Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
30квітня,2019

Що потрібно знати про ГБО STAG

Що потрібно знати про ГБО STAG

Компанія з Польщі тримає 50% ринку газифікації автомобілів у себе в країні і керує власною мережею сервісних центрів. Відрізняється тим, що комплектує свої мінікіти з агрегатами власного виробництва та апаратурою сторонніх виробників з Італії. Так склалося на європейському ринку газового обладнання, що італійські бренди користуються довірою молодих конкурентів.

Краща ціна та гідна якість

Подібний підхід розкриває ряд технологічних переваг польської апаратури - це виняткова сумісність з компонентами інших брендів LPG і гарна якість електроніки, на розробці якої концентруються в компанії.

Є плюси і фінансового характеру, миттєво оцінені автомобілістами України - стаговські технічні рішення помірно коштують.

Тому ГБО Стаг - помітний гравець в сегменті бюджетних комлектів і підходить для більшості авто. Виняток - машини зі складним керуванням вприску, де можливостей польського софта може не вистачати для коректного налаштування обладнання в широкому діапазоні оборотів.

Особливості готових комплектацій

Щоб полегшити вибір автовласникові, компанія пропонує фірмові комплекти «під ключ» з фіксованими характеристиками для ДВС з різною кількістю циліндрів - від 3 до 8. В залежності від потужності двигуна в комплектацію включають редуктор певної марки або моделі, газові форсунки потрібної продуктивності, ЕБУ і монтажний матеріал. Як вже говорилося, комплект включає агрегати інших брендів.

Привласнюючи мінікіту індекс і назву, виробник як би заявляє, що дана конфігурація добре поєднується.

Якщо автовласник вносить зміни в конфігурацію, то такий комплект вже не може називатися мінікіт ГБО STAG, і за відповідність характеристик елементів, що входять в комлект, відповідальність на себе бере власник авто, який вирішив ставити газобалонну установку сам. Так що, хто збирається монтувати обладнання самостійно, приймає всі ризики на себе.

 что нужно знать о польской системе

Сервіс та ТО

Для сертифікованих СТО подібних обмежень з боку компанії немає. Виходячи з рекомендацій виробника, власного досвіду і знань ми підбираємо машині комплектацію під газ. Враховуємо і стан конкретного автомобіля, і побажання клієнта. Наприклад, ЕБУ поляків відмінно поєднується з форсами, характеристики яких перевищують ті форсунки, що пропонують стагівці. Або, наприклад, потужність редуктора-випарника, що входить в мінікіти, недостатня для конкретного ДВС і необхідний потужніший агрегат.

Тому ми встановлюємо польське ГБО як комплектами, так і окремими елементами, і гарантуємо сумісність конфігурації.

За умови дотримання міжсервісного інтервалу, який становить звичні 10 тис. км пробігу. Обслуговування полягає в заміні витратних матеріалів та перевірки з'єднань. При необхідності скануємо ЕБУ і бортовий комп'ютер, оновлюємо газовий софт і налаштування. До 100 тис. км пробігу замін ремкомплектів не передбачається. До того моменту встановлення окупиться 4-5 разів - залежить від ціни комплекту. Дізнайтеся вартість ГБО на ваш автомобіль, щоб підрахувати вигоду і термін окупності.