Станція «Время Газа», Славутич: послуги та ціни

Станція «Время Газа»
15 грудня, 2020
Поділитися: 

У столиці діють шість наших фірмових станцій. «Время Газа» – найбільша мережа інсталяційних центрів Києва. Столичним автомобілістам, які проживають на лівому березі Дніпра, буде зручніше обслуговувати ГБО на Славутичі або в Борисполі.

Адреси та перелік усіх центрів «Время Газа» вказано вище. Для консультацій або попереднього запису на монтаж чи ТО використовуйте функцію зворотного дзвінка. Газоводам з Київської області нагадаємо, що установчі центри відкрилися також у Борисполі та Ірпені – відповідно, в східному і західному напрямках.

На станції «Время Газа – Славутич» можна проходити ТО, навіть якщо монтаж обладнання проводився на іншій СТО мережі. На гарантію місце сервісу не впливає. Наші майстри допоможуть також, якщо ГБО встановлювалось у сторонніх організаціях. Орієнтовну вартість послуг указано на відповідній сторінці сайту.

Важливо: перелік послуг і ціни на встановлення та сервіс газового обладнання залишаються єдиними для всіх станцій мережі.

Станция Время газа подол

Якщо ви тільки збираєтеся встановити газ на авто на Славутичі, майстри підберуть комплектацію газобалонної апаратури, яка відповідає характеристикам двигуна вашого автомобіля. Це вкрай відповідальний етап газифікації – від коректної роботи системи залежить не тільки якість їзди, а й ресурс мотора, каталізатора або турбіни, якщо ДВЗ турбований.

Не менш важливим залишається етап налаштування ГБО після монтажу.

Справа в тому, що більшість комплектацій газового обладнання має універсальну програму впорскування газу (якщо йдеться про системи 4-го покоління). Тобто такий комплект можна встановлювати на цілий ряд двигунів зі схожими характеристиками. І тільки уточнююче регулювання під алгоритми конкретного мотора гарантує, що газ не стане причиною проблем із силовим агрегатом.

Коректність налаштувань перевіряється при діагностиці. Як і в кожному центрі мережі, на СТО «Время Газа – Славутич» систему після монтажу обов'язково діагностують. Автомобілі «без зворотного зв'язку» перевіряються газоаналізатором. Цей самий спосіб застосовується для перевірки налаштувань газових систем 2-го покоління.

Наші фахівці продіагностують також налаштування ГБО, яке встановлювалося на інших сервісах.

Проводити діагностику ГБО на Славутичі або іншій станції мережі «Время Газа» доцільно також у випадках придбання вживаного авто з газобалонним устаткуванням. Газова апаратура – не менш важливе обладнання, несправність якого позначається на ціні машини. Тому новому власнику авто краще заздалегідь знати, коли буде потрібна заміна окремих компонентів газової системи та які витрати на ремонт очікуються в найближчому майбутньому.

Станція «Время Газа» на Садовій: сервіс і ремонт ГБО на Славутичі

Ресурс більшості агрегатів газобалонної установки вимірюється кількома десятками тисяч кілометрів пробігу, за умови, звичайно, регулярного обслуговування. Міжсервісний інтервал для більшості комплектацій ГБО становить зазвичай 10 тис. км. Поширеною сервісною операцією на СТО «Время Газа» на Садовій вважається заміна газових фільтрів.

Якщо умови експлуатації характеризуються як жорсткі, то рекомендуємо заїжджати на ТО частіше.

Після 100-тисячного пробігу уваги можуть потребувати редуктор-випарник і газові форсунки. У першому випадку обходяться заміною ремкомплекту, після чого редуктор здатний прослужити ще довго. У випадку з форсунками багато що залежить від їх типу та виробника: розбірні моделі можна обслужити і відкалібрувати, а нерозбірні – підлягають заміні. Докладніше про сервіс і ремонт конкретних агрегатів газобалонної системи дізнавайтесь у наших фахівців. Ну, а щоб подивитись, як відбувається встановлення ГБО на Славутичі, приїжджайте до нас. Адреса станції – вул. Садова, 48-А.

Славутич

 

0% розстрочка0% розстрочка
Время газа