Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО на ЗАЗ Славута (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Установка ГБО на ЗАЗ Славута Інжекторна
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
Ще установки ГБО на ЗАЗ
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato

За 12 років конвеєрного життя Славута застала ще «доінжекторні часи». Тому одна частина автомобілів мала традиційну карбюраторну схему подачі палива, а інша - оснащувалася системою розподіленого вприскування компанії «Сіменс». При газифікації машини цей момент грає важливу роль.

Для карбюраторних авто застосовується 2-е покоління - так званий «газовий карбюратор». Пропан подається в циліндри замість бензину через проставлення-змішувач. При перемиканні в газовий режим подача бензину перекривається електроклапаном, який входить в комплект газобалонного обладнання. Те ж відбувається і з газом, коли машина повертається в бензиновий режим.

Всі налаштування здійснюються нашим майстром вручну - така особливість газового обладнання для карбюраторних машин. Крім самого комплекту, в вартість монтажу входять витратні матеріали і документи, необхідні для реєстрації в МРЕВ.

Все так само, як і для сучасних установок. Навіть монтажні матеріали використовуються ті ж - магістраль, шланги, хомути. Економити на них сенсу немає, тому що пропан на 2-му і 4-му поколіннях - однаковий, значить, хомути повинні тримати намертво, а шланги - не просочувати віддушкою ні в ЗАЗі, ні в Мерседесі.

Установка ГБО на Славуту інжектор ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Тут алгоритм складніше, тому установка коштує дорожче. Радує відсутність особливих вимог до комплектації обладнання, а це означає, що можна обійтися бюджетними варіантами. Контролер підбирається з мінімальним набором функцій, тому що навороченим системам тут ніде розгулятися.

Вибір форсунок і редуктора-випарника також залежить від бажання автовласника, є і бюджетні варіанти, здібностей яких для Славути досить.

Єдине, на чому не радимо економити, - монтажний матеріал. Дешеву магістраль високого тиску доведеться міняти через пару років, а «ліві» газові шланги прослужать і того менше, тому що швидко просочаться ароматом, запах якої почне докучати водієві та пасажирам.

Копійчані хомути також будуть доставляти клопоти вранці - ну кому захочеться бігати навколо відкритого капота з викруткою і шукати витік?

Про друге покоління

Також не рекомендуємо ставити на інжектор системи 2-го покоління: по-перше, і без того скромний двигун втратить 10-15% потужності; по-друге, хоча клапан «антихлопок» охороняє від зворотного удару полум'я, тим не менш, він все ж трапляється.

У таких ситуаціях часто виходять з ладу датчики, а це додаткові витрати, які зведуть всю економію нанівець. Безпека ГБО на Славуту і ціна обладнання знаходяться в прямій залежності. Щоб дізнатися про комплектації більше, пропонуємо заїхати в один з наших центрів і безпосередньо на місці задати питання нашому інженеру. Там же можна побачити монтаж та налагодження установки.