Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
17листопада,2021

ГБО Bigas: історія створення, переваги, особливості

ГБО Bigas: історія створення, переваги, особливості

ГБО Bigas – італійське обладнання високої якості, прекрасно зарекомендувало себе як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку на фоні інших ГБО. Багато українських автолюбителів обирають саме цей бренд. Використання ГБО Bigas дозволяє заощадити на бензині та підвищити ефективність роботи всієї системи ДВЗ. У Київській області обслуговування та ремонт газобалонного обладнання «Бігаз» розумно довірити одній із СТО спеціалізованої мережі «Час Газу».

Історія виробника ГБО Bigas

Компанія – виробник ГБО «Бігаз» була заснована в 1968 році в Каленцано, Італія. Розвиток і своєчасні інвестиції дозволили компанії створювати власне газобалонне обладнання. Випуск першої партії ГБО Bigas відбувся в 1978-му. У 2000 році бренд масштабувався, відкриваючи філії не тільки в Італії, а й у інших країнах Європи.

У 2015 році виробник ГБО Bigas влився в групу компаній Cavagna Group, яка спеціалізується на регулюванні та контролі газу в системах. Сьогодні група компаній Cavagna Group разом з Bigas створює продукти і технології, які контролюють, регулюють і забезпечують зберігання зрідженого газу.

На момент виходу статті Bigas складалася з дев'яти виробничих компаній на території Італії, які інтегровані по вертикалі, та дев'яти міжнародних компаній на всіх континентах. Сьогодні їх мережа збуту і дистрибуції включає в себе 140 країн. Також Bigas виготовляє газові репродуктори для пропан-бутану і метану, ремкомплекти для них, електроклапани для бензину, мультиклапани і газові форсунки. Це та багато іншого з асортименту товарів є доступним на території України на станціях мережі спеціалізованих СТО «Час Газу».

Особливості ГБО Bigas

Якщо говорити про особливості ГБО Bigas, то насамперед це якісний і функціональний продукт. Таке обладнання розраховане на середній бюджет, що є однією з причин, чому Bigas обирають і встановлюють вітчизняні автолюбителі. Також компанія виробляє повні комплекти газобалонного обладнання завдяки тому, що самостійно розробляє комплектуючі, випробування яких проводяться на двигунах різного типу.

«Бігаз» ГБО отримує безліч позитивних оцінок від установників. Фахівці відзначають простоту монтажу, а також те, що їм не доводиться калібрувати газові форсунки. Процес автокалібрування в цілому займає не більше 20 хвилин, а як тільки його закінчують, автомобіль готовий до повноцінної експлуатації.

Для тих, хто турбується про екологію, у «Бігазу» також є хороші новини: за останні 10 років виробник поставив собі пріоритетне завдання – розробити і створити інноваційні та технологічні рішення щодо роботи з альтернативним джерелом енергії, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Установка ГБО тип Bigas

П'ять переваг ГБО Bigas

Багато автомобілістів обирають цю марку ГБО серед інших у зв'язку з цілим рядом причин:

  1. Простота в монтажі.
  2. Газові форсунки не потребують коригування.
  3. Економія часу для автокалібрування газового ЕБУ.
  4. Велика частина автомобілів після завершення автокалібрування готова до експлуатації, немає необхідності вручну коригувати паливну карту.
  5. В асортименті «Бігазу» також є обладнання на автомобілі з альтернативними видами палива, таке як LPG і CNG.

Відгуки автовласників про ГБО Bigas

Аналіз відгуків на форумах автовласників показує, що більшість користувачів не відчувають труднощів із цим обладнанням, а обговорення ГБО Bigas відбувається в позитивному ключі. Користувачі не відчувають проблем ні з монтажем, ні з автокалібруванням, їх також влаштовують споживання палива, економія витрат і швидке встановлення системи фахівцями.

Якщо говорити про негативні відгуки про ГБО Bigas, то вони пов'язані з проблемами користувачів при спробах установити ГБО «Бігаз» особисто, внаслідок чого їм доводиться звертатися до професіоналів. Після надання послуг з установлення фахівцями кількість негативних відгуків наближається до нуля.

ГБО Bigas популярне серед власників авто, оскільки продукт має високу якість при доступній ціні. Завдяки ГБО «Бігаз» користувачі можуть перейти на більш вигідне паливо і при цьому збільшити швидкість та плавність їзди свого авто.