Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
06травня,2019

Відео: Самостійне встановлення ГБО: а ви впораєтесь?

СТО Час Газу. Самостійне встановлення ГБО: а ви впораєтесь?

Якщо ж автомобіліст виробляє монтажні роботи самостійно, виходить - вперше, то робить типові помилки.
 

Не мудруйте - використовуйте карту монтажу для моделі вашого авто.
 

Без технологічної картки не приступайте до монтажу: купіть, знайдіть, вкрадіть її, але тільки не придумуйте оригінальний спосіб компонування. Все вже давно придумано, випробувано, оптимізовано.

Приклади встановлення обладнання фахівцями СТО ви можете подивитися в розділі виконаних робіт.

Критично важливо:

Для правильного підбору газових форсунок потрібно враховувати час вприскування бензинових форсунок і потужність двигуна. 

⚫ Загальне для всіх двигунів – це правильна засвердлення штуцерів для подачі газу. Штуцер засвердлюють в безпосередній близькості до бензинової форсунки, під кутом по потоку. Довжина шлангу від газової форсунки повинна бути однаковою (допустиме незначне розходження в 1 см).

⚫ Редуктор-випарник підбирають з урахуванням потужності двигуна автомобіля і споживання палива (є автомобілі з двигуном малої потужності, але з великим споживанням палива; ставити на такий автомобіль газовий редуктор виходячи тільки з потужності мотору буде дурістю, так як він дуже швидко вийде з ладу).

За стандартом, редуктор врізається перед клапаном грубки. Бувають винятки з правил, але робляться вони тільки на благо автомобілю.

⚫ Отвори в кузові - під магістралі, трубки і проводку обробляють антикором. Провід упаковують в захисну гофру і вкладають по штатній заводській проводці.


Важливо! Для кріплення трубки краще використовувати пластикові стяжки, а металеві скоби - не використовувати без необхідності, так як краще уникати зайвих отворів в кузові.
 

⚫ Блок управління (ЕБУ) закріплюють в доступному для сервісу місці, щоб не заважав штатним пристроям і був максимально захищений від вологи.

⚫ Автокалібровка (налаштування обладнання) призначається для запуску мотора – експлуатувати машину на однєю автокорекцією не можна. У будь-якому іншому випадку рекомендуємо налаштовувати систему в русі.

⚫ Варіатор випередження кута запалювання краще встановлювати, якщо це можливо, незалежно від року випуску і марки автомобіля.

 

Важливо! Не завжди автомобілі, що знаходяться в списку придатних для установки варіатора, коректно з ним працюють. Потрібно перевіряти, так як є поодинокі випадки, коли на двох однакових автомобілях стоять різні блоки управління або датчики положення колінчастого вала, тому на одному автомобілі варіатор працює, а на другому немає.
 

⚫ Встановлення газового балона і заправного пристрою.

З інструкцією по установці газового балона і заправного пристрою ви можете ознайомитися в нашому відео:

 

⚫ Комплектація мультиклапана в газовий балон обов'язкове. Без компромісів - це в першу чергу ваша безпека. У нас всі балони за замовчуванням комплектуються євромультиклапанами.

Про те, що таке євромультиклапан, дивіться у відео:

 

Важливо! Ризик установки ГБО своїми руками криється не тільки в тому, що роботу можна зробити неправильно і з наслідками для автомобіля, але і в тому, що без документів, які видають в авторизованих центрах встановлення газобалонного обладнання, ви не зможете перереєструвати автомобіль в сервісному центрі МВС.

Пам'ятайте, яким би не було ГБО на авто і незалежно від того, хто його встановлює, в першу чергу це повинно бути безпечно.

Встановлення ГБО своїми руками