Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
13жовтня,2020

Виробник ГБО Digitronic

СТО Время газа Виробник ГБО Digitronic

Здавалося б, зовсім недавно польська компанія Digitronic Autogas вважалася новачком у галузі, а сьогодні без неї вже неможливо уявити ринок автомобільних газобалонних систем: польські компоненти поставляються до 40 країн світу; за 25 років існування Діджітронік установили 5 млн автовласників. Причому поляки спеціалізуються виключно на системах 4-го покоління.

В арсеналі є комплекти для переходу на газ навіть дизельних автомобілів, що вказує на високу інженерну культуру, яка встигла сформуватися за ці роки.

ГБО Digitronic відносять до бюджетного цінового сегменту, хоча серед комплектуючих є й італійські компоненти. Помірна ціна і можливість переводити на газ великі двигуни (до 8 циліндрів) забезпечили популярність польського устаткування на всьому пострадянському просторі, адже окупається така газифікація швидше.
Зворотний бік такої поширеності – присутність на ринку підробок невідомого виробництва. Тому рекомендуємо купувати і встановлювати ГБО Діджітронік у сертифікованих настановних центрах, які підтримують гарантію від виробника, а також гарантують якість монтажу і налаштування. У нас на сайті можна подивитись, як виглядають сертифікати і дозволи державного зразка на переобладнання авто під газ.

Установка ГБО Диджитроникс

На що здатна електроніка Digitronic?

Польське ГБО відрізняється технологічністю і надійністю – як показує наша практика роботи майже з усіма брендами газової апаратури, поєднати ці дві вимоги нелегко. Крім того, великою перевагою та водночас недоліком вважається можливість поєднуватися з компонентами сторонніх брендів. Перевагою також є те, що за необхідності можна замінити будь-яку деталь ГБО на ту, що є на будь-якому сервісі. Однак одразу ж з'являється й недолік – це складність ідеального налаштування системи як єдиної, що вимагає з часом експлуатації частих звернень до сервісу для підлаштовування системи.

Тому устаткування ГБО Діджітронік, напевно, зацікавить тих газоводів, хто прагне отримати бюджетну і хорошу систему, але на обмежений строк експлуатації. Це дійсно вигідно.

ГБО Диджитроник

Якщо говорити про параметри та спроможність електронних блоків управління (ЕБУ), то вони ідентичні блокам AEB або STAG. Через універсальність прошивок ЕБУ Digitronic ГБО вимагає додаткового налаштування після монтажу. Отриману паливну карту потім перевіряють при діагностиці. Це гарантія коректного впорскування. Крім того, важливо, щоб бортові електронні системи не дошкуляли водієві «чеками».

ГБО Digitronic: «залізо»

До комплекту «діджі» входять компоненти італійського та польського виробництва. Наприклад, у комплектації можна зустріти редуктори-випарники Tomasetto, мультиклапани AEB або Atiker, газові форсунки Valtek тощо. Це добре відомі виробники на українському ринку ГБО, і дивуватися такому поєднанню не варто: глобалізація торкнулася також газобалонної технології. Комплектуючі італійських брендів використовує не тільки Діджітронік – ГБО деяких бюджетних конкурентів також комплектується томасеттівськими редукторами і форсунками фірми «Валтек».

Про газові форсунки хотілося б сказати окремо: «Валтек» не відзначаються гігантським ресурсом. Наприклад, якщо строк експлуатації моделей середнього цінового сегменту легко перевищує 100-тисячний пробіг, а у форсунок преміум-класу ресурс може досягати і 150 тис. км пробігу, то Valtek «ходять» не більше 50 тис. км. Причому в середині цього проміжку форсунки вимагають заміни ремкомплекту і калібрування.

Зворотна сторона такого ресурсу – бюджетна ціна та необхідність додаткового обслуговування. Однак завдяки своїй вартості устаткування ГБО Digitronic швидко окупається. Цей факт привертає увагу автовласників, чий річний пробіг нижчий від середнього, а характеристики двигуна дозволяють використовувати нешвидкі форсунки. Про те, чи підійде обладнання «діджі» для вашого автомобіля, дізнавайтесь у консультантів.

Альтернатива ГБО Digitronic – монобрендові комплекти MRC

Перевага монобрендовової комплектації перед збірним комплектом «діджі» полягає в ідеальній узгодженості роботи всіх компонентів устаткування. Як відомо, на мультибрендових системах цього досягнути не завжди вдається.

ГБО MRC Systems – це високотехнологічне газове обладнання для 4-, 6- та 8-циліндрових ДВЗ.

Бренд MRC спеціалізується на адаптації найкращих інженерних рішень лідерів ринку газобалонної апаратури. Поряд із бюджетними комплектами для інжекторних авто випускаються системи для «безпосередніх» моторів з корекцією по OBD. Примітно, що абсолютно всі варіанти ГБО MRC комплектуються швидкісними газовими форсунками, і це не впливає на ціну комплекту. Подробиці дізнавайтесь у наших консультантів.

Розрахувати вартість ГБО для вашого авто
Блог-запись > Группа 1