Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Daewoo

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Радість від володіння надійним Daewoo затьмарюють ціни на бензин. Тому частка газифікації у цієї марки найвища. Це підтверджує статистика наших київських центрів по встановленню ГБО.

Досвід показує: за умови кваліфікованої установки, газове обладнання на всіх моделях Deawoo працює надзвичайно ефективно. І мова не тільки про заощаджених грошей на паливі: вірно налаштоване ГБО залишає за автомобілем його динамічні характеристики.

Що для власників автомобілів цієї марки важливо. Адже більшість ДВС Deawoo не володіють великою кількістю «конячок» і навіть несуттєве зниження тяги відбивається на стилі їзди, позбавляючи і задоволення від водіння, і задоволення від економії.

Газ на Деу: оптимальна комплектація

З огляду на компактність автомобілів марки, підвищена увага приділяється компонуванню. Важливо зберегти корисний простір в багажнику, тому власники частіше вважають за краще тороїдальний балон «під запаску». Комплектувати їм можна будь газобалонне обладнання, незалежно від покоління і виробника.

Особливо безпроблемно на моторах Deawoo себе проявляють комлекти 4-го покоління. Це не дивно, тому що таке ж обладнання ставлять і на авто класом вище.

Ми наполегливо рекомендуємо своїм клієнтам не економити, а ставити саме ГБО 4, тому що режим його експлуатації реально наближений до бензинової версії. Тобто автомобіль зберігає своє головну якість - невибагливість. А установка більш просунутих систем позбавлена ​​економічного сенсу - газ на Деу буде довго окупатися.

Також немає сенсу брати в комплект дорогі форсунки. Їх більш висока ціна обумовлена ​​підвищеною продуктивністю - швидкістю циклу відкрити/закрити. А на масових моделях корейської марки швидкісні форсунки просто не розкриють свій потенціал.
А ось варіатором КВЗ нехтувати не варто:

Коригування кута запалювання допомагає паливної суміші краще згорати.

На практиці це означає:

  • стійка робота двигуна на холостих обертах;
  • знижена витрата пропану без зайвого збіднення суміші;
  • «Бензиновий» відгук на педаль акселератора;
  • широка полка оборотного моменту.

Стендові випробування показують навіть прибавку в конях 5-10% в залежності від стану мотору.

Варіаторами КВЗ ГБО на Деу оснащуються окремо - пристрій не входить в обов'язкову комплектацію. Однак ми не забуваємо пояснити клієнту його переваги. Рішення кожен приймає сам. Детальніше про це дізнавайтеся в наших центрах.