Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Jaguar

Розрахувати вартість

X

Чиї тільки двигуни не використовували англійці, але Jaguar завжди залишався самим собою: швидким, напористим джентльменом. Це ще раз доводить, що завдяки налаштуванням можна перетворити двигун і на похмурого ваговоза, і на тендітну лань. Для нас, установників ГБО, те, як в Англії вміють поводитися з налаштуваннями ДВЗ, є хорошим прикладом якісної роботи.

Природно, щоб досягти точних регулювань ГБО, слід застосовувати газове обладнання 4-го покоління і вище. Тому що тільки ЕБУ з потрібними прошивками дозволяє реалізувати весь потенціал двигуна при роботі на газі. Плюс до цього ГБО 4 не потребує уваги водія, абсолютно: управління режимами газ/бензин відбувається автоматично.

Залежно від специфікації двигуна вашого Jaguar ми підберемо ідеальну комплектацію газобалонної установки. Кожний елемент обладнання має відповідати обсягу і потужності ДВЗ. Крім того, ми запропонуємо варіанти компоновки ГБО, адже економія на паливі не повинна відобразитися на зручності повсякденної їзди. Звертайтеся до найближчого центра в Києві, нам є що вам запропонувати.