Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
15грудня,2020

СТО «Время Газа» на Подолі: послуги та ціни

СТО ГБО Время Газа Поділ Київ

Внесок нашої компанії в газифікацію столичного автопарку переоцінити складно: шість станцій у Києві плюс дві СТО в Київській області (Ірпінь та Бориспіль) обслуговують десятки автомобілів щодня. «Время Газа» – найбільша мережа інсталяційних центрів столиці.

Підбір і встановлення ГБО на Подолі відбуваються за єдиними стандартами компанії. Ціни на монтаж, ремонт і сервіс газового обладнання також єдині для мережі. Гарантія на проведені роботи та придбане обладнання не залежить від адреси фірмової СТО. Вартість основних робіт указано у відповідному розділі сайту.

Проводимо також діагностику ГБО, якщо обладнання встановлювалося в інших центрах.

За необхідності майстри станції «Время Газа» на Подолі налаштують і відрегулюють систему та пояснять, що було не так. Попередню консультацію можна отримати за телефонами, які вказано вище, або якщо замовити зворотний дзвінок у відповідній формі. Адреса станції «Время Газа»: Набережно-Лугова, 8.

Станция Время газа подол

Установлення ГБО на Подолі

Станції «Время Газа» оснащено всім необхідним для переходу на газ моторів будь-якої складності. Більшість комплектацій газобалонної апаратури припускають додаткове регулювання електронного блоку управління (ЕБУ) після монтажу. Коректність отриманих налаштувань контролюється у процесі діагностики.

Також можливе встановлення ГБО 2-го покоління. Налаштування таких систем газу на авто на Подолі проводиться нашими фахівцями вручну. На карбюраторних автомобілях, а також на машинах без бортового комп'ютера якість газоповітряної суміші перевіряється газоаналізатором.

Наслідки неправильного підбору комплекту ГБО і помилок налаштування системи

Головна біда газоводів, які встановлюють ГБО в несертифікованих центрах, – неправильне впорскування. Майстри «Время Газа» на Подолі виокремлюють три причини такого явища – це невідповідна комплектація газобалонного устаткування, помилки монтажу і некоректні налаштування системи вже після встановлення ГБО. Рано чи пізно вони призводять до несправностей двигуна: прогару клапанів і перегрівання головки блоку циліндрів (ГБЦ).

Через некоректне впорскування також виходять з ладу каталізатори і турбіни, тоді ціна промахів зростає. Ну, а якщо частини зруйнованого каталізатора потрапляють у циліндри, то постає питання про заміну мотора. Тому приїжджайте для діагностики ГБО на Поділ, якщо з'явилися хоч найменші підозри з приводу несправності системи.

Наприклад, провали тяги в певному діапазоні обертів двигуна можуть вказувати як на недостатню потужність редуктора-випарника, так і на низьку продуктивність газових форсунок. Сервісмени СТО «Время Газа» на Подолі просто поміняють компоненти і налаштують систему. До слова, щоб не виникало проблем при пікових навантаженнях, ми завжди рекомендуємо застосовувати агрегати з невеликим запасом потужності.

У ряді випадків дізнатися про некоректне сумішоутворення або впорскування виключно з поведінки двигуна важко. Газ не детонує, а отже, водій залишається в невіданні про характер згоряння суміші. В таких ситуаціях виручає превентивна діагностика ГБО на авто. На Подолі можна продіагностувати систему і виявити помилки в електронному блоці управління.

Також рекомендуємо перевіряти коректність упорскування, якщо ви придбали старий автомобіль на газі. Це також стосується машин зі складними системами впорскування: TSI, FTSI, FSI, GDI, SkyActiv тощо. Адже газобалонна апаратура потребує діагностики та обслуговування не менше, ніж інші вузли авто. Перевірка і ремонт ГБО на Подолі відбуваються за попереднім записом. З усіх питань звертайтеся до наших фахівців.

Розрахувати вартість ГБО для вашого авто
Блог-запись > Группа 1