Like a Boss

gbo-na-lexus-ls-460
27 травня, 2017
Поділитися: 
Lexus LS — великий та гідний автомобіль, з цікавою історією.

Японський Luxury Sedan завоював бездоганну репутацію у шанувальників з моменту випуску першої моделі в кінці 80-х. Поєднуючи надійність від Toyota і передові технології від Lexus, цей автомобіль став гідним конкурентом авто бізнес-класу німецького виробництва.

 

Перші LS 460, з моменту випуску в 2006 році, були на крок попереду конкурентів, чого тільки коштувала 8-ми ступінчаста коробка передач, аналогів якої в серійному виробництві ще не було ні у кого більше. Інновації не обійшли стороною і двигун 1UR-FSE - оснащений комбінованою системою впорскування D4-S, що має на увазі собою дві системи впорскування палива, безпосереднє вприскування та розподілене, які працюють в парі.

 

До слова, на двигун 1UR-FSE поки немає рішень для роботи мотору на газі. А ось для 1UR-FE - з одного класичною системою розподіленого вприскування палива, переважно з ним випускалися автомобілі для арабського ринку, є. На такий двигун без проблем можна встановити газобалонне обладнання 4-го покоління, з чим наші фахівці відмінно впоралися.

На автомобіль встановили комплект ГБО італійського виробництва Lovato EasyFast C-OBDII.

0% розстрочка0% розстрочка
Время газа