Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Варіатор КВЗ

Ціна варіатора разом із монтажем – 80–85 євро.
Акція! Знижка на встановлення варіатора в комплекті з ГБО – 500 грн!

Мікропроцесорний варіатор кута випередження запалювання – це пристрій, який ви можете встановити додатково до системи ГБО на своєму авто.

Навіщо потрібен варіатор?

  • Щоб машина їздила «спритніше»
  • Щоб витрачала менше пального
  • Щоб збільшити термін служби клапанів

Чому погано без варіатора

Бензин з різним октановим числом горить після підпалювання різний час – чим вище число, тим раніше загоряється суміш і довше горить. Октанове число газу є вищим від будь-якої марки бензину, і становить в залежності від співвідношення пропану та бутану у суміші – 105-108 одиниць. І якщо момент запалювання налаштовано неправильно, то пальне може догорати практично у випускному колекторі. А якщо ваше авто інжекторного типу, то висока температура вихлопних газів може дуже швидко вивести з ладу каталітичний нейтралізатор.

Чому з варіатором добре

Варіатор збільшує кут випередження запалювання, тобто підпалює газ раніше. Завдяки цьому газ встигає згорати в циліндрі та віддає всю свою енергію для роботи мотора, а не на нагрівання клапанів і каталітичного нейтралізатора. У результаті ККД двигуна підвищується, палива витрачається менше, а машина стає відчутно більш динамічною. І ви це відчуваєте.

Варіатор випередження запалюванняЕксперимент

Перед тим, як написати все, що зазначено вище, ми провели експеримент. Ми взяли SkodaOctavia A5 1,6, і протестували її на бензині та газі (з варіатором і без нього).

На графіку нижче ви побачите результати цього експерименту. Синя і жовта лінії – це динаміка двигуна з варіатором. Висновки робіть самі.

Ціна варіатора КВЗ

Вартість варіатора залежить від виробника. А вартість встановлення – від того, ставимо ми його одночасно з ГБО, чи пізніше на вже встановлену ГБО-систему.

5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.