Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Daewoo

Розрахувати вартість

G
L
M
N
S

Радість від володіння надійним Daewoo затьмарюють ціни на бензин. Тому частка газифікації у цієї марки найвища. Це підтверджує статистика наших київських центрів з установлення ГБО.

Досвід показує, що за умови кваліфікованого встановлення газове обладнання на всіх моделях Deawoo працює надзвичайно ефективно. І йдеться не тільки про заощадження грошей на паливі: правильно налаштоване ГБО залишає за автомобілем його динамічні характеристики. І це для власників автомобілів даної марки дуже важливо, адже більшість ДВЗ Deawoo не мають великої кількості «конячок» і навіть неістотне зниження тяги відображається на стилі їзди, позбавляючи задоволення і від водіння, і від економії

Газ на Деу: оптимальна комплектація

З огляду на компактність автомобілів марки, підвищена увага приділяється компонуванню. Важливо зберегти корисний простір у багажнику, тому власники частіше вважають кращим тороїдальний балон «під запаску». Комплектувати ним можна будь-яке газобалонне обладнання, незалежно від покоління і виробника.

Особливо без проблем на двигунах Deawoo себе проявляють комплекти 4-го покоління. Це й не дивно, тому що саме таке обладнання ставлять і на авто класом вище.

Ми наполегливо рекомендуємо своїм клієнтам не економити, а ставити ГБО 4, тому що режим його експлуатації реально наближений до бензинової версії. Тобто автомобіль зберігає своє головну якість – невибагливість. А встановлення більш просунутих систем позбавлене економічного сенсу: газ на «Деу» довго окупатиметься.

Також немає сенсу брати в комплект дорогі форсунки. Їх більш висока ціна зумовлена підвищеною продуктивністю – швидкістю циклу відкрито/закрито. А на масових моделях корейської марки швидкісні форсунки просто не розкриють свій потенціал.

А ось варіатором КВЗ нехтувати не варто: коригування кута запалювання допомагає паливній суміші краще згоряти.

На практиці це означає:

  • стійку роботу двигуна на холостих обертах;
  • знижені витрати пропану без зайвого збіднення суміші;
  • «бензиновий» відклик на педаль акселератора;
  • широку «поличку» оборотного моменту.

Стендові випробування показують навіть збільшення в «конях» на 5–10% залежно від стану двигуна.

Варіаторами КВЗ ГБО на «Деу» оснащуються окремо, пристрій не входить в обов'язкову комплектацію. Однак ми не забуваємо пояснити клієнту його переваги. Рішення кожен приймає сам. Детальніше про це дізнавайтесь у наших центрах.