Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Устаткування ГБО 6 покоління

Системи ГБО VI - це можливості, яких не було раніше.

Робота повністю на газі. Пряме впорскування палива відразу в циліндр.

Хтось називає таке устаткування 4+, хтось – поліпшеним 5-м поколінням, а деякі скептики – звичайним маркетинговим ходом. Насправді ГБО 6 – це революційні системи, з якими найпотужніші авто бездоганно працюють на газі.

Приїжджайте на встановлення нових систем ГБО на станції «Час Газу», і дозвольте вашому автомобілю жити на повну на блакитному паливі.

ГБО 6 покоління

Предметно про відмінності систем ГБО

ГБО 4ГБО 5ГБО 6
Підходить для інжекторних авто з розподіленим впорскуваннямПідходить для інжекторних авто з розподіленим впорскуваннямПідходить для авто з прямим впорскуванням
Подача газу через форсункиВпорскування газу в колекторВпорскування газу в циліндри

Які ще переваги відкриває перед водієм устаткування ГБО VI

Економія паливаГазове обладнання 6 поколінняЗахист мотораЭкологическая безопасность

  • Економія пального

Якщо порівняти обсяги споживаного бензину і газу, то 6 покоління витрачає на 10–15% більше у порівнянні з бензином. Це такі самі обсяги, як і при експлуатації четвертого покоління систем.

  • Без втрачання потужності, динаміки і крутного моменту

Газове обладнання 6-го покоління має ідентичний принцип роботи до системи живлення бензинового мотора, аж до впорскування газу в рідкому вигляді.

І при цьому потужності системи з головою вистачає, щоб навіть найбільш заряджені авто зберігали свою продуктивність при переході на високі оберти.

Такого не дозволяло досягти жодне газове устаткування до цього. Усе, на що ваш автомобіль був здатний на бензині, він демонструє і після встановлення ГБО.

  • Захист двигуна

У таких системах паливо потрапляє в циліндри, де і згорає лише після фільтру у форсунці. Саме тому всі домішки, які є в газі, не потрапляють до ЦПГ.

А отже, і двигун в цілому, й інші елементи паливної системи слугуватимуть довше. У більш ранньому устаткуванні роль очищувача від таких домішок виконував фільтр редуктора.

  • Екологічна безпека

Устаткування 6-го покоління розроблено відповідно до екологічних стандартів Euro 5 і Euro 6, які регламентують норми вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах.

Встановлюючи таку систему, ви ще більше піклуєтеся про навколишнє середовище, скорочуючи рівень викидів від експлуатації вашого авто на 20%.

Тут ви отримуєте не тільки величезний плюс до карми, але й робите внесок у «зелене» майбутнє планети.

ГБО 6 покоління ціна

Ставити чи не ставити: ГБО 6-го покоління, ціна

Поговоримо відверто. Вартість устаткування VI покоління у 2,5–3 рази вища, ніж у хорошої системи 4-го покоління. Так, це дійсно чимало. Але якщо ви хочете перейти на газ, і роками економити на бензині без шкоди потужності й динаміці авто, то це саме те, що потрібно.

З точки зору технічної реалізації, система є ідеальною, і цього у неї не відняти. Це надійне устаткування, яке повністю задовольняє чималі апетити автомобілів преміум-класу.

Встановлювати чи ні – вирішувати тільки вам. Але коли купуєш Range Rover, хочеться і преміальний салон, правда?

Альтернатива системам VI покоління

для автомобілів з прямим впорскуванням

ГБО 4 для авто з прямим впорскуваннямГБО 6
Ціна: від 700 € (Польща), от 950 € (Італія).Ціна: 2500 € (Голландія).
Принцип роботи: змішана подача палива газ/бензин – 80/20 (Польща), 90/10 (Італія).Принцип роботи: 100% на газі.
Витрати газу: на 10–15% більше за бензин.Витрати газу: на 10–15% більше за бензин.
Обслуговування: кожні 10 000 км.Обслуговування: немає необхідності.
Динаміка автомобіля: не втрачається.Динаміка автомобіля: не втрачається.

Якщо ж ГБО VI покоління вам поки що не по кишені, є інший варіант. Четверте покоління систем для автомобілів з прямим впорскуванням досить добре зарекомендувало себе на автомобілях, потужність яких набагато вища від звичної кількості коней.

Характер їзди на великих обертах у ГБО 4 покоління, звичайно має свій певний відтінок, і «на холодну» потрібно заводитися на бензині, але для поїздок у середньому режимі їх цілком вистачає. Ціна тут також відіграє важливу роль, але в будь-якому випадку – обирати вам.

ГБО 6 ціна

Устаткування ГБО VI на станціях «Час Газу»

Хочете встановити ГБО? Приїжджайте до нас на найближчу станцію після дзвінка, і наші фахівці візьмуть ваш автомобіль для встановлення.

Зазвичай процес встановлення і налаштування системи займає 1 день.

Як це відбувається

  1. Приїжджаєте до нас, і наш фахівець приймає ваш автомобіль;
  2. Наша команда встановлює ГБО;
  3. Налаштовуємо і тестуємо роботу системи;
  4. Оплачуєте роботу і  вартість встановлення ГБО;
  5. Отримуєте гарантію і документи для  реєстрації ГБО.

ГБО киев ценаГБО 6 ценаГБО 6 КиевГарантия на ГБО

Усі майстри, які працюють на наших станціях, пройшли сертифіковане навчання, тому будьте впевнені в надійності встановлення системи.

Приїжджайте для встановлення ГБО VI на станції «Час Газу». У нас ви зможете оформити розстрочку на систему від «ПриватБанку» або фінансової системи «Кредит Маркет», і оплачувати ГБО на зекономлені кошти після його встановлення.

Калькулятор окупності ГБО
+ бонус на встановлення
Використовуйте калькулятор та отримуйте:
Цифри по економії грошей і часу
Використовуйте калькулятор та отримуйте:
Точний розрахунок по конкретній моделі
На вашому
рахунку вже
0
гривень
в кінці розрахунків
FAQ
Чи правда, що ви першими встановили ГБО 6 в Україні?

Усе правда. ГБО 6-го покоління вважається революційною розробкою, і команда «Час Газу» першою встановила це обладнання на авто ще у 2016 році.

Так, можна сказати і таким чином. Система, на відміну від спеціальних систем ГБО 4, розроблена як для двигунів FSI, TSI, TFSI, GDI, SkyActiv із системою прямого упорскування палива, так і для інших. Із ГБО 6 авто на 100% працює на газі. Це дійсно інновація.

Не точно. За рік експлуатації цієї системи на нашому авто та автомобілях декількох наших клієнтів ми стикнулись із серйозною проблемою – виходом із ладу газового насоса. Причому після заміни новий насос знову вийшов із ладу через кілька тисяч кілометрів пробігу. Виробник обладнання не визнав ці випадки гарантійними і відмовився міняти деталі за гарантією, посилаючись на якість палива в Україні. З цієї причини, незважаючи на космічну вартість цього обладнання (2500 євро), заміну насоса оплачував клієнт.

Таким чином, зваживши всі плюси і мінуси, ми вважаємо нераціональним встановлення ГБО 6-го покоління нашим клієнтам, оскільки не маємо можливості гарантувати якісну і безперебійну роботу.

Сьогодні для автомобілів із системою прямого упорскування палива ми пропонуємо спецсистеми ГБО 4-го покоління, за надійну роботу яких несемо всі гарантійні зобов'язання.