Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
Подобрать комплект ГБО под ЗАЗ Славута
Авто в портфолио > Группа 1

Встановлення ГБО на ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на ЗАЗ Славута (4 циліндра)
Встановлення ГБО на ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Время Газа» для ЗАЗ Славута
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого ЗАЗ Славута
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
38 л
42 л
4 л
Вартість повного бака
1857.82 ₴
1063.02 ₴
-794.8 ₴
Витрата на 100 км
місто 9 л
місто 10.35 л
1.35 л
траса 5.5 л
траса 6.33 л
0.83 л
Поїздка на одному баку
місто 422 км
місто 406 км
-16 км
траса 691 км
траса 664 км
-27 км
Ціна палива
48.89 ₴
25.31 ₴
23.58 ₴ (на 48% дешевше)
Ціна поїздки 1000 ₴
місто 4400 ₴
місто 2620 ₴
1781 ₴ (на 40% дешевше)
траса 2689 ₴
траса 1602 ₴
1087 ₴ (на 40% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 35445 ₴
місто 21109 ₴
14337 ₴ (на 40% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на ЗАЗ Славута и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato

За 12 років конвеєрного життя Славута застала ще «доінжекторні часи». Тому одна частина автомобілів мала традиційну карбюраторну схему подачі палива, а інша - оснащувалася системою розподіленого вприскування компанії «Сіменс». При газифікації машини цей момент грає важливу роль.

Для карбюраторних авто застосовується 2-е покоління - так званий «газовий карбюратор». Пропан подається в циліндри замість бензину через проставлення-змішувач. При перемиканні в газовий режим подача бензину перекривається електроклапаном, який входить в комплект газобалонного обладнання. Те ж відбувається і з газом, коли машина повертається в бензиновий режим.

Всі налаштування здійснюються нашим майстром вручну - така особливість газового обладнання для карбюраторних машин. Крім самого комплекту, в вартість монтажу входять витратні матеріали і документи, необхідні для реєстрації в МРЕВ.

Все так само, як і для сучасних установок. Навіть монтажні матеріали використовуються ті ж - магістраль, шланги, хомути. Економити на них сенсу немає, тому що пропан на 2-му і 4-му поколіннях - однаковий, значить, хомути повинні тримати намертво, а шланги - не просочувати віддушкою ні в ЗАЗі, ні в Мерседесі.

Установка ГБО на Славуту інжектор ЗАЗ Славута (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Тут алгоритм складніше, тому установка коштує дорожче. Радує відсутність особливих вимог до комплектації обладнання, а це означає, що можна обійтися бюджетними варіантами. Контролер підбирається з мінімальним набором функцій, тому що навороченим системам тут ніде розгулятися.

Вибір форсунок і редуктора-випарника також залежить від бажання автовласника, є і бюджетні варіанти, здібностей яких для Славути досить.

Єдине, на чому не радимо економити, - монтажний матеріал. Дешеву магістраль високого тиску доведеться міняти через пару років, а «ліві» газові шланги прослужать і того менше, тому що швидко просочаться ароматом, запах якої почне докучати водієві та пасажирам.

Копійчані хомути також будуть доставляти клопоти вранці - ну кому захочеться бігати навколо відкритого капота з викруткою і шукати витік?

Про друге покоління

Також не рекомендуємо ставити на інжектор системи 2-го покоління: по-перше, і без того скромний двигун втратить 10-15% потужності; по-друге, хоча клапан «антихлопок» охороняє від зворотного удару полум'я, тим не менш, він все ж трапляється.

У таких ситуаціях часто виходять з ладу датчики, а це додаткові витрати, які зведуть всю економію нанівець. Безпека ГБО на Славуту і ціна обладнання знаходяться в прямій залежності. Щоб дізнатися про комплектації більше, пропонуємо заїхати в один з наших центрів і безпосередньо на місці задати питання нашому інженеру. Там же можна побачити монтаж та налагодження установки.