Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ЗАЗ

Розрахувати вартість

F
L
S
V
С
У 2006 році з конвеєра зійшов останній ЗАЗ з карбюратором під капотом. Ймовірно, це був останній карбюраторний автомобіль в Європі. Цей момент важливий, тому що газифікація «Таврії» з карбюратором і інжектором відбувається за різними алгоритмами.
 
Для карбюраторних двигунів призначено ГБО 2-го покоління, яке ще називають «газовим карбюратором». Впорскування пропан-бутану тут відбувається через проставку-змішувач.
А регулювання системи робиться вручну: спершу налаштовується холостий хід, а потім робота двигуна на газовому паливі під навантаженням. Тут виділяється один недолік: через відсутність електроніки дізнатися про коректність впорскування можна виключно за показниками газоаналізатора або на підставі суб'єктивних відчуттів. Покладатися на техніку – надійніше, тому рекомендуємо ставити і налаштовувати газові установки виключно в сертифікованих центрах.

ЗАЗ

Газ на ЗАЗ 4-го покоління

Всі заводські моделі після 2006 року випуску, а також «Віди», «Сенси» і «Ланоси» вже йшли з інжекторними двигунами, для яких призначаються системи 4-го покоління, що мають електронний блок управління (ЕБУ). Порядок взаємодії «газового мозку» з бортовим комп'ютером автомобіля грунтується на принципі «ведучий-ведений», де ведучим залишається БК. Тобто ЕБУ повністю слідує за БК, тільки з коефіцієнтом корекції, який необхідний через відмінності фізичних властивостей вуглеводнів.
 
Увімкнення газового режиму відбувається автоматично: спершу ДВЗ прогрівається до температури 40°С, а потім електроніка сама перемикає паливний режим. При цьому можна починати рух і не відстежувати паливні режими. У ситуації, коли газ на ЗАЗ починає працювати зі збоями, то система самостійно вимкне газовий режим і переключиться на бензин. Подача пропану також вимикається, якщо виник витік газу, або обороти двигуна наближаються до червоної позначки.
Якщо є питання по роботі ГБО, звертайтеся за консультацією до наших фахівців.
Вам потрібне Встановлення ГБО на ЗАЗ? 🤔
Чому Встановлення ГБО на ЗАЗ повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на ЗАЗ?🤔
Встановлення ГБО на ЗАЗ, за чи проти?🤔