Наші роботи
Chevrolet

ГБО на Chevrolet Niva 1.7 2008 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль Chevrolet Niva 1.7 2008 (4 циліндра).

Встановлення ГБО Stag на авто Chevrolet Niva 1.7 2008 р. в.
Встановлення ГБО Stag на авто Chevrolet Niva 1.7 2008 р. в.
Загальний вигляд з ГБО
Загальний вигляд з ГБО
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Газові форсунки Hana 2002
Газові форсунки Hana 2002
Газовий редуктор Tomasetto Alaska
Газовий редуктор Tomasetto Alaska
Фільтр тонкого очищення з відстійником Alex 360
Фільтр тонкого очищення з відстійником Alex 360
Заправний пристрій виведено в заправний люк автомобіля
Заправний пристрій виведено в заправний люк автомобіля
Балон циліндричний зовнішній на 50 л.
Балон циліндричний зовнішній на 50 л.
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Chevrolet Niva 1.7 2008 (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

Модель випускається з 2002 року, і весь цей час на «Шеви» масово ставився єдиний 4-циліндровий вазовський мотор «на ланцюгу» з об'ємом 1,7 л. Експерименти з дизелями та реновськими агрегатами не береться до уваги, тому що такі модифікації в Україні практично не зустрічаються.

Хоча і вважається, що силовий агрегат з'явився в 1994 році, але, по суті, ми маємо справу з модифікацією перевіреного «трієчного» мотору 1976 року. Тому для наших мотористів тут не залишилося таємниць - газифікується машина легко та невимушено.

Газ на Шевроле Нива

Головне - дотримуватися комплектності обладнання: щоб елементи установки відповідали за потужністю ДВС. Другий момент - не можна обмежуватися лише автокалібровкою після монтажу. Кожна машина повинна доналаштовуватись в русі.

Комплект ГБО на Шевроле Нива

Так, двигун віковий, проте оснащений розподільним вприскуванням, тому рекомендуємо ставити комлекти четвертого покоління. Тут є два варіанти газифікації - «збірна солянка» з комплектуючих різних виробників і монобрендовий комплект. Другий варіант виглядає краще через 100-відсоткову прогнозованість результату.

До комлекту додається пакет документів для реєстрації в МРЕВ. Практика показує, що ловатовська техніка - «комплект з однієї коробки» - проявляє себе на цьому движку найкраще.

Lovato (Італія) - найвідоміший італійський бренд. У той же час ціна бюджетної комплектації порівнюють із зразками недорогої техніки.

Здібностей комплектації Smart з форсунками Lovato Rail GLP 2KP цілком достатньо, щоб машина на пропані поїхала бадьоро і без претензій. Якщо комлект ГБО на Шевроле Нива буде доукомплектований варіатором УОЗ, можна розраховувати на бензинові характеристики.

Пристрій змінює кут запалювання в ранню сторону, через що паливна порція згорає якісніше. Звідси більш високий ККД і менша витрата пропан-бутану, тому що незгорілі його частинки не вилітають в трубу разом з відпрацьованими газами.

У комплект також входять редуктор-випарник, мультиклапан євростандарту і циліндричний балон на 50 л (для зовнішнього або внутрішнього розміщення).

Здібності редуктора особливо важливі при пікових навантаженнях, тому тут дотримуються запас по потужності. Мультиклапан з дублюванням запору безпосередньо на балоні - це обов'язкова на сьогодні вимога на європейському ринку, яке підвищує безпеку експлуатації посудин під тиском.

Крім того, це зручно, тому що водієві не доводиться закручувати вентиль вручну перед зупинкою - клапан спрацьовує, коли вимикається запалювання.

Ще одна важлива деталь - запірна арматура. ГБО на Ниву Шевроле комплектується фірмовими самозатисними хомутами Norma (Німеччина), які не вимагають періодичної підтяжки. А для подачі газу застосовуються рукави Parker (Італія). Матеріал, з якого виконуються газові шланги, володіє нульовим поглинанням пропановой аромату.

Саме через них в салон потрапляють неприємні запахи з підкапотного простору. Згодом більшість матеріалів все-таки вбирають віддушку, а у паркеровських шлангів такого не бракує.

Якщо у вас залишилися питання по комплектації, залишайте заявку нашим консультантам - і вам зателефонують.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа