Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

Устаткування ГБО 6-го покоління

Системи ГБО 6 – це можливості, яких не було раніше.

Робота повністю на газі. Пряме впорскування палива відразу в циліндр.

Хтось називає таке устаткування 4+, хтось – поліпшеним 5-м поколінням, а деякі скептики – звичайним маркетинговим ходом. Насправді ГБО 6 – це революційні системи, з якими найпотужніші авто бездоганно працюють на газі.

Приїжджайте на встановлення нових систем ГБО на станції «Час Газу» і дозвольте вашому автомобілю жити на повну на блакитному паливі.

ГБО 6 покоління

Предметно про відмінності систем ГБО

ГБО 4ГБО 5ГБО 6
Підходить для інжекторних авто з розподіленим упорскуваннямПідходить для інжекторних авто з розподіленим упорскуваннямПідходить для авто із прямим упорскуванням
Подача газу через форсункиВпорскування газу в колекторВпорскування газу в циліндри

Які ще переваги відкриває перед водієм устаткування ГБО VI

Економія паливаГазове обладнання 6 поколінняЗахист мотораЭкологическая безопасность

  • Економія пального

Якщо порівняти обсяги споживаних бензину і газу, то 6-те покоління витрачає на 10–15% більше порівняно з бензином. Це такі самі обсяги, як і при експлуатації систем четвертого покоління.

  • Без втрачання потужності, динаміки і крутного моменту

Газове обладнання 6-го покоління має ідентичний принцип роботи щодо системи живлення бензинового двигуна, аж до впорскування газу в рідкому вигляді.

І при цьому потужності системи з головою вистачає, щоб навіть найбільш заряджені авто зберігали свою продуктивність при переході на високі оберти.

Такого до цього не дозволяло досягти жодне газове устаткування. Все, на що ваш автомобіль був здатний на бензині, він демонструє і після встановлення ГБО.

  • Захист двигуна

У таких системах паливо потрапляє в циліндри, де і згоряє лише після фільтру у форсунці. Саме тому всі домішки, які є в газі, не потрапляють до ЦПГ.

А отже, і двигун у цілому, і інші елементи паливної системи слугуватимуть довше. В більш ранньому устаткуванні роль очищувача від таких домішок виконував фільтр редуктора.

  • Екологічна безпека

Устаткування 6-го покоління розроблено відповідно до екологічних стандартів Euro 5 і Euro 6, які регламентують норми вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах.

Установлюючи таку систему, ви ще більше піклуєтеся про навколишнє середовище, скорочуючи рівень викидів від експлуатації вашого авто на 20%.

Тут ви отримуєте не тільки величезний плюс до карми, але й робите внесок у «зелене» майбутнє планети.

ГБО 6 покоління ціна

Ставити чи не ставити: ГБО 6-го покоління, ціна

Поговоримо відверто. Вартість устаткування 6-го покоління у 2,5–3 рази вища, ніж у хорошої системи 4-го покоління. Так, це дійсно чимало. Але якщо ви хочете перейти на газ і роками економити на бензині без шкоди потужності й динаміці авто, то це саме те, що потрібне.

З точки зору технічної реалізації система є ідеальною, і цього в неї не забрати. Це надійне устаткування, яке повністю задовольняє чималі апетити автомобілів преміумкласу.

Установлювати чи ні – вирішувати тільки вам. Але коли купуєш Range Rover, хочеться мати і преміальний салон, правда?

Альтернатива системам VI покоління

для автомобілів із прямим впорскуванням

ГБО 4 для авто із прямим впорскуваннямГБО 6
Ціна: від 700 € (Польща), от 950 € (Італія).Ціна: 2500 € (Нідерланди).
Принцип роботи: змішана подача палива газ/бензин – 80/20 (Польща), 90/10 (Італія).Принцип роботи: 100% на газі.
Витрати газу: на 10–15% більші, ніж бензин.Витрати газу: на 10–15% більші, ніж бензин.
Обслуговування: через кожні 10 000 кілометрівОбслуговування: немає необхідності.
Динаміка автомобіля: не втрачається.Динаміка автомобіля: не втрачається.

Якщо ж ГБО 6-го покоління вам поки що не по кишені, є інший варіант. Четверте покоління систем для автомобілів із прямим упорскуванням досить добре зарекомендувало себе на автомобілях, потужність яких набагато вища від звичної.

Характер їзди на великих обертах у ГБО 4-го покоління, звичайно, має свій певний відтінок, і «на холодну» потрібно заводитися на бензині, але для поїздок у середньому режимі їх цілком вистачає. Ціна тут також відіграє важливу роль, але в будь-якому випадку – обирати вам.

ГБО 6 ціна

Установлення ГБО 6 на станціях «Час Газу»

Хочете встановити ГБО? Приїжджайте до нас на найближчу станцію після дзвінка, і наші фахівці візьмуть ваш автомобіль для встановлення.

Зазвичай процес установлення і налаштування системи займає 1 день.

Як це відбувається

  1. Приїжджаєте до нас, і наш фахівець приймає ваш автомобіль.
  2. Наша команда встановлює ГБО.
  3. Налаштовуємо і тестуємо роботу системи.
  4. Оплачуєте роботу і вартість установки ГБО.
  5. Отримуєте гарантію і документи для реєстрації ГБО.

ГБО киев ценаГБО 6 ценаГБО 6 КиевГарантия на ГБО

Усі майстри, які працюють на наших станціях, пройшли сертифіковане навчання, тому будьте впевнені в надійності встановлення системи.

Приїжджайте для встановлення ГБО 6 на станції «Час Газу». В нас ви зможете оформити розстрочку від «ПриватБанку» або фінансової системи «Кредит Маркет» і оплачувати ГБО на зекономлені кошти після його встановлення.

Калькулятор окупності ГБО
Спробуйте та отримуйте:
Цифри по економії грошей і часу
Точний розрахунок по конкретній моделі
+ бонус на встановлення
На вашому
рахунку вже
0
гривень
FAQ
Чи правда, що ви першими встановили ГБО 6 в Україні?

Так, правда. ГБО 6-го покоління вважається революційною розробкою, і команда «Час Газу» першою встановила це обладнання на авто ще у 2016 році.

Можна й так сказати. Систему, на відміну від спеціальних систем ГБО 4, розроблено як для двигунів FSI, TSI, TFSI, GDI, SkyActiv із системою прямого впорскування палива, так і для інших. Із ГБО 6 авто на 100% працює на газі. Це дійсно інновація.

Не точно. За рік експлуатації цієї системи на нашому авто та автомобілях кількох наших клієнтів ми стикнулись із серйозною проблемою – виходом із ладу газового насоса. Причому після заміни новий насос знову вийшов із ладу через кілька тисяч кілометрів пробігу. Виробник обладнання не визнав ці випадки гарантійними і відмовився міняти деталі за гарантією, посилаючись на якість палива в Україні. З цієї причини, незважаючи на космічну вартість цього обладнання (2500 євро), заміну насоса оплачував клієнт.

Таким чином, зваживши всі плюси і мінуси, ми вважаємо нераціональним установлення ГБО 6-го покоління нашим клієнтам, оскільки не маємо можливості гарантувати якісну і безперебійну роботу.

Сьогодні для автомобілів із системою прямого впорскування палива ми пропонуємо спецсистеми ГБО 4-го покоління, за надійну роботу яких несемо всі гарантійні зобов'язання.