Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Lexus

Розрахувати вартість

C
E
G
I
L
N
R

Двигуни Lexus знайомі нашим фахівцям по модельній лінійці Toyota, і як показує досвід, відмінно поєднуються з ГБО. Йдеться про японські «шістки» та «вісімки», якими оснащуються седани, позашляховики та кросовери. Скромні ДВС на Lexus не ставлять.

З особливостей: в цих ДВС немає гідрокомпенсаторів, тому необхідне регулювання теплових зазорів. Причому, процедуру потрібно періодично повторювати і при бензинової експлуатації, і при їзді на газі. Ще можна виділити занадто розумний «мозок» на V8 і на «шістках» гібридних версій. Так-так, ми ставимо ГБО і на гібриди.

Що стосується бортових систем управління вприскуванням, то ми доводимо на ділі, що газове ЕБУ коректно співпрацює зі штатним комп'ютером Lexus. Режими газ/бензин змінюють один одного в залежності від навантаження. Коли мотору не вистачає енергії газу, в камеру згорання впорскується бензин. За це відповідають налаштування блоку управління. Детальніше про це дізнавайтеся в наших сервісних центрах. Там же вам запропонують варіанти комплектацій ГБО.

Інсталяція ГБО на Lexus

Lexus - один з небагатьох автобрендів, що не має в модельному ряду дизельних моторів. Тоді як лінійка охоплює майже всі класи - в наявності навіть величезні позашляховики з V-подібними вісімками. Тому перехід на пропан для власників цих люксових автомобілів цілком виправданий, адже жити цим монстрам доводиться виключно в міських джунглях.

Судіть самі, чи часто доводиться бачити джипи Лексуси в бойовому обважуванні? Максимум - декоративні «кенгуріни», дуги і функціональні підніжки, що допомагають проникати всередину, чи не забруднити. Навіть дорога обробка салонів натякає водієві: мовляв, будь ласка, без екстриму. А раз так, то навіщо палити в пробках постійно дорожчає бензин?

Власникам, що встановили газ на Lexus, перебування в столичних тягнучках обходиться в 2-2,5 рази дешевше. Погодьтеся, цей факт трохи компенсує втрачений час.

За нашими спостереженнями пропан-бутанова суміш сприймається «японцями» на відмінно. Особливо, якщо мова йде про газобалонні комлекти 5-6 поколінь. Для ГБО 4 ми настійно рекомендуємо додатково встановити варіатор випередження кута запалювання (КВЗ). Перфектні тойотівські движки не люблять некоректної роботи запалювання. В першу чергу страждають клапана - їх затискає, що швидко призводить до дорогого ремонту.

Люксові гібриди

Марка відома також своїми гібридними кроссоверами RX, що працюють в зв'язці з «шістками». На радість власників «рисаків» з буквою H в індексі, офіційно повідомляємо:
У центрах Час Газу вже кілька років встановлюється газ на Лексус з електричною установкою на борту.

Ніяких критичних перешкод до інсталяції ГБО в цю модель не виявлено. А ось господарів седанів GS з рідкісними для нашого регіону ДВС з безпосереднім вприскуванням і двома бензофорсунками на циліндр - їх доведеться розчарувати: установка газобалонного обладнання на вашу модель технічно неможлива, та й недоцільна. Але ви не турбуйтеся, машина-то хороша.

Пропоновані в наших настановних центрах комплектації газового обладнання для Lexus давно перевірені часом. Ми зупинили свій вибір на деяких зразках італійських і голландських компаній - кращого не потрібно. Але і ризикувати з більш дешевими аналогами або маловідомими виробниками також не рекомендуємо.

Хороша машина заслуговує відповідного ГБО, грамотного монтажу і кваліфікованого сервісу. Ми гарантуємо дотримання цих умов в настановних центрах Час Газу. Звертайтесь.

Вам потрібне Встановлення ГБО на Lexus? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Lexus повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Lexus?🤔
Встановлення ГБО на Lexus, за чи проти?🤔