Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Seat

Розрахувати вартість

A
I
L
T

Після того, як Seat став частиною німецького концерну, його моделі стали оснащувати складними і технологічними ДВС (TSI FSI), які нам також відомі по установці ГБО на інші автомобілі WVGroupe. При цьому фамільна зовнішня емоційність за маркою залишилася. Тому робота з автомобілями Seat доставляє нашим фахівцям особливе задоволення.

Пропан відмінно засвоюється вольксвагеновськими моторами. Примітно, що налаштування двигунів Seat в порівнянні зі своїми побратимами на шкодах і вольксвагенах істотно відрізняються - інші форсування та пікові оборотні моменти. Різниця зберігається і при роботі на пропані - Seat залишається Seat`ом, таким же динамічним та зухвалим.

До установки в Seat ми рекомендуємо газові установки не нижче 4-го покоління. Пояснення просте: сучасні двигуни вимагають сучасного ГБО. В іншому випадку досягти потрібних показників не вдасться. Налаштування паливних режимів для TSI і FSI мають ряд особливостей. Завдання це непросте, і поза сервісного центру коректно налаштувати ГБО не вийде. Тому ласкаво просимо до нас.

Вам потрібне Встановлення ГБО на Seat? 🤔
Чому Встановлення ГБО на Seat повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Seat?🤔
Встановлення ГБО на Seat, за чи проти?🤔