Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
30листопада,2021

Гостомель: де найближча СТО «Час Газу»?

Гостомель: де найближча СТО «Час Газу»?

Висока вартість бензину А-92, А-95 змушує автолюбителів переводити свій транспортний засіб на альтернативний варіант − газ. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» в Ірпені, найближча до Гостомеля, встановлює ГБО четвертого покоління на авто. Компанія працює вже 14 років, встановлюючи газові системи на автомобілі різних моделей на території Київської області.

Найближча станція мережі СТО «Час Газу» до Гостомеля знаходиться в Ірпені за адресою: вул. Центральна, 30.

Переваги встановлення ГБО на авто в Гостомелі

Багато автолюбителів хотіли б раціональніше використовувати кошти при утриманні свого автомобіля. Це можливо, потрібно тільки оптимізувати експлуатаційні якості свого авто. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» пропонує встановлення ГБО для автовласників у Гостомелі з такими перевагами:

 • Монтаж газобалонного обладнання в середньому за 6–8 годин.
 • Роботу виконують кваліфіковані фахівці із застосуванням спеціалізованого діагностичного та ремонтного інструменту.
 • Установлення ГБО на двигуни як із розподіленим, так і з прямим упорскуванням.
 • Комплексна гарантія на 5 років або 200 000 км на систему ГБО в Гостомелі. Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.
 • Надання необхідної документації для отримання сертифіката газобалонного обладнання в СЦ МВС.

Установлення ГБО на авто з Гостомеля дозволить водієві вигідніше витрачати кошти на заправку авто. Економічна вигода становить порядку 40%. Ресурс комплектуючих збільшується до 30–40%. Форсунки, свічки запалювання змінюються рідше.

Застосування ГБО дає можливість розкрити всі плюси другої незалежної паливної системи і значно збільшити запас ходу авто без дозаправок. Газ чистіший від бензину і ДП. Газобалонне обладнання четвертого покоління відповідає міжнародним екологічним нормативам Євро 4 та 6. Власники авто із системою ГБО відзначають велику плавність роботи двигуна, відсутність детонації, значно чистіше мастило і відсутність нагару при роботі на газі

Поставити ГБО в Гомелі

Як поставити газ на авто в Гостомелі?

Розпочніть організацію монтажу або ремонту ГБО в Гостомелі із дзвінка до мережі спеціалізованих СТО «Час Газу». Консультант запише вас на вільний час. У призначену дату вас чекають на сервісній станції. З урахуванням побажань клієнта, технічних особливостей і конфігурації авто, а також побажань щодо запасу ходу і розташування заправного пристрою менеджер з установлення підбере оптимальний комплект обладнання, який допоможе клієнту отримати на виході якісну систему на авто і виправдає його очікування від ГБО.

На станції буде виконано діагностику системи запалювання автомобіля. Якщо виявляться проблеми в роботі машини на бензиновому паливі, усі показники запишуться в акт прийому-передачі, який клієнт отримає на руки після огляду машини.

Співробітники мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» мінімізують період очікування за рахунок грамотного підходу до організації роботи на станції. Тривалість роботи залежить від марки автомобіля, типу мотора, електронних комплектуючих, бренда і конкретного комплекта ГБО. А поки проходять роботи з установлення газу на авто або обслуговування ГБО, клієнт може з комфортом дочекатися завершення робіт у нашій зручній зоні очікування із смачною кавою та ароматним чаєм, а також скористатися високошвидкісним інтернетом.

А в цей час фахівці СТО «Час Газу» поставлять транспортний засіб у бокс установлення ГБО. Технічне приміщення облаштовано високотехнологічним і вузькоспеціалізованим обладнання. Звичайний склад сервіс-бригади для встановлення ГБО в Гостомелі включає трьох співробітників – це старший майстер, майстер-підкапотник і майстер-балонщик. Старший майстер керує всім процесом, розподіляє роботи, а також займається монтажем електропроводки системи. Спеціаліст-підкапотник монтує, скріплює, налаштовує комплектуючі. Майстер-балонщик монтує газовий балон і паливні магістралі.

Під час монтажу ГБО в Гостомелі машина захищена від механічних пошкоджень при виконанні робіт спеціальними протиударними чохлами і накидками. Спецодяг установників не має блискавок, металевих деталей, тому авто неможливо подряпати або нанести на нього відколи.

Сервіс ГБО і подальше гарантійне обслуговування для авто з Гостомеля надалі можливі на будь-якій із семи станцій мережі «Час Газу».

Етапи установочного процесу газу на авто в Гостомелі

Установчі процеси газу на авто з Гостомеля відбуваються в суворій відповідності з технічною документацією, розробленою для конкретної моделі автомобіля:

 • Установка газового балона і мультиклапана, а також газової магістралі.
 • Монтаж газового блоку і проводки системи ГБО до датчиків і форсунок.
 • Врізка і підключення газового редуктора до системи охолодження.
 • Монтаж фільтра тонкого очищення газу, MAP-сенсора и форсунок.
 • Фінальне підключення проводки і виведення на приладову панель кнопки перемикання.
 • Після завершення встановлення відбуваються комп'ютерне статичне налаштування і налагодження на ходу встановленої системи, потім авто заправляється газом.
 • Знайомимо господаря авто з роботою налаштованої системи ГБО на заправленому авто.
 • Передаємо автомобіль зі списком документів для сертифікації.

У мережі «Час Газу» клієнт може обирати з понад 40 варіантів газових балонів різного літражу, циліндричних і тороїдальних, – залежно від конфігурації автомобіля і побажань щодо запасу ходу. Балон можна встановити на міцному болтовому з'єднанні в ніші запаски, у багажному відділенні на спеціальній зварній рамі або ж під днищем авто. Заправний пристрій може бути встановлений як під бампером, так і в порожнині бампера. Ще варіант – у заправному люку бензобака. Для живлення системи ГБО від газового балона до редуктора проходить міцна магістраль із термопластику, ресурс якої набагато вищий, ніж у мідної.

«Час Газу» робить усе можливе, щоб кожен клієнт, який хоче використовувати екологічно безпечне паливо, міг дозволити собі встановлення газу. Тому проведені встановлення або сервіс ГБО можна оплатити готівкою, безготівковим способом, також можливо оформити вигідну оплату частинами або в розстрочку.