Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Chevrolet

Підібрати комплект під мій автомобіль
Портфолио: бренд > Группа 1

Умовно двигуни Chevrolet можна розділити на дві групи - «американська» та «європейська». Перший напрямок представлено в нашій країні потужними 6-8-циліндровими моторами, якими оснащуються позашляховики American size типу Тахо і Блейзер.

Друга група - це традиційні «четвірки», які встановлюються в Лачетті і Круз. Ці зовсім різні інженерні традиції об'єднує одне - всі моделі ДВС Chevrolet відмінно працюють на пропані.

Оптимальним для моторів Шеви можна вважати ГБО 4-го покоління. Але ціна комплекту газової установки для «вісімки» і «четвірки» істотно відрізняється.

Причина - чим більше «котлів» у двигуна, тим більше комплектуючих у ГБО. Це стосується арматури, а також форсунок, редуктора-випарника, які повинні відповідати фактичної потужності ДВС.

Газ на Шевроле: чому вигідно?

Апетит могутніх двигунів, що приводять в рух повнопривідні універсали, 20+ літрів бензину на сотню. Витрата газу більше на 10%. Однак ціна пропану в 2-2.5 рази нижче.

І якщо відсоткову різницю у вартості передбачити важко в довгостроковій перспективі, то номінально вона виросте. Причина - зростання курсу іноземних валют.

З цієї ж причини не відкладайте з газифікацією авто: ГБО випускають в Європі, тому його ціна в гривнях щорічно зростає.

Скільки грошей заощадив би власник позашляховика хоча б за минулий рік, порахувати неважко: потрібно взяти свій торішній пробіг, зіставити з динамікою валютного ринку і статистикою цін на паливо. Навіть при помірному пробігу газ на Шевроле з 4-6 літровим мотором себе виправдає за кілька місяців.

Для середньорозмірних седанів і хетчбеків термін окупності буде не набагато більше.

Тому що ціна газобалонної установки на компактний автомобіль нижче по ряду причин:

  • ємність балону для легкових авто до 50 л;
  • кількість форсунок - 4 замість 6 або 8;
  • продуктивність редуктора-випарника скромніше. У комплектах для компактних машин обходяться одним агрегатом;
  • потрібно менше монтажних операцій і витратних матеріалів;

Це означає, що менше сума інвестицій. Щоб підрахувати точно, скільки буде «відбиватися» ваша установка, скористайтеся розділом Калькулятор.

Chevrolet - популярна марка в Україні. Тому через мережу наших спеціалізованих станцій проходить чимало автомобілів Шеви. Кожна модель має нюанси в компонуванні, але для нас це вже не є сюрпризом: у нас є ряд варіантів комплектації газового обладнання хоч для full size SUV, хоч для Шеви Ниви. Звертайтесь.