Варіатор КВЗ

Мікропроцесорний варіатор кута випередження запалювання – це пристрій, який ви можете встановити додатково до системи ГБО на своєму авто.

Навіщо потрібен варіатор?

  • Щоб машина їздила «спритніше»
  • Щоб витрачала менше пального
  • Щоб збільшити строк служби клапанів

Чому погано без варіатора

Бензин з різним октановим числом горить після підпалювання різний час – чим вище число, тим раніше загорається суміш і довше горить. Октанове число газу є вищим від будь-якої марки бензину. І якщо момент підпалювання налаштовано неправильно, то пальне може догорати практично у випускному колекторі. А якщо ваше авто інжекторного типу, то висока температура вихлопних газів може дуже швидко вивести з ладу каталітичний нейтралізатор.

Чому з варіатором добре

Варіатор збільшує кут випередження запалювання, тобто підпалює газ раніше. Завдяки цьому газ встигає згорати в циліндрі та віддає всю свою енергію для роботи мотора, а не на нагрівання клапанів і каталітичного нейтралізатора. У результаті ККД двигуна підвищується, палива витрачається менше, а машина стає набагато могутнішою. І ви це відчуваєте.

Варіатор випередження запалюванняЕксперимент

Перед тим, як написати все, що зазначено вище, ми провели експеримент. Ми взяли SkodaOctavia A5 1,6 і протестували її на бензині та газі (з варіатором і без нього).

На графіку нижче ви побачите результати цього експерименту. Синя і жовта лінії – це динаміка двигуна з варіатором. Висновки робіть самі )

Ціна варіатора КВЗ

Вартість варіатора залежить від того, хто його зробив. А вартість установлення – від того, ставимо ми його одночасно з ГБО чи пізніше на вже встановлену ГБО-систему.

Ціна варіатора разом із монтажем – 80–85 євро.
Акція! Знижка на встановлення варіатора в комплекті з ГБО – 500 грн!

Можно ли установить вариатор на ваш АВТОМОБИЛЬ?

Для отримання консультації зі встановлення варіатора КВЗ на ваш автомобиль заповніть форму.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа