Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 (4 циліндра) система ГБО - MRC
Ще установки ГБО на Mazda CX-5
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
58 л
42 л
-16 л
Вартість повного бака
2807.2 ₴
1088.22 ₴
-1718.98 ₴
Витрата на 100 км
місто 9.3 л
місто 10.7 л
1.4 л
траса 6.1 л
траса 7.02 л
0.92 л
Поїздка на одному баку
місто 624 км
місто 393 км
-231 км
траса 951 км
траса 598 км
-353 км
Ціна палива
48.40 ₴
25.91 ₴
22.49 ₴ (на 46% дешевше)
Ціна поїздки 1000 ₴
місто 4501 ₴
місто 2772 ₴
1729 ₴ (на 38% дешевше)
траса 2952 ₴
траса 1819 ₴
1134 ₴ (на 38% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 37268 ₴
місто 22956 ₴
14312 ₴ (на 38% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Уже в першому поколінні модель отримала сучасні мотори SkyActiv із прямим упорскуванням. Ідеться про «четвірки» на 2,0 та 2,5 л. Ще зовсім недавно газифікація двигунів із безпосереднім упорскуванням була неможлива. Однак прогрес не стоїть на місці, хоча газ на Mazda CX-5 установлюється за особливою технологією.

З характерних ознак агрегатів виокремимо наявність гідрокомпенсаторів і фірмової системи зміни фаз газорозподілу на обох валах Dual S-VT.

Ці технології наділяють двигун приголомшливими показниками – і їздовими, і екологічними. Зворотний бік технологічності – високі вимоги до якості палива. Навіть одна заправка неякісним бензином призводить до незворотних наслідків. установкаГБО на Mazda CX-5 усуває ймовірність попасти на поганий бензин, адже октанове число пропан-бутану вище нікуди – 105–108, залежно від пропорції пропану і бутану в суміші. Розбавити газ складно, а ті включення, що завжди мають бути в нафтовому газі, залишаються в газовому фільтрі парової фази.
Гбо на Мазду СХ5 Скайлайн

Як працює газ на Mazda CX-5? Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Алгоритм газового паливного режиму на моторах із безпосереднім впорскуванням дещо відрізняється від звичайного: якщо при традиційному впорскуванні подача бензину при переході на газ відключається, то при прямому – реалізується сценарій паралельного впорскування газу і бензину. Тобто Mazda CX-5 із ГБО все одно споживає бензин, тільки його обсяг зменшується до 15–20% початкового. Основним же паливом стає пропан-бутан.

Справа в тому, що на двигунах SkyActiv бензинові форсунки розташовані в голівці блоку циліндрів (ГБЦ). До слова, це стосується всіх моторів із прямим упорскуванням.

Проте це не означає, що ГБО для Mazda CX-5 підійде для GDI, TSI та інших систем прямого впорскування. Далі стане зрозуміло, чому. Через близькість камери згоряння з'являється ризик перегрівання форсунок, і бензин виконує роль не тільки палива, а й охолоджувальної рідини. Якщо циркуляції не буде, то форсунки вийдуть із ладу. Зрозуміло, що така газифікація нікому не потрібна.

Щоб газ на Мазді CX-5 не став причиною поломки форсунок, застосовується спеціальна програма газового впорскування. Коли включається газовий режим, бензин подається в обсягу 15–20% паралельно з газом. Цього достатньо, щоб охолодити форсунку. А оскільки алгоритм у кожного автовиробника свій, то йдеться про індивідуальну прошивку в електронному блоці управління (ЕБУ).

Прошивки можуть відрізнятися навіть у межах однієї моделі. Тому перед тим, як поставити газ на Mazda CX-5, майстри по коду двигуна визначають модифікацію конкретного автомобіля. Це необхідно, щоб активувати потрібну прошивку в ЕБУ. В іншому випадку авто не перейде на газ. Отже, уустановка газу на Мазду CX-5 вважається завершеним, якщо бортові системи не видають помилок.

Зазначимо, що не всі виробники газобалонного обладнання надають програми для моторів із прямим упорскуванням.

Зазвичай це серйозні бренди, і вартість комплекту з персональною програмою трохи вища, ніж зі звичайною. Однак і тут є з чого вибирати. Наприклад, ЕБУ MRC разом із приємною ціною має такі переваги, як швидкість і велика кількість опцій. А чим швидше процесор обробляє дані, тим краще працює газ на Мазді CX-5. У MRC Power Direct і MRC G-03 OBD процесори побудовано, відповідно, на 32- і 64-бітній архітектурі, тим самим натякаючи на високу продуктивність.

Крім електроніки на успішну газифікацію впливає й «залізо». Йдеться про найбільш навантажені агрегати газової системи – газові форсунки та редуктор-випарник.

Для форсунок важливими є характеристики продуктивності та швидкості спрацьовування. Перший показник має відповідати потужності мотора, а швидкість спрацьовування форсунок не повинна поступатися бензиновим аналогам. Якщо ГБО на Мазді CX-5 комплектується відповідними газовими форсунками, то водій навіть не відчує різниці між бензином і газом.

Що стосується редуктора-випарника, то тут зазвичай орієнтуються на єдиний показник – потужність. В окремих випадках, коли в підкапотному просторі надто тісно, також звертають увагу на розмір агрегату. MRC, яким комплектується встановлення ГБО на Мазді CX-5, має відповідні потужність і розмір. Агрегат можна застосовувати на двигунах до 250 к. с. Потужність маздівського SkyActiv 2.5 трохи нижча. Запас потужності редуктора-випарника позитивно впливає на його ресурс.

Установка гбо на Mazda cx5 skyline

Установка ГБО на Mazda CX-5: окупність Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Через особливості двигуна газифікація ДВЗ із прямим упорскуванням окупається трохи довше. Однак іншого способу поставити ГБО на Мазду CX-5 без ризику для двигуна немає. Якщо на звичайному розподіленому впорскуванні обладнання окупиться через 10–12 тис. км пробігу, то тут потрібно близько 20 тис. км пробігу. Проте є й позитивна сторона – автовласник отримує ідеально працюючу систему.

Ресурс основних компонентів ГБО на Mazda CX-5 перевищує 150 000 км.

За умови, звичайно, регулярного сервісу. Періодичність ТО становить 10 тис. км пробігу. Важливо своєчасно змінювати газові фільтри парової та рідкої фаз газу. У першому випадку від чистоти фільтра залежить роботоспроможність газових форсунок, а в другому – редуктора-випарника.

Якщо дотримуватися міжсервісного інтервалу, установка ГБО на Мазда CX-5 і подальша їзда на газі приноситимуть власнику машини лише задоволення та економію коштів. А якщо взяти до уваги, що ціна бензину в Україні наближається до європейського показника, то альтернативи газу не спостерігається. Детальніше про встановлення газу на Mazda CX-5 дізнавайтесь у наших консультантів.

Вам потрібне встановлення ГБО на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017? 🤔
Чому Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017?🤔
Встановлення ГБО на Mazda CX-5 2.5 Skyactiv 2017, за чи проти?🤔