Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
15грудня,2020

СТО «Время Газа» на Оболоні: послуги та ціни

СТО ГБО Время Газа Оболонь Київ

СТО «Время Газа» (Автозаводська, 18) – одна з шести фірмових станцій нашої компанії в Києві на Оболоні. Адреси інших інсталяційних центрів у столиці вказано вище. Нагадаємо, що сервісні станції працюють також в Ірпені та Борисполі. Для консультації фахівця телефонуйте за номером гарячої лінії або замовляйте зворотний дзвінок у відповідній формі.

Установлення ГБО на Оболоні проводиться за єдиними фірмовими стандартами. Ціна робіт, послуг і самого газобалонного обладнання також не відрізняються всередині мережі.

Фахівці «Время Газа» на Автозаводській підберуть комплектацію газобалонної установки, яка відповідає двигуну і технічним характеристикам вашого авто. Автовласникові зазвичай пропонують комплекти на вибір – від бюджетних до преміальних. Різниця в ціні пояснюється брендом ГБО, технічними особливостями компонентів газового устаткування, а також можливостями програми, яка прошита в електронному блоці управління (ЕБУ).

Почнемо з першого етапу – підбирання комплектації: головним принципом успішної газифікації є відповідність. Тобто основні компоненти газобалонної системи – редуктор-випарник і газові форсунки – повинні відповідати характеристикам мотора.

Редуктор недостатньої потужності не дасть циліндрам потрібного обсягу газового палива. У таких ситуаціях водій відчуває нестачу тяги, а за навіть незначних навантажень машина автоматично переходить на бензин.

Тому при встановленні ГБО на Оболоні або на будь-якій іншій СТО «Время Газа» фахівці порекомендують установити редуктор-випарник із 20-процентним запасом потужності. Це усуне граничні навантаження на агрегат, водночас витрати пропан-бутану залишаться мінімальними.

Станция Оболонь

Що стосується газових форсунок, то тут крім потужності важливою ще є й швидкість спрацьовування штоку форсунки.

«Повільні» форсунки підходять для обмеженої кількості інжекторних двигунів. Ціна таких моделей нижча, однак зношування штока відбувається швидше. Причому приблизно на половині строку експлуатації бюджетні газові форсунки вимагатимуть заміни ремкомплекту і калібрування.

Якщо вирішите встановити газ на авто в Києві на Оболоні, вам запропонують «скорострільні» форсунки, у яких швидкість спрацьовування штока не поступається бензиновим аналогам. З такими форсунками відклики на педаль газу і розгінна динаміка на газі залишаються бензиновими за умови коректного налаштування паливної карти.

Уточнювальне налаштування після монтажу – не менш важливий етап газифікації.

Більшість газових «мізків» мають універсальні програми. Тому після монтажу фахівці «Время Газа» роблять додаткові налаштування ГБО. На Автозаводській для цього є все необхідне діагностичне обладнання. Тільки після діагностики автомобіль готовий до повноцінної експлуатації на газі. Подальша участь водія в роботі ГБО не потрібна.

Детальніше про нюанси експлуатації газобалонної апаратури дізнавайтеся в наших фахівців. А щоб побачити, як відбуваються обслуговування чи встановлення ГБО в Києві на Оболоні, приїжджайте до нашого інсталяційного центру. Ну, а якщо ваша апаратура дає збій або вам не подобається, як діє автомобіль на газі, нагадаємо, що майстри Час Газу на Автозаводській обслуговують і ремонтують також газове обладнання, яке встановлене навіть у сторонніх організаціях.

«Время Газа», Автозаводська, 18: сервіс і ремонт

Перелік сервісних операцій протягом перших 100 тис. км пробігу обмежується зазвичай заміною газових фільтрів і перевіркою системи на герметичність. Міжсервісний інтервал становить 10 тис. км пробігу. Газобалонне обладнання, яке встановлювалося на станції Час Газу (Оболонь), можна обслуговувати також на інших СТО нашої мережі без втрати гарантії.

Після великого пробігу одні компоненти газового устаткування вимагають заміни, а іншим достатньо провести ТО і замінити ремкомплект.

Наприклад, після 100-тисячного рубежу редуктор-випарник бажано розібрати, промити і продіагностувати, навіть якщо агрегат не викликає тривоги. У випадку з нерозбірними форсунками можна обмежитися промиванням на стенді. А ось розбірні моделі вже вимагають заміни ремкомплекту.

Ціни на ремонт ГБО на Оболоні такі самі, як і на інших станціях «Время Газа». Решту подробиць дізнавайтесь у наших консультантів.

Розрахувати вартість ГБО для вашого авто
Блог-запись > Группа 1