Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на GMC

Розрахувати вартість

G
S
T

Повний список власників GMC у Києві займе не більше листка в зошиті: марка в наших краях рідкісна. Тому не помітити будь-яку модель GMC у щільному столичному трафіку неможливо: пікапи, траки і вани помітно підносяться навіть на тлі великих європейських позашляховиків.

Для справжніх шанувальників американської техніки є приємна новина: могутні низькообертові ДВЗ ваших монстрів чудово перетравлюють вітчизняний газ. Причому це ніяк не позначається на їх потужності. Економія ж при цьому істотна. Власники автомобілів, які пройшли через наші центри з установлення ГБО, не дадуть збрехати.

Вартість комплекту газового обладнання для великих машин буває трохи вищою, ніж для малолітражок, але не критично. Різниця в ціні ГБО виникає через більшу кількість форсунок і більший обсяг газового балона. Проте, з огляду на апетити восьмициліндрових двигунів, вкладені гроші повернуться з надлишком.

Власники GMC часто цікавляться, чи можна розміщувати балон зовні. Така можливість є. Причому найчастіше без особливої шкоди для кліренсу авто. Звертайтесь у наші центри, і фахівці підберуть вам потрібну комплектацію ГБО.