График работы наших станций на майские праздники
Увага! Графік роботи на 9, 10 травня! Друзі, 9 і 10 травня всі наші СТО працюють за звичайним графіком. Сонячних Вам вихідних!
Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Skoda

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Чеський автовиробник Skoda, що входить в VWGroupe, оснащує свої моделі виключно моторами німецького концерну. Вони добре відомі нам по іншим автомобільним маркам групи, на які на часто доводиться встановлювати ГБО. Тому статистика по цим ДВС накопичилася колосальна, в тому числі і по останньої генерації моторів (TSI FSI).

Якихось особливостей по звичайним атмосферникам не виявлено. А ось «вприскові» движки мають свої нюанси: в них застосовуються надточні бензофорсунки, колючі бензин особливим чином: в окремі зони безпосередньо в камері згорання. Тому налаштування запалювання відповідні. Звідси і вимоги комплектації ГБО.

Накопичився за роки досвід налаштування газового обладнання на ДВС Skoda дозволяє стверджувати, що в цих моторах для нас не залишилося невідомих моментів. Тому установка проходить без неприємних сюрпризів. Ми дотримуємося певних варіантів комплектації газової установки - це перевірені часом рішення. Подробиці дізнавайтеся у наших фахівців. Для корпоративних клієнтів розроблені спеціальні пропозиції. До зустрічі.