Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Infiniti FX35 3.5 2007 (MRC (6 циліндрів) система ГБО - MRC

Фотографії установки на Infiniti FX35 3.5 2007 (MRC (6 циліндрів), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління MRC Systems на Infiniti FX35 3.5 2007 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Модель в цьому кузові, крім монструозного V8, оснащується також V-образними «шістками» обсягом 3,5 або 3,7 л, які видають максимальну потужність і крутний момент ближче до червоної зони тахометра - на мотоциклетних 7000 об. / хв.

Не дивно, адже ті ж двигуни ставлять на Скайлайн і 350Z, тому навіть на великий кросовер не приховати вроджений темперамент. З нюансів, що впливають на експлуатацію машини на газу, виділимо необхідність регулювати теплові зазори клапанів. Схильність до перегріву змушує частіше перевіряти рівень охолоджувальної рідини (ОР) в бачку.

Що стосується регулювання клапанів, то на бензині виробник рекомендує це робити після 100 тис. км пробігу. На пропані ми рекомендуємо здійснювати операцію вдвічі частіше - кожні 50 тис. км.

Як газ на Інфініті FX35 впливає на характер машини

Мотори володіють колосальним запасом міцності, але в однаковій мірі вимогливі до комплектації ГБО.

Від бюджетних варіантів газового обладнання краще відразу відмовитися. З установками середнього цінового сегмента машина майже не втрачає в динаміці, але на преміальній апаратурі під пропан «фінік» ні в чому не поступається чисто бензиновій версії в цивільній експлуатації.

Але коли стрілка тахометра перевалює «за північ», автомобіль перемикається на бензин. Відбувається це автоматично, тому що сидить за кермом навіть не помітить момент переходу. До слова, холодний запуск і прогрів мотору також відбуваються на бензині.

За керування режимами відповідає електронний блок керування газобалонним обладнанням (ЕБК).

Коректність роботи установки на Infiniti FX35 і витрата газу залежать від точності налаштувань. Принцип дії газових програм вприскування складається в корекціях бензинових алгоритмів, тому регулювання здійснюються в реальному їзді: машину відчувають у всіх режимах, щоб зняти заводські налаштування.

Досвід показує, що ходові випробування розкривають всі штатні режими. У реальній їзді процес займе трохи часу через адаптивних налаштувань, але оминути етап «живий експлуатації» не можна.

Після викочування бензинових режимів виставляються коефіцієнти корекції під пропан для кожного діапазону оборотів двигуна. Перш ніж повернути авто власнику, отримані налаштування перевіряються діагностикою. Якщо бортовий комп'ютер (БК) «не лається» і з показниками вихлопу - порядок, значить, Infiniti FX35 і газ «подружилися», і авто готове до Біпаливної експлуатації.