Увага! СТО на Виноградарі переїжджає 31.05.21. Найближчі станції дивіться у контактах

Детальніше

Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на GMC

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Повний список власників GMC в Києві займе не більше зошитового листа - марка в наших краях рідкісна. Тому не помітити будь-яку модель GMC в щільному столичному трафіку неможливо - пікапи, траки і вани помітно підносяться навіть на тлі великих європейських позашляховиків.

Для справжніх шанувальників американської техніки є приємна новина - могутні низькообертові ДВС ваших монстрів відмінно перетравлюють вітчизняний газ. Причому це ніяк не позначається на їх потужності. Економія ж при цьому істотна. Власники автомобілів, які пройшли через наші центри встановлення ГБО, не дадуть збрехати.

Вартість комплекту газового обладнання для великих машин буває трохи вище, ніж для малолітражок, але не критично. Різниця в ціні ГБО виникає через більшої кількості форсунок і більшого обсягу газового балона. Але з огляду на апетити восьмициліндрових моторів, вкладені гроші повернуться з надлишком.

Власники GMC часто цікавляться, чи можна розміщувати балон зовні. Така можливість є. Причому найчастіше без особливого збитку для кліренсу авто. Звертайтеся в наші центри, і фахівці підберуть вам потрібну комплектацію ГБО.