Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Geely

Розрахувати вартість

C
E
L
M
S

Хоча марка Geely з'явилася в Україні нещодавно і ДВС перших примірників ще не встигли «ушатати», але вже можна з упевненістю сказати: мотори у марки вдалися. Частково це тому, що в їх розробці брали участь провідні світові авторитети в двигунобудування. А будь-який надійний ДВС відмінно співпрацює з ГБО.

Мотори Geely не стали винятком: газобалонні установки на цих автомобілях добре приживаються. Сам виробник оснащує ними свої машини з конвеєру, а це про щось та говорить.

Особливість у китайських ДВС є: в двигунах відсутня система автоматичного регулювання зазорів. Це зажадає періодичного обслуговування. Але від наявності газової установки ця обставина не залежить. Регулювання потрібно, навіть якщо машина на бензині.

До встановлення показано ГБО 4-го покоління. Воно точно відповідає характеру налаштувань китайських двигунів. Незважаючи на помірний апетит моторів, власники Geely частенько воліють газ. Просто на газу автомобіль працює нітрохи не гірше, ніж на бензині. А економія при активній експлуатації виходить істотна. Про ціну і комплектації ГБО дізнавайтеся в наших центрах.

Вам потрібне Встановлення ГБО на Geely? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Geely повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Geely?🤔
Встановлення ГБО на Geely, за чи проти?🤔