Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Jaguar

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Чиї тільки двигуни не використовували англійці, але Jaguar завжди залишався самим собою - швидким, напористим джентльменом. Це ще раз доводить, що налаштуваннями можна перетворити мотор і в похмурого ваговоза, і в тендітну лань. Для нас, установників ГБО, то як в Англії вміють поводитися з налаштуваннями ДВС, є хорошим прикладом якісної роботи.

Природно, щоб досягти точних регулювань ГБО, слід застосовувати газове обладнання 4-го покоління і вище. Тому що тільки ЕБУ з потрібними прошивками дозволяє реалізувати весь потенціал мотору при роботі на газу. Плюс до цього, ГБО 4 не вимагає уваги водія, абсолютно - управління режимами газ/бензин відбувається автоматично.

Залежно від специфікації двигуна вашого Jaguar, ми підберемо ідеальну комплектацію газобалонної установки. Кожен елемент обладнання повинен відповідати обсягу і потужності ДВС. Крім того, ми запропонуємо варіанти компоновки ГБО, адже економія на паливі не повинна відбитися на зручності повсякденної їзди. Звертайтеся до найближчого центра в Києві - нам є що вам запропонувати.