Наші роботи
Acura

ГБО на Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Acura MDX (STAG) (6 циліндрів).

Встановлення ГБО на Acura MDX
Встановлення ГБО на Acura MDX
Кнопка перемикання палива бензин-газ
Кнопка перемикання палива бензин-газ
Загальний вигляд підкапотного простору після установки ГБО
Загальний вигляд підкапотного простору після установки ГБО
Балон тороїдальный
Балон тороїдальный
Газовий редуктор
Газовий редуктор
Заправний пристрій в бампері
Заправний пристрій в бампері
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Acura MDX (STAG) (6 циліндрів) с установленной системой ГБО STAG

Кросовери оснащуються V-подібною «шісткою» об'ємом 3,5 л (3,7 л). Альтернативи цьому двигуну немає. Модель випускається в Північній Америці. ГБО на Acura MDX – поширене явище, і не тільки в Києві. Автомобілісти в Україні люблять комфорт по-американськи, але ставлення до витрат палива у них цілком європейське.

З переваг силового агрегату виділяються його приголомшливі, але вже традиційні, надійність і гнучкість, що стається завдяки фірмовій хондівській системі VTEC, яка наділяє машину двома різними темпераментами – спортивним і цивільним, але в обох випадках гранично поступливим характером.

З недоліків укажемо на підвищені вимоги двигуна щодо якості ПММ, хоча називати це недоліком неправильно. Згадаємо ще один нюанс, який має безпосереднє відношення до газифікації, – відсутність гідрокомпенсаторів, що зобов'язує автовласників проводити регулювання теплових зазорів клапанів через кожні 25-30 тис. км пробігу.

ГБО на Acura

Установлення ГБО на Acura MDX: нюанси

Зазначимо, що хондівські 6-циліндрові атмосферники отримали традиційну інжекторну систему впорскування. Екологічності та потужності японці досягають за рахунок фірмової системи зміни часу відкриття клапанів (VTEC). «Фішка» складна, але, на щастя, на газифікацію впливає мало. Справа в тому, що система вступає в роботу, коли газ на Acura MDX відключається – на оборотах двигуна близько 5000 на хвилину.

Ми не рекомендуємо застосовувати тут відверто бюджетні комплектації газобалонних систем.

Щоб установка ГБО на Acura MDX дозволяла двигуну працювати як на бензині, в комплект включають агрегати, продуктивність яких відповідає потужності мотора, – це головна запорука успішної газифікації. Отже, на «Акуру» можна ставити ГБО середнього цінового сегмента (Lovato, KME, STAG, Romano). А універсальну програму впорскування пропану настроюють уже після монтажу в реальних умовах експлуатації на всіх режимах їзди. Детальніше про це з'ясовуйте у нашого фахівця.

Як працює газ на Acura MDX?

Після монтажу та уточнюючих регулювань отримані налаштування перевіряються при діагностиці. За необхідності вносяться корективи. Тільки після цього «митниця дає добро», і машина готова до повноцінної експлуатації.

Повсякденна їзда мало відрізняється від бензинової експлуатації: запуск і прогрівання двигуна відбуваються на бензині. Коли мотор прогрівся, електроніка включає газовий режим. Втручання водія в роботу системи не потрібне. Фактично, він може навіть не помітити зміну паливного режиму. Завдання того, хто сидить за кермом, – вчасно заповнювати балон і не допускати спустошення бензобака, тому що холодний пуск на газі вкрай негативно позначається на ресурсі окремих елементів ГБО.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа