Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Acura MDX (STAG) (6 циліндрів)
Встановлення ГБО на Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) система ГБО - STAG
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Acura MDX (STAG) і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Кросовери оснащуються V-подібною «шісткою» об'ємом 3,5 л (3,7 л). Альтернативи цьому двигуну немає. Модель випускається в Північній Америці. ГБО на Acura MDX – поширене явище, і не тільки в Києві. Автомобілісти в Україні люблять комфорт по-американськи, але ставлення до витрат палива у них цілком європейське.

З переваг силового агрегату виділяються його приголомшливі, але вже традиційні, надійність і гнучкість, що стається завдяки фірмовій хондівській системі VTEC, яка наділяє машину двома різними темпераментами – спортивним і цивільним, але в обох випадках гранично поступливим характером.

З недоліків укажемо на підвищені вимоги двигуна щодо якості ПММ, хоча називати це недоліком неправильно. Згадаємо ще один нюанс, який має безпосереднє відношення до газифікації, – відсутність гідрокомпенсаторів, що зобов'язує автовласників проводити регулювання теплових зазорів клапанів через кожні 25-30 тис. км пробігу.

ГБО на Acura

Установлення ГБО на Acura MDX: нюанси Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Зазначимо, що хондівські 6-циліндрові атмосферники отримали традиційну інжекторну систему впорскування. Екологічності та потужності японці досягають за рахунок фірмової системи зміни часу відкриття клапанів (VTEC). «Фішка» складна, але, на щастя, на газифікацію впливає мало. Справа в тому, що система вступає в роботу, коли газ на Acura MDX відключається – на оборотах двигуна близько 5000 на хвилину.

Ми не рекомендуємо застосовувати тут відверто бюджетні комплектації газобалонних систем.

Щоб установка ГБО на Acura MDX дозволяла двигуну працювати як на бензині, в комплект включають агрегати, продуктивність яких відповідає потужності мотора, – це головна запорука успішної газифікації. Отже, на «Акуру» можна ставити ГБО середнього цінового сегмента (Lovato, KME, STAG, Romano). А універсальну програму впорскування пропану настроюють уже після монтажу в реальних умовах експлуатації на всіх режимах їзди. Детальніше про це з'ясовуйте у нашого фахівця.

Як працює газ на Acura MDX? Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Після монтажу та уточнюючих регулювань отримані налаштування перевіряються при діагностиці. За необхідності вносяться корективи. Тільки після цього «митниця дає добро», і машина готова до повноцінної експлуатації.

Повсякденна їзда мало відрізняється від бензинової експлуатації: запуск і прогрівання двигуна відбуваються на бензині. Коли мотор прогрівся, електроніка включає газовий режим. Втручання водія в роботу системи не потрібне. Фактично, він може навіть не помітити зміну паливного режиму. Завдання того, хто сидить за кермом, – вчасно заповнювати балон і не допускати спустошення бензобака, тому що холодний пуск на газі вкрай негативно позначається на ресурсі окремих елементів ГБО.

Вам потрібне встановлення ГБО на Acura MDX (STAG)? 🤔
Чому Acura MDX (STAG) повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Acura MDX (STAG)?🤔
Встановлення ГБО на Acura MDX (STAG), за чи проти?🤔