Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
04лютого,2020

Високі технології вприску палива і ГБО 4-го покоління

СТО Час Газу. Як вибрати газові форсунки?

У далекому 1769 році французький винахідник Нікола Жозеф Кюньо випробував перший зразок повнорозмірної машини з паровим двигуном, потім з'явилися бензинові двигуни внутрішнього згоряння. Зараз, через кілька століть ми вже їздимо на автомобілях з безпосереднім уприскуванням, і правомірно вважаємо прототипи тих двигунів недосконалими і не технологічними в порівнянні з сучасними. Все правильно! Еволюція технологічного розвитку не стоїть на місці, так і світові виробники ГБО постійно удосконалюються. Продуктом цих праць стали високошвидкісні газові форсунки CONCORD.

Як ми знаємо, головна відмінність газових інжекторів - це час відкриття і закриття, на ці параметри впливає опір електромагнітної котушки яке буває 1.9, 2 і 3 Ом, а також конструкція самої форсунки. Газові форсунки YOTA CONCORD - це високошвидкісні форсунки час відкриття яких становить всього 2 мс (0,002 секунди), а закриття всього лише 1 мс. Це досягається завдяки унікальній конструкції яка максимально схожа на бензинову, за винятком, трохи більшого розміру. Також CONCORD - єдина форсунка в своєму сегменті, яка має Фотополімерне покриття і захищена шаром тефлону в місці роботи плунжера. Це істотно знижує силу тертя наближаючи її до нуля, а на вході газу встановлена ​​спеціальна сітка, яка оберігає від попадання брудного газу.

Як вибрати газові форсунки?

При виборі газових форсунок варто враховувати, і брати до уваги кілька чинників. В першу чергу, підбірирають форсунки під потужність автомобіля. Інжектора CONCORD можна вважати універсальними так як, підбір по потужності двигуна йде шляхом свердління дюз (жиклерів) класичним свердлом в діапазоні 1.5 ... .3.0 мм що відповідає 15 ... .60 кінських сил на циліндр. Європейський виробник також подбав про власників потужних автомобілів, і створили газову форсунку CONCORD GOLF, де продуктивна потужність досягає 125 к.с. на один циліндр. Варто відзначити, що корпус виконаний з нержавіючої сталі, із застосуванням високоякісних полімерних матеріалів які не схильні до температурних деформацій в діапазоні від -40 до + 120 ⁰С.

При виробництві кожної форсунки CONCORD для упорскування газу, дотримується шість рівнів контролю, результати перевірок заносяться в базу. Кожному інжектору присвоєно QR код, завдяки цьому, європейський виробник упевнений в якості своєї продукції і дає гарантію 2 роки або 200 тис. км. пробігу на всі форсунки.

Як встановлювати газові форсунки CONCORD?

Величезним плюсом є те, що цю високошвидкісну форсунку можна встановити «поодиноко» за допомогою розділової планки (гребінця). Також, є можливість скористатися і іншими видами монтажу пропоновані до комплектів. Це зробить установку максимально акуратною і правильною, адже так легше досягти однакової і мінімальної довжини шлангів до колектора, що є необхідною умовою при встановленні форсунок ГБО.

Форсунки CONCORD створені для максимального комфорту установки і використання. Завдяки впровадженню нових технологій, ГБО форсунки CONCORD забезпечують більш «м'яку» і «еластичну» роботу двигуна. Правильне регулювання і відкатка автомобіля на цих форсунках, дає можливість у всіх режимах до 4500 об / хв. налаштувати автомобіль без зменшення ресурсу двигуна. При цьому досягається оптимальний витрата палива без втрати потужності ДВС.

Хочеться сказати, що газ встановлюється для економії бюджету і не хочеться це робити на шкоду терміну служби двигуна автомобіля. Тому варто звернути увагу на високошвидкісні ГБО форсунки YOTA CONCORD, які здатні забезпечити ідеальні паливні корекції і правильну роботу ДВС у всіх режимах роботи. Виробник дає гарантію 200 000 км. пробігу, і це вагомий аргумент при виборі форсунок для Вашого улюбленого автомобіля.

Сеть сертифицированных СТО «Время газа» предлагает услуги установки и ремонта газобаллонного оборудования для жителей всех городов Киевской области: