Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Infiniti

Розрахувати вартість

E
F
G
J
Q

На люксових японців для американського ринку ви не зустрінете дизелів. Infiniti - одна з небагатьох марок, чиї моделі «їдять» виключно бензин. А це означає - японо-американським моторам просто показано співпрацювати в парі з ГБО.

Апетит у ДВС богатирський, але докласти силушку в 3-4 сотні коней в столиці доводиться не часто. Адже живуть люкс седани і люкс позашляховики в київських заторах, де їм і доводиться марно спалювати десятки літрів 95-го. Тому автомобілі цієї марки часті наші клієнти: навіщо платити за простій?

Дійсно, пропан йде за милу душу. І поки автомобіль сунеться в тягнучках, енергії від його спалювання цілком вистачає, щоб переміщувати м'язистий торс машини, а заодно тіло господаря, за строковими (і не дуже) справах.

Ну а якщо раптом доведеться пришпорити табун коней, то ЕБУ миттєво відреагує і додасть в суміш бензинчику. Господар цього навіть не помітить. Налаштування режимів газ/бензин дозволяють робити чудеса, і досвід наших клієнтів показує, що ГБО для Infiniti - річ практична і вигідна. За подробицями звертайтеся до найближчого центра.

Японські машини класу Люкс - справжня окраса наших доріг. Хто хоч раз сів за кермо Infiniti, той на 100% відчув приголомшливі якості цього автомобіля: швидкість, потужність і комфорт. Кожна деталь в цьому творі автомистецтва служить на благо водія.

Правда, потужний двигун на чотири сотні коней в столичних заторах не може проявити себе на повну, а бензину з'їдає о-го-го. Тому багато автовласників, які вміють рахувати гроші, ставлять газ на Інфініті. Такий апгрейд - відмінна можливість позбутися від бензинової залежності без шкоди ходовим властивостям мотору.

Встановлення ГБО на Інфініті - раціональне рішення для розкішного авто

Що дає переведення японця на газ?

Навіть більше переваг, ніж ви встигли нарахувати:

  • перш за все, економія. Дивовижна річ: чим більше кілометрів проскочить залізний кінь, тим більшу вигоду ви відчуєте;
  • чиста робота. Пропан-бутанова суміш прогорає без залишку, в результаті викид шкідливих речовин в атмосферу помітно зменшується;
  • можливість довше їздити без дозаправки. На Інфініті встановлюються нові покоління ГБО (від 4-ки і вище), які автоматично переводять двигун з одного виду палива на інший. Це рятує від панічних пошуків заправки, якщо закінчився газ в балоні;
  • життя двигуна продовжується в 2 рази. Октанове число газу вище, ніж у бензину, завдяки чому не залишається нагару на стінках циліндрів. Сам мотор на пропані працює еластично, без зворотних ударів;
  • паливо для тянучок. Енергії пропан-бутану цілком вистачить, щоб не поспішаючи просуватися в столичних заторах, а не палити дорогоцінний нині бензин.

Отже, переваги ви відчуєте відразу. А ваша впевненість у правильному виборі нової паливної системи буде рости разом з цінами на бензин. А ось чого точно не відчуєте - це того, що машина стала працювати по-іншому. Ходові характеристики двигуна при роботі на газу залишаються незмінними, за умови, що монтаж обладнання виконали професіонали.

Час газу - оптимальний вибір для елітних самураїв

Ми не робимо широкі очі, коли до нас звертаються власники люксових японських авто. Компанія Gaz-time інсталює ГБО на Infiniti вже 5-6 років, а може і 8.

Ваше обслуговування у Час Газу це:

  1. Високий рівень професіоналізму співробітників на всіх етапах роботи.
  2. Обслуговування вашого авто від А до Я: підбір газової системи, встановлення, налаштування, тестування, подальший сервіс.
  3. Тільки високоякісне газобалонне обладнання європейських брендів (Stag, Lovato, Prins).
  4. Повний набір документів (державна ліцензія на встановлення газового обладнання, дозвіл Держпромнагляду та МНС, сертифікати про проходження навчальних тренінгів нашими майстрами).
  5. Офіційна гарантія виробника цін на чорне золото, видаємо сертифікат відповідності, акт прийому передачі автомобіля з встановленим обладнанням.

Вирішили, що настав час інновацій для вашого Інфініті - звертайтеся в Gaz-time.

Вам потрібне Встановлення ГБО на Infiniti? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Infiniti повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Infiniti?🤔
Встановлення ГБО на Infiniti, за чи проти?🤔