Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
17листопада,2021

ГБО Tamona – найкраще рішення у своїй ціновій категорії

ГБО Tamona – найкраще рішення у своїй ціновій категорії

Газобалонне обладнання Tamona – продукція однойменної литовської компанії. Поєднує в собі ідеальний баланс між вартістю та якістю ГБО. Є ідеальним рішенням для клієнтів, які хочуть заощадити. Виробник не розкручений, тому підходить для людей, які не бажають оплачувати ще й вартість бренду.

В Україні та Київській області зокрема встановлення ГБО BRC та обслуговування/ремонт і налаштування ГБО «Тамона» здійснює мережа спеціалізованих СТО «Час Газу».

Технічні особливості ГБО Tamona

Для приводу в ГБО Tamona використовується ліцензований механізм споживання пального. Він складається з набору елементів. Їх комплектація і використання в конфігурації ГБО «Тамона» в авто залежать від:

 • різновиду двигуна;
 • способу заправки авто (одно- або двопаливне);
 • варіанту подачі бензину;
 • типу використовуваного палива.

Компанія Tamona пропонує кілька модифікацій ГБО, що дозволяє практично кожному споживачеві підібрати для своєї машини оптимальний варіант.

Встановлення ГБО Tamona

Принципи роботи виробника ГБО Tamona

Центральний офіс Tamona знаходиться в Литві (Вільнюс). Основний напрям діяльності компанії – створення і проєктування потужного електричного і газового обладнання для автотранспорту. Розробники Tamona ГБО забезпечують високу якість усього виготовленого оснащення. При конструюванні кожної деталі ведуться копіткі дослідження та багаторазові тестування в різних умовах.

Прекрасні технічні характеристики обладнання зумовлені:

 • ретельним конструюванням виробів;
 • постійними випробуваннями двигунів різної потужності;
 • динамічним розвитком у всіх напрямах;
 • інноваційними розробками нової продукції.

Використання автомобіля з установленим новітнім ГБО Tamona принесе власнику задоволення, на відміну від старих систем цього ж виробника, які тримали водія в деякому напруженні. Наприклад, раніше водій вручну перемикав режим вибору палива або самостійно розраховував залишок газу в баку, знаючи пройдений кілометраж.

Останні розробки ГБО «Тамона» привели до створення звукової та візуальної індикації. Індикація складається із світлодіодів різного кольору, яка легко читається і завжди дозволить зрозуміти водію, яким є рівень наповненості газового балона. Діод червоного кольору нагадає про те, що треба терміново шукати заправку.

Особливості встановлення ГБО «Тамона»

Вартість обслуговування ГБО «Тамона» різниться залежно від типу автомобіля; розраховується індивідуально. Майстри мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» враховують модель транспортного засобу, тип приводу і конфігурацію системи. Новітні технології обслуговування і ремонту ГБО «Тамона» засновані на передових електронних модулях управління і механічних компонентах, таких як форсунки і редуктори, від яких залежить правильна робота приводного агрегату.

При виборі установки ГБО «Тамона» майстер враховує марку виробника її найважливіших компонентів. Правильно підібрана конструкція істотно зменшить витрати автовласника на заправку бака. Крім того, варто поцікавитися відгуками користувачів, які вже використовують ГБО Tamona.

П'ять переваг установлення ГБО «Тамона»

Обладнання ГБО Tamona має такі переваги:

 • передбачено можливість установити редуктори, форсунки і циліндри та інші додаткові елементи від знаменитих виробників;
 • доступна ціна на «Тамона» ГБО при тривалому строку служби;
 • при збиранні використовується метод поверхневого монтажу;
 • широкий асортимент різних товарів;
 • ідеально підходить для вітчизняних газових сумішей і рідин.

Установка ГБО Tamona повністю відповідає загальноприйнятим нормам. Сьогоднішні технології дають можливість перевести на газ майже будь-який автомобіль, починаючи з бюджетних ЗАЗ і закінчуючи дорогими Lexus. Компанія «Тамона» на перше місце ставить безпеку кожного клієнта, тому вся її продукція сертифікована. Крім того, литовці постійно працюють над удосконаленням наявних моделей ГБО «Тамона».