Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ВАЗ

Розрахувати вартість

L
N
P
S
Н
У
2

Хоча з продажу нових авто ВА – уже не перший, за кількістю експлуатованих автомобілів в Україні цей виробник – лідер. Вазівські автомобілі першими приміряли на себе ГБО, тому всі тонкощі встановлення та налаштування газового обладнання на тольяттінських двигунах нами давно засвоєні.

«Четвірки» прекрасно приймають газ, а всі нарікання на ГБО, які можна зустріти в мережі, пов'язані виключно з невисокою кваліфікацією установника.

Чомусь власники саме цієї марки найчастіше намагаються економити на монтажі. Позначається стара радянська звичка – зроби сам. Частково сам виробник привчив до цього своїх шанувальників. А кваліфікованим майстрам доводиться все кардинально переробляти.

На карбюраторні двигуни встановлюють ГБО ранніх поколінь. Найчастіше сучасну газову установку просто неможливо інсталювати в карбюраторний ВАЗ через відсутність електронних систем управління і датчиків: ЕБУ ні з чим працювати.

Однак інжекторні двигуни такі мають, тому на інжекторні ВАЗи ставлять ГБО 4-го покоління. Про комплектації та ціни дізнавайтесь у наших спеціалізованих центрах.

Жигулі, Lada – ці вироби тольяттінського автозаводу знають у нашій країні не з чуток. На пострадянському просторі ВАЗ став народним автомобілем. Секрет визнання простий: машини добре показали себе на наших дорогах, коштують доступно й асортимент запчастин великий. Ось тільки нинішні ціни на бензин здатні будь-якого власника робочої «конячки» шокувати. Встановлення ГБО на ВАЗ вирішує цю проблему: можна їздити, скільки душі завгодно, і при цьому майже вдвічі скоротити витрати на паливо.

У нас – газ на ВАЗ, а у вас?

Тольяттінські автомашини – універсали: сконструйовані під бензин, але прекрасно переходять на газове паливо.

Установивши балон на свій автомобіль, ви з перших днів його експлуатації відчуєте всі плюси апгрейду:

  • значне скорочення витрат. Пропан-бутанова суміш у 2,5–3 рази дешевша від бензину А-95;
  • двигун працює тихо і плавно. Немає зворотних ударів, адже газ за складом чистіший, згоряє рівномірно;
  • мастило, свічки і двигун слугують у 2 рази довше. Блакитне паливо не залишає нагару на стінках циліндрів, при цьому зберігає масляну плівку на елементах ДВЗ;
  • наполовину скорочується кількість шкідливих вихлопів. Нові покоління ГБО за екологічними показниками рекомендовані до встановлення в Європі;
  • можливість змінювати види палива. Закінчився газ – перемикаєтеся на бензин і їдьте далі: дуже зручно в далеких поїздках, коли поблизу немає заправок.

Хочете отримати вигоду – не економте на газовому обладнанні.

Ключовий момент в установленні ГБО – професійний монтаж. ВАЗ – гідний представник автомобільного пролетаріату, але це не означає, що встановленням може займатися дядько із сусіднього гаража.

Тільки кваліфіковані майстри можуть правильно підібрати обладнання, швидко та якісно встановити балонну систему на ваш автомобіль, відрегулювати і налаштувати.

Компанія «Час Газу» – це високий професіоналізм на кожному етапі роботи з вашим авто. Наші майстри з 2008 року спеціалізуються на встановленні ГБО. ВАЗ входить до тих марок, які ми обслуговуємо постійно.

Ми встановлюємо перевірене обладнання європейського виробництва з подальшою гарантією.

Звернувшись до Gaz-time, ви отримуєте повний спектр сервісних послуг:

  1. Підбирання газового обладнання для автомобіля вашої моделі. Для «Жигулів» з великим багажем прожитих років підійдуть ранні покоління ГБО. На інжекторні машини ставлять системи четвертого покоління і вище.
  2. Монтаж газової системи.
  3. Регулювання.
  4. Налаштування.
  5. Подальше технічне обслуговування.

Наш принцип: кожній машині – максимум уваги. Устаткування встановлює команда з трьох профі (два фахівця і старший майстер). Тому весь процес займає до 6 годин, після чого ВАЗ готовий до роботи на новому паливі. Компанія «Час Газу» – новий рівень життя вашого автомобіля на новому бюджетному паливі.