Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ВАЗ

Розрахувати вартість

L
N
P
S
Н
У
2

Хоча з продажу нових авто ВАЗ вже не перший, за кількістю експлуатованих автомобілів в Україні цей виробник - лідер. Вазівські автомобілі першими приміряли на себе ГБО, тому всі тонкощі встановлення та налаштування газового обладнання на тольяттинських двигунах нами давно засвоєні.

«Четвірки» відмінно приймають газ, а всі нарікання на ГБО, які можна зустріти в мережі, пов'язані виключно з невисокою кваліфікацією установника.

Чомусь власники саме цієї марки найчастіше намагаються економити на монтажі. Позначається стара радянська звичка - «зроби сам». Частково сам виробник привчив до цього своїх шанувальників. А кваліфікованим майстрам доводиться все переробляти на корені.

На карбюраторні мотори встановлюють ГБО ранніх поколінь. Найчастіше сучасну газову установку просто неможливо інсталювати в карбюраторний ВАЗ через відсутність електронних систем управління і датчиків - ЕБУ ні з чим працювати.

Однак інжекторні мотори таку мають, тому на інжекторні ВАЗи ставлять ГБО 4-го покоління. Про комплектації і ціни дізнавайтеся в наших спеціалізованих центрах.

Жигулі, Lada - ці твори тольяттінського автозаводу знають в нашій країні не з чуток. На пострадянському просторі ВАЗ став народним автомобілем. Секрет визнання простий: машини добре показали себе на наших дорогах, коштують доступно і асортимент запчастин великий. Ось тільки нинішні ціни на бензин здатні будь-якого власника робочої конячки шокувати. Установка ГБО на ВАЗ вирішує цю проблему: можна їздити скільки душі завгодно і при цьому майже вдвічі скоротити витрати на паливо.

У нас – газ на ВАЗ, а у вас?

Тольяттінські автомашини - універсали: спочатку сконструйовані під бензин, але відмінно переходять на газове паливо.

Встановивши балон обладнання на свій автомобіль, ви з перших днів його експлуатації відчуєте всі плюси апгрейду:

  • значне скорочення витрат. Пропан-бутанова суміш в 2,5-3 рази дешевше бензину А-95;
  • мотор працює тихо і плавно. Ні зворотних ударів, адже газ за складом чистіше, згорає рівномірно;
  • мастило, свічки і двигун служать довше в 2 рази. «Блакитне паливо» не залишає нагару на стінках циліндрів, при цьому зберігає масляну плівку на елементах ДВС;
  • наполовину скорочується кількість шкідливих вихлопів. Нові покоління ГБО за екологічними показниками рекомендовані до установки в Європі;
  • можливість змінювати види палива. Закінчився газ - перемикаєтеся на бензин і поїхали далі: дуже зручно в далеких поїздках, коли поблизу немає заправок.

Хочете отримати вигоду - не економте на газовому обладнанні

Ключовий момент в установці ГБО - професійний монтаж. ВАЗ - гідний представник автомобільного пролетаріату, але це не означає, що установкою може займатися дядько з сусіднього гаража.

Тільки кваліфіковані майстри можуть правильно підібрати обладнання, швидко та якісно встановити балонну систему на ваш автомобіль, відрегулювати та налаштувати.

Компанія Час газу - це високий професіоналізм на кожному етапі роботи з вашим авто. Наші майстри з 2008 року спеціалізуються на установці ГБО ВАЗ входить в число марок, з які ми обслуговуємо постійно.

Ми встановлюємо перевірене обладнання європейського виробництва з подальшою гарантією.

Звернувшись в Gaz-time, ви отримуєте повний спектр сервісних послуг:

  1. Підбір газового обладнання для автомобіля вашої моделі. Для Жигулів з великим багажем прожитих років підійдуть ранні покоління ГБО. На інжекторні машини ставлять системи четвертого покоління і вище.
  2. Монтаж газової системи
  3. Регулювання
  4. Налаштування
  5. Подальше технічне обслуговування

Наш принцип: кожній машині - максимум уваги. Устаткування встановлює команда з трьох профі (два фахівця і старший майстер). Тому весь процес займає до 6-ти годин, після чого ВАЗ готовий до роботи на новому паливі. Компанія Час газу - новий рівень життя вашого автомобіля на новому бюджетному паливі.

Вам потрібне Встановлення ГБО на ВАЗ? 🤔
Чому Встановлення ГБО на ВАЗ повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на ВАЗ?🤔
Встановлення ГБО на ВАЗ, за чи проти?🤔