Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Cadillac

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Від того, що в Cadillac встановлено ГБО, автомобіль не перестає бути Кадиллаком. Це швидко зметикували власники величезних американських машин. Адже основне місце проживання full size монстрів з «вісімкою» під капотом - це мегаполіси. І для того, щоб комфортно і впевнено переміщатися в київських пробках, енергії спалюваного пропану цілком достатньо.

Ну а якщо раптом доведеться пришпорити всіх «коней», то на допомогу приходить ЕБУ, який миттєво перемикає мотор на бензин. Домагаються такої злагодженої роботи двох паливних систем точними налаштуваннями ГБО. Тому вимоги до газового обладнання суворі: газобалонна установка повинна бути 4-го покоління, не нижче. Детальніше дізнавайтеся в наших сервісних центрах в Києві.

Досвід показує, що V8 «американців» із задоволенням «їсть» газ. Наші фахівці не раз встановлювали ГБО на ці движки. Те ж саме стосується каділлаковських «шісток». А ось економія з газовою установкою виходить істотна. ГБО 4 не вимагає втручання водія: перемикання на режими газ/бензин відбувається автоматично. Заправка газом також мало відрізняється від «бензинової».