівці не раз установлювали ГБО на ці двигуни. Те саме стосується кадилаківських «шісток». А ось економія з газовою установкою виходить істотна. ГБО 4 не потребує втручання водія: перемикання в режими газ/бензин відбувається автоматично. Заправка газом також мало відрізняється від бензинової.