Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Infiniti

Розрахувати вартість

E
F
G
J
M
Q

На люксових японцях для американського ринку ви не зустрінете дизелів. Infiniti – одна з небагатьох марок, чиї моделі «їдять» виключно бензин. А це означає, що японсько-американським двигунам просто показано співпрацювати в парі з ГБО.

Апетит у ДВЗ богатирський, але прикласти силу в 3–4 сотні «коней» у столиці доводиться не часто. Адже живуть люксові седани і позашляховики в київських корках, де їм і доводиться марно спалювати десятки літрів 95-го. Тому автомобілі цієї марки – часті наші клієнти: навіщо платити за простій?

Дійсно, пропан іде за милу душу. І поки автомобіль сунеться в тягнучках, енергії від його спалювання цілком вистачає, щоб переміщувати м'язистий торс машини, а заодно й тіло господаря, у термінових (і не дуже) справах.

Ну, а якщо раптом доведеться пришпорити «табун коней», то ЕБУ миттєво відреагує і додасть у суміш бензину. Господар цього навіть не помітить. Налаштування режимів газ/бензин дозволяють робити чудеса, і досвід наших клієнтів показує, що ГБО для Infiniti – річ практична і вигідна. За подробицями звертайтеся до найближчого центру.

Японські машини класу люкс – справжня окраса наших доріг. Хто хоч раз сидів за кермом Infiniti, той на 100% відчув приголомшливі якості цього автомобіля: швидкість, потужність і комфорт. Кожна деталь у цьому творі автомистецтва слугує на благо водія.

Правда, потужний двигун на чотири сотні «коней» у столичних заторах не може проявити себе на повну, а бензину з'їдає о-го-го. Тож багато автовласників, які вміють рахувати гроші, ставлять газ на «Інфініті». Такий апгрейд – прекрасна можливість позбутися бензинової залежності без шкоди для ходових властивостей двигуна.

Установлення ГБО на Інфініті - раціональне рішення для розкішного авто

Що дає переведення «японця» на газ?

Навіть більше переваг, ніж ви встигли нарахувати:

  • економія. Дивовижна річ: чим більше кілометрів проскочить залізний кінь, тим більшу вигоду ви відчуєте;
  • чиста робота. Пропан-бутанова суміш прогоряє без залишку, у результаті викиди шкідливих речовин в атмосферу помітно зменшуються;
  • можливість довше їздити без дозаправки. На «Інфініті» встановлюються нові покоління ГБО (4-те і вищі), які автоматично переводять двигун з одного виду палива на інший. Це рятує від панічних пошуків заправки, якщо закінчився газ у балоні;
  • життя двигуна продовжується вдвоє. Октанове число газу вище, ніж у бензину, завдяки чому не залишається нагару на стінках циліндрів. Сам двигун на пропані працює еластично, без зворотних ударів;
  • паливо для тягнучок. Енергії пропан-бутану цілком вистачить, щоб, не поспішаючи, просуватись у столичних заторах, а не спалювати дорогоцінний нині бензин.

Отже, переваги ви відчуєте відразу. А ваша впевненість у правильному виборі нової паливної системи зростатиме разом із цінами на бензин. А ось чого точно ви не відчуєте, так це того, що машина почала працювати по-іншому. Ходові характеристики двигуна при роботі на газі залишаються незмінними, за умови, що монтаж обладнання виконали професіонали.

«Час Газу» – оптимальний вибір для елітних «самураїв»

Ми не робимо широкі очі, коли до нас звертаються власники люксових японських авто. Компанія Gaz-time інсталює ГБО на Infiniti вже 5–6 років, а може і 8.

Ваше обслуговування у «Час Газу» – це:

  1. Високий рівень професіоналізму співробітників на всіх етапах роботи.
  2. Обслуговування вашого авто від А до Я: підбирання газової системи, встановлення, налаштування, тестування, подальший сервіс.
  3. Тільки високоякісне газобалонне обладнання європейських брендів (Stag, Lovato, Prins).
  4. Повний набір документів (державна ліцензія на встановлення газового обладнання, дозвіл Держпромнагляду та МНС, сертифікати про проходження навчальних тренінгів нашими майстрами).
  5. Офіційна гарантія виробника цін на чорне золото, видаємо сертифікат відповідності, акт прийому передачі автомобіля з установленим обладнанням.

Якщо ви вирішили, що настав час інновацій для вашого «Інфініті», – звертайтеся до Gaz-time.